Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

консультація вертебролога Хмельницький

Прошу вказати фамілія лікаря і установу в якій працює, але мені не треба мануальний терапевтів цілителів, що "бачать пальцями". Мені потрібна професійна допомога людини яка розуміється на знімках МРТ і рентгенівських - знімки зроблені за кордоном, написано по англійськи і багато абревіатур що вчителі англійської не розуміють

Комментарии

• є проблеми з зором, можете порадити лікаря хорошого ?\r\nЩоб оглянув і якщо потрібно, то призначив якісь препарати офтальмологічні https://apteka.rozetka.com.ua/oftaljmologiya/c4628677/
  • Це реклама. Ми не вітаємо такі маніпуляції свідомості людей. Утримайтесь будь-ласка на наших сторінках від подібних речей
  • Вы точно по адресу обратились. Когда я приезжал на первую консультацию в эту клинику, у меня были снимки , сделанные во Фрипорте. Витальевич свободно владеет, он и другие доктора Медпрактики стажировались в США. А что касается пальчиков, как Вы сказали, то не стоит недооценивать осмотра тела. Обратитесь к Пилюйко и Вы поймёте как на самом деле должен смотреть вертебролог
  • Щиро дякую Вячеславу Віталійовичу за обстеження ,своєчасне виявлення та лікування сколіозу у моєї доньки!!!\r\nОкремо дякую тренеру Вікторії за лікувальну фізкультуру.Ми тепер щодня робимо зарядку!
  • Вы пишете хвалебные оды Пилюйко. Может Вы и правы, но надо понимать, что не у всех врачей есть братья в Америке, не все могут туда кататься и учиться. Многие честные врачи работают в поликлинике, где мало кто отблагодарит доктора за работу и заботу, а у Пилюйко только одна консультация 250 гривень
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.