Лікування варикозу

Варикоз – це втрата еластичності венозної стінки, яка призводить до розширення, набухання вени, внаслідок чого виникає стаз крові в вені, утворення тромбів, запалення.  Розширення вен можливо в будь якому місці, але найчастіше це ноги. В більшості випадків, вени розширяються по задній поверхні гомілки та на бічній стороні коліна. Варикоз псує зовнішній вигляд кінцівок та провокує болючі відчуття в них.  Постійно присутня важкість в ногах, інколи бувають судоми. Варикозна хвороба розповсюджена набагато ширше, ніж ми звикли думати. Вважається, що кожен другий має скарги властиві для цього захворювання. Спочатку стінки судин, які втратили тонус  та еластичність перетворюються в звивисті системи, утворюються мережі розширених капілярів та судинні «зірочки». В деяких місцях вени здуваються, розширюються утворюючи вузли.

При варикозному розширенні вен для того, щоб уникнути ускладнень та прогресування хвороби потрібно дотримуватись наступних правил:

  1. Двічі на рік ми рекомендуємо нашим пацієнтам проходити високоспеціалізоване лікування з використанням сучасних апаратів Європейського виробника BTL SMART – 4000 лазера високої інтенсивності та електротерапії. Задача інфрачервоного лазера високої інтенсивності зменшити запалення судинної стінки за рахунок посилення синтезу протизапальних цитокінів та впливу на диференціювання  імунокомпетентних клітин. За рахунок прискорення переміщення біологічних молекул в клітинах в результаті опромінення, вони активніше приймають участь в метаболічних процесах, що стимулює ріст та відновлення судинної стінки вени та попереджає застій крові.
  2. Електротерапія - це неінвазивний метод лікування, ґрунтується на проходженні електричного струму через тканини. За допомогою терапії ми добре справляємось з хронічним болем при варикозі, а також позбавляємо пацієнта набряку, посилюємо периферійний кровотік, котрий страждає при варикозній хворобі.
  3. Мікрохвильова резонансна терапія це використання хвиль міліметрового діапазону. Це своєрідне нав’язування нормальної функції клітини за допомогою електромагнітних  хвиль. Вірно підібрані схеми показали виключну ефективність мікрохвиль в лікуванні  варикозної хвороби.
  4. Пресінг масаж за допомогою спеціального апарату,що робить механічний масаж та сприяє посиленню відтоку крові від периферії до центру за допомогою 3-х видів механічних рухів. Добре справляється з болем та набряком в нижніх кінцівках.
  5. Лімфодренажний масаж (рук та/або ніг) – спеціальна техніка в чотири руки для обох кінцівок, які працюють синхронно. Окрім приємних відчуттів, це в першу чергу посилення відтоку крові та лімфи не лише від кінцівок, але і посилення циркуляції в органах малого тазу та черевній порожнині. Посилення трофіки, регенерації, в результаті чого ми отримуємо добре відчутні проти набряковий, репаративний та протибольовий ефекти, які утримуються до 3-6 місяців, що перевершує подібні ефекти від лікарських засобів. Тож, комбіноване лікування варикозу за допомогою апаратних засобів значно покращує якість життя пацієнта та дозволяє зберегти венозне русло кінцівок в нормі, та запобігти таких ускладнень як флебіт, трофічні виразки, а також дозволяє запобігти розповсюдження хвороби на здорові вени.

Детальна інформація щодо лікування за телефонами: +38 (063) 631 50 35+38 (098) 997 17 09+38 (067) 382 99 87

Записатись на консультацію

Бажаєте записатись? Заповніть форму і наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом