Ревматоїдний артрит

Ревматоїдний артрит є одним із розповсюджених захворювань суглобів, що проявляється болем та скутістю в них, та без адекватного лікування загрожує втратою працездатності. Для того, щоб запобігти незворотнім змінам, необхідне сучасне та якісне лікування, яке Ви можете отримати у нас, в Хмельницькому медичному центрі «Медпрактика здоров’я».

В лікуванні ревматоїдного артриту ми застосовуємо сучасні фізіотерапевтичні методики з використанням нових, гарантованої Європейської якості апаратів, що мають виражений протизапальний та імуномодулюючий вплив як на окремі суглоби так і на весь організм. До таких методів відноситься мікрохвильова терапія, із застосуванням електромагнітних хвиль міліметрового діапазону надвисокої частоти в межах від 30 до 300 ГГц. Мікрохвилі  імітують природні сигнали управління та регуляції, що присутні в живому людському організмі, тим самим зменшують запалення в суглобах, нормалізують місцевий та загальний імунітет, захищають хрящі, зв’язки та сухожилки від руйнівного впливу ревматоїдного артриту. Головне те, що мікрохвилі здатні блокувати запалення, яке має ключове значення в розвитку ревматоїдного артриту. Лікування мікрохвилями чудово поєднується з іншими фізіотерапевтичними методами, особливо з лазеротерапією, електротерапією та медикаментозним лікуванням, багаторазово підсилюючи ефект їх використання. Використовуємо лазер низької та високої інтенсивності.  Лікування лазером інфрачервоного діапазону має вплив на атоми та молекули організму. В основі цього впливу лежить м’яка протибольова та протизапальна дія.

Магнітотерапія – неінвазивний терапевтичний метод, заснований на дії електромагнітної складової електромагнітного поля на тканини людського тіла. В нашій клініці ми використовуємо апарат магнітотерапії BTL 4000 PREMIUM.  Головні ефекти для лікування деформуючого артрозу це знеболювання, протизапальна дія а також магнітне поле має здатність проникати в тіло людини та досягати кожної клітини. В результаті поживні речовини та кисень легко проникають всередину ти самим живлять хрящ тобто мають хондропротективну дію. Така захисна дія фіксується не лише у відношенні до хряща, а також і зв’язок, сухожилків, менісків та інших структур що оточують суглоб і піддаються руйнівному впливу деформуючого остеоартриту. Магнітотерапія є цілком безпечною процедурою, її використання протягом тривалого періоду не дає побічних ефектів. Буває, що перші процедури посилюють симптоми, але з часом вони проходять.

Апарат лазера високої інтенсивності BTL-4000 SMART генерує випромінювання високої інтенсивності.   Реалізація лікувальних ефектів лазера високої інтенсивності відбувається через поглинання тканинами випромінювання, яке призводить до накопичення активних форм кисню. Активні форми кисню індукують регенерацію тканин та підсилюють метаболізм. При лазерному опроміненні тканин, що знаходяться в проекції запалення, таких як зв’язки, сухожилки, сумки, ділянки кріплень сухожилків до кістки відбувається виділення протизапальних цитокінів, що регулюють диференціацію імунокомпетентних клітин. Для хворих на ревматоїдний артрит важливо, що лазер має імуномодулюючу дію і активізує функцію ендокринних органів.  Зміна біохімічної активності білків, амінокислот та фібробластів активує трофічні процеси в тканинах. Таким чином, високо інтенсивна лазерна терапія має протизапальну, репаративно-регенераторну та знеболюючу лікувальні дії.  В комбінації з мікрохвильовою та лазеротерапією використовуємо два види апаратів електротерапії. Американський апарат електротерапії CHATTANOOGA генерує електричні токи різних видів, які в заданому індивідуальному режимі мають знеболюючу, спазмолітичну та протинабрякову дію. Дія апарату електротерапії BTL-4000 SMART ґрунтується на проходженні електричного струму через тканини людини і широко використовується для лікування ревматоїдного артриту, оскільки значно збільшує рухливість суглобів, зменшує прояви запалення та болю. \ Електротерапія чудово себе зарекомендувала в лікуванні ревматоїдного артриту, зокрема гострого та хронічного артриту, синовіїту, бурситу та теносиновіїту. Таке комплексне лікування ревматоїдного артриту, що ми пропонуємо в нашому центрі, забезпечує тривалу ремісію та дозволяє пацієнту уникнути багаторічних страждань.

Записатись на консультацію

Бажаєте записатись? Заповніть форму і наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом