Невропатія (невралгія) трійчастого нерва

Невропатія трійчастого нерва

Невропатія трійчастого нерва – відноситься до групи краніальних  невропатій. Причини захворювання: переохолодження лицевої частини черепа ( тривале перебування на холодному морозному повітрі ); запальні процеси лицевої частини черепа- синусит, фронтит, гайморит; одонтогенна патологія ( стоматологічні маніпуляції , що супроводжуються травматизмом , стисканням, запаленням альвеолярного нерва, болюча імпульсація якого передається на 11 або 111 гілку трійчастого нерва на стороні ураження) ; подразнення деформованою судиною трійчастого нерва в порожнині черепа ( аневризма, артеріо-венозна мальформація, склеротично змінена судина).
Симптоми невропатії трійчастого нерва :  кілька секундний сверлячий або стріляючий біль у точці виходу 1,11 або 111 гілки трійчастого нерва на однойменній половині  обличчя. Біль провокується вмиванням, чищенням зубів, жуванням, а також при перепаді температури (вихід з теплого приміщення на холод). Після припинення приступів пацієнти зазвичай скарг не подають. Проте, ця група хворих потребує детального неврологічного обстеження з обов`язковою нейровізуалізацією головного мозку  методом МРТ , часто з МР-ангіографією. Слід пам`ятати про аневризми, мальформації, невриноми, пухлини, метастази, запальні процеси мосто-мозочкого кута. 
Після повноцінного обстеження у невролога та остаточної верифікації діагнозу призначається лікування. У Медпрактика Здоров»я застосовується комплексний підхід до проблеми із застосуванням методів :Рефлексотерапії:  Акупунктурна терапія, Аурикулотерапія та Фізіотерапії: Магнітотерапії PREMIUM  BTL протокол  Невропатия тройничного нерва», ВІЛТ Режим «Невропатия», НІЛВ 

У чому переваги комплексного підходу лікування: 
Акупунктурна терапія має доведену знеболюючу дію шляхом  блокування больової імпульсації на рівні задніх рогів спинного мозку та ретикулярної формації. Аурикулотерапія підсилює дію методу  Акупунктурна терапія шляхом впливу на точки акупунктури вушної раковини : точка знеболююча, точка антистресорна, точка головного мозку на гомолатеральній стороні ( тобто на стороні невропатії).Сучасна фізіотерапія за відповідними протоколами та режимами лікування має доведену знеболюючу, протинабрякову, імуномодулюючу дію, що дозволяє швидко та якісно зменшити прояви запалення, набряку та інтенсивності болю. 


Кількість сеансів індивідуальна і визначається лікарем неврологом з урахуванням стану кожного пацієнта . 

Записатись на консультацію

Бажаєте записатись? Заповніть форму і наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом