Лікування трофічної виразки гомілки та варикозу методом Гелокаст

Інфікована трофічна виразка гомілки

Своєрідна гель-пов’язка наноситься спеціально навченим медичним персоналом на оброблену відповідним чином ділянку гомілки з проблемною зоною на визначений лікарем термін. Під компресійною пов’язкою підтримується відповідний температурний режим, створюються  умови для:

 • повноцінної мікроциркуляціі,
 • тканинного  дихання,
 • невиникає набряку,
 • пропотівання плазми. 

Це створює умови  для процесу  грануляції – заживления інфікованої трофічної виразки гомілки. 

 • Пов’язка накладаєтьсявід основи пальців до колінного суглоба.
 • Пов’язка має різну товщину, на рівні виразки вонанайбільша.
 • Пов’язка повинна бути рівномірно розподілена по всій довжині длястворення рівномірної компресії і не повинна обмежувати  рухи в колінних суглобах.
 • Пов’язка складається власне з покриття нарану, зверху на нього накладається спочатку марлевий, а потім еластичний бинт.

Гелокост дає можливість загоїти виразку без операції і є номером один у лікуванні  венозної виразки ніг. Адекватна компресія, речовини, якими просякнута пов’язка створюють умови  для процесу грануляції – загоєння трофічної виразки. 

Особливо ефективна для загоєння трофічних виразоку жінок, які мають надмірну вагу.  

Якщо виразку не лікувати можливеінфікування виразки та втрата кінцівки.    

Протипоказами до накладання Гелокасту є артеріальнанедостатність нижніх кінцівок.

Відносний  протипоказ – цукровий діабет.

Трофічна виразка: лікування Гелокаст

Для місцевого лікування трофічної виразки перед використанням повязки Гелокаст проводимо курс магнітотерапії та високоінтенсивного лазера. В нашій клініці ми використовуємо апарати високоінтенсивного лазера та магнітотерапії BTL 4000 PREMIUM. Магнітотерапія покращує кровообіг, зміцнює імунну систему, зменшує набряк, має знеболювальну дію, знімає запалення та посилює регенерацію. Лазер високої інтенсивності генерує промінь світла з певними характеристиками, проникає глибоко в тканини.  При безперервному випромінюванні лазер залишається ввімкненим на протязі всього часу терапії і в такому режимі він стимулює, регенерує (відновлює) пошкоджені тканини.

Що потрібно у процесі лікування:

 • попередня консультація лікаря клініки 
 • УЗД судин  гомілки 
 • Для місцевого лікування трофічної виразки перед використанням повязки Гелокаст проводимо курс магнітотерапії та високоінтенсивного лазера. В нашій клініці ми використовуємо апарати високоінтенсивного лазера та магнітотерапії BTL 4000 PREMIUM. Магнітотерапія покращує кровообіг, зміцнює імунну систему, зменшує набряк, має знеболювальну дію, знімає запалення та посилює регенерацію. Лазер високої інтенсивності генерує промінь світла з певними характеристиками, проникає глибоко в тканини. При безперервному випромінюванні лазер залишається ввімкненим на протязі всього часу терапії і в такому режимі він стимулює, регенерує (відновлює) пошкоджені тканини
 • контрольний візит до лікаря клініки за графіком  

З гель-повязкою на трофічну виразку для лікування Гелокаст пацієнт знаходиться вдома у своєму звичайному  повсякденному режимі.

 

Записатись на консультацію

Бажаєте записатись? Заповніть форму і наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом