Лікування остеохондрозу

За даними статистики остеохондроз - найпоширеніша недуга хребта, яким страждають більше 70% населення. На остеохондроз найчастіше хворіють люди літнього віку, а також люди з надмірною вагою. Захворювання виявляється болем в спині і обмеженням рухів в уражених суглобах. Лікування остеохондрозу - це серйозна справа, яку слід довірити лише спеціалістам.

Як лікувати остеохондроз?  

Кожна людина, що піклується про свое здоров’я, задається питаннями:

 • Як не допустити появи остеохондрозу?
 • Які клінічні прояви і на що впливає це захворювання суглобів, хрящів і кісток?
 • Які чинники сприяють розвитку остеохондрозів?
 • Як лікувати остеохондроз?

Багаторічний досвід успішної боротьби з цим захворюванням в нашій Клініці дозволяє дати відповіді на ці і безліч інших питань. У комплексі лікувальних процедур і заходів в боротьбі з остеохондрозом ми успішно поєднуємо сучасні наукові методики і препарати з різними методиками масажу, акупунктурою, лікувальними вправами з системи Йога і та ін.

Лікування поперекового остеохондрозу хребта

Програма, розроблена фахівцями "Клініки здоров'я", розрахована на лікування поперекового остеохондрозу хребта I-ї та II-ї стадій всіх відділів хребта, а також ускладнених форм, в тому числі:

 • міжхребцевими грижами,
 • післяопераційна реабілітація пацієнтів після операції на хребті,
 • лікування хронічних ускладнених випадків остеохондрозу з неврологічними проявами,
 • вертеброгенна краніалгія,
 • цервикалгія,
 • синдром вегетосудинної дистонії,
 • прояви недостатності кровообігу мозку у вертебро-базилярному басейні,
 • дискогенні ускладнення остеохондрозу: шийна та пояснично-крижова плексопатії, шийна, грудна, пояснично-крижова радікулоішемії, соматичні прояви остеохондрозу (вертеброгенна кардіалгія; порушення вісцелярних органів вертеброгенного генезу).

Як лікувати остеохондроз? Це питання не просто досить актуальне. Як вiдомо, прояви остеохондрозу хребта у тiй чи іншій мірі відбуваються у всіх людей у віці. Лiкарi розрізняють такi рiзновиди остеохондрозу в залежності від місця ураження хребта: остеохондроз шийного відділу, грудного відділу і поперекового відділу.

Найчастiше зустрічається саме остеохондроз шийного та поперекового відділiв хребта. Головний симптом остеохондрозу хребта – це біль. Приблизно у 80% випадків спостерігається тупий постійний біль помірної інтенсивності. Біль може бути гострий, з високою інтенсивністю, вiн посилюється при найменшому русі в ураженому сегменті.

Тому людина з остеохондрозом шийного відділу хребта уникає різких поворотів і нахилів голови, намагається тримати голову в найменш болючiй позі, не може її повернути i приймає вимушене положення.

Питання, що стосуються лікування остеохондрозу форум обговорює дуже ретельно та жваво. Тут люди дають поради, спираючись на власний досвід та народні засоби лікування остеохондрозу. Але треба розуміти, що кожна людина унікальна, тому підхід до визначення прийомів лікування у кожному окремому випадку має бути індивідуальним. А це можливо тільки в умовах спеціалізованих закладів.

Довірте лікування остеохондрозу шийного відділу фахівцям Клініки здоров’я  

Фахiвцi «Клiнiки здоров’я» проводять лікування остеохондрозу шийного відділу хребта з використанням сучасних наукових методів, акупунктури, широко використовують фізіотерапію, рефлексотерапію, масажи, лікувальну фізкультуру.

На сайті клiнiки ви зможете подивитись остеохондроз відео і отримати важливі поради що до виконання лікувальних вправ, спрямованих на полегшення та покращення стану людини при остеохондрозі.

Оперативне втручання показане насамперед при значному здавленні спинного мозку.

Записатись на консультацію

Бажаєте записатись? Заповніть форму і наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом