Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

консультация невролога Хмельницкий отзывы

Хочу поділитись враженнями від побаченого : виявляється з консультативною лікарською допомогою -якісною в нашому місті Хмельницький величезна проблема.Стикнувшись з необхідністю отримати консультацію невролога для своєї хворої матері , я був вкрай розчарований.Спочатку ми звернулись у нашу поліклініку №4-там шалені черги, штовханина, лікаря немає постійно на місці, вся консультація тривала кілька хвилин, лікар /не буду називати прізвища з етичних міркувань, хоча персона у нашому місті відома/,був якийсь роздратований, буркнув ківлька слів під ніс собі, але направлення в обласну поліклініку ми все-таки отримали. Потрапивши в обласну лікарню, ми усвідомили повну безпорадність та відчули повну байдужість лікарів до здоров"я хворих.Я все розумію: мала зарплатня, повно людей, постійні черги-все це дратує.Але хіба в цьому вина хворих. Але це окрема тема... В поліклініці невролога ми чекати не могли, бо в мами сильно крутилась голова , боліла, її нудило, дошкуляла слабість в ногах,які постійно терпли.Піднявшись у відділення , побачили суцільний безлад, повно хворих, чергу та сварку між хворими під кабінетом заввіділення, якого за 1 .5 години побачити так і не вдалося. Нас кілька хвилин консультувала інший лікар , огляд якої мою матір просто добили морально.Ми поїхали у міську неврологію, де заввідділенням Теофілія /не пам"ятаю по-батькові / не глянувши ні на маму ,ні на аналізи з поліклініки №4 , сказала ,що це склероз судин, місць у відділенні нема, ліки в себе поліклініці .
«1

Комментарии

 • Маму ніхто не оглядав толком, вся консультація зводилось до 2-3 запитань про скарги і все списувалося на вік. Я не витримав і вирішив скористатися допомогою приватних лікарів. На думку спала клініка лікаря Пілюйко, лікарів якої не раз бачив по телевізору, а тут чомусь не здогадався звернутись до них одразу. Нас консультувала невролог Галина Дмитрівна- уважний лікар і приємна людина. Детальний огляд, розмова про скарги, історію захворювання, попереднє лікування... Все тривало близько години. Поредньо лікар виставила недостатність мозкового кровообігу у базілярній системі а підставі від ускладненого хондрозу та запідозрила нейропатію ніг від ураження судин. Мамі обстежили судини голови, шиї та ніг, нам сподобалась лікар УЗД Тетяна Рубас, бо ми навіть взяли її телефон.Дійсно виявили зміни в кровообігу та його недостатність. Отже, за неповних 3 години ми мали на руках діагноз, массу обстежень та детально розписане лікування. Я та моя мати Марія Іванівна щиро дякуємо лікарям неврологу Галині Дмитрівні Циц ,лікарю УЗД Тетяні Рубас за високий професіоналізм, людяність, чуйність та співчуття до хворого, за вміння спілкуватись з людьми-бо сьогодні велика рідкість.Окремо хочемо подякувати головному лікарю Вячеславу Віталійовичу Пілюйко за вміло організовану роботу ,за якісне надання допомоги хворим! І хай хто там каже ,що в Пілюйка дорого-повна брежня! Бо консультація невролога 120 гривень та обстеження судин ще близько 200 гривень-хіба в інших лікувальних установах нашого міста ми платимо дешевше? Ціну на ліки я не враховую, бо це аптечна справа.Головне, що маму поставили на ноги!
 • Отож, якщо моїм друзям чи знайомим необхідна буде консультація невролога, я однозначно раджу та надалі радитиму тільки лікаря невролога Галину Дмитрівну Циц та інших лікарів з клініки Вячеслава Пілюйко .\r\nЗ повагою, родина Савчуків.
 • Консультировалась у Вячеслава Витальевича и у невролога Галины Дмитриевны. Понравилось. Осталась на лечение. Мой курс включал полную программу процедур/включая иглотерапию с прогреванием , сеансы которой мне больше всего понравились/ по лечению боли в спине. Прошло уже достаточно времени, чтобы судить о пользе такого лечения, но все же я хочу поделиться впечатлениями. Несмотря на сидячий способ работы / за компьютером более 10 часов ежедневно/ меня практически совсем не беспокоит спина. Я делаю гимнастику по диску, по совету Галины Дмитриевны приобрела аппликатор Ляпко и по возможности расслабляюсь на нем, к сожалению с бассейном ничего не вышло.Но это не беда.Через полгода я не приехала ввиду того , что в этом не было необходимости , но после Нового года я " опять ваша"-это точно.Во всяком случае я планирую.Очень хотелось бы повторить курс иглотерапии, поскольку свое улучшение я почему -то процентов на 70 связываю именно с лечением иглотерапией .Огромное спасибо.
 • Хочу написать личное впечатление об докторе неврологе Галине Дмитриевне Цыц.Очень внимательный врач, уровень ее осмотра нас поразил.Диагноз,который она поставила моей внучке и лечение полностью подтвердили в Киеве!Мы были все настолько поражены!.Огромное Вам спасибо за Ваш профессиональный уровень и внимательность!
 • Здесь же в другой теме жалоба на Галину Дмитриевну главврачу, что будучи занята на консультации. не подощла к телефону и все такое. Сколько людей, столько и мнений
 • Пишу на тему д-ра Пилюйко,попытаюсь объективно и непредвзято.Лечение обошлось в 8 тыс.гривен,+пр оживание и питание с проездом итого-10тыс.гривен.Что сразу не понравилось- первая смотрела невропатолог,хотя я рассчитывал на личный первоначальный осмотр самого Пилюйко.Он же у них вертебролог . Хотя сам прием неврологши меня в принципе устроил.Потом невролог ,направила к кардиологу на экг и консультацию,что тоже,как и консультация невропатолога оплачивается отдельно,назначили разные препараты(еще дополнительная стоимость).Сам главный доктор принял значительно позже.Он ориентируясь уже на обследования своих сотрудников,предложил стоимость лечения,но не рассказал о процедурах,которые назначил,просто сказал,что это нужно для моего случая...Все как-то у него быстро, как то мельком. Хотелось бы побольше внимания.Но главное-о состоянии здоровья-улучшения есть . Думаю, что это потому что у Пилюйко мощная физиотерапия на современных приборах.
 • Цыц- крутая невролог
 • МРТ КТ Хмельницький Медичний центр «Ультрадіагностика» м. Хмельницький, вул. Камянецька, 76\r\nЗапис на консультацію за телефонами: 067-120-01-65 та 65-40-65\r\n\r\nhttps://mrt-skt.com.ua/viewtopic.php?id=32
 • RtgRtg
  а как там с сейчас?
 • Так, це абсолютна правда.У клініці спочатку консультує невролог Галина Дмитрівна.Я була тут десь у середині грудня 2015 року.Дуже детальний огляд,лікар все пояснює про хворобу, чому виникають ти чі інші скарги,прояви хвороби та методи їх лікування.Всі рекомендаціі детально розписує. І хоча я вийшла після її прийому плачучи/мене не взяли на лікування/, лікарка чітко проінформувала про необхідність оперуватись якнайшвидше. Зараз це все вже позаду.Після операціі пройшло кілька тижнів, мені значно краще ,я вже на лютий орієнтуюсь на реабілітацію,бо сам Пілюйко говорив, що не падайте у відчай, ви ще до нас приїдете на реабілітаційний курс..Я собі тоді думала,що тим там чоловіче говориш.А воно бачте як виходить.Так ,що в клініці лікарі хороші, до їх думки варто прислухатись. А вже хто там після кого консультує*-нема різниці.Діагноз же правильний.Мені Танасійчук в інституті Ромоданова майже всі слова невролога повторив, і дійсно сказав що мене вчасно направили. А те, що там пишуть мельколм чи побистрому: подивіться скільки у цій клініці хворих. Я в грудні була, кінець року, свята підходили,а там коридор забитий хворими був.
 • Цыц- крутая невролог
 • Чи може невролог якось допомогти зняти сильний біль в попереку ,якщо болить велика грижа позвоночного канала,що защемила нерв і викликала стеноз. Чи правда ,що такий стеноз обов"язково треба оперувати? Якщо ні,то яка альтернатива лікування стенозу спричиненого грижами міжхребцевих дисків.?Ми вже просто незнаємо що робити і куди кидатись по допомогу. Наші нейрохірурги рекомендують тільки операцію. Нам не хочется оперуватись. Прокапали от еуфілін ношпу дексаметазон, зробили з флостероном блокаду і вже 2 тижні було трохи краще.А це з середи знову відновився сильний біль в поясниці.?
 • Помогите решить проблему. У меня проблема с поясницей,вернее с самой нижней ее частью-болит копчик и промежность.МРТпо позвоночнику обследован, все анализы в полной норме.Никакими инфекциями не болел .Проконсультирован несколькими врачами,а именно,урологами, андрологами, травматологами, 3 невропатологами и нейрохирургом профессором. Пришли к выводу ,что у меня синдром тазового дна и лечить надо позвоночник,поясничную его часть. Вы сможете мне помочь? Если нужно повторить МРт.у вас можно сделать? И еще ,как на счет УЗи простаты, в вашей клинике повторить?
 • После мягкой мануальной коррекции шеи /несколько недель назад я прошла привычный для меня 10-дневный курс/у меня появилось онемение правой руки в области ладони ,больше 1 -3 пальцев.Сначала оно было как-бы периодическим, но последние несколько дней не проходит.Этому можно как-то помочь? С чем это может быть связано?
 • https://мрт-кт.укр/
 • https://мрт-кт.укр/likari/nevrolog
 • Невролог, невропатолог\r\nНевролог, невропатолог прийом, огляд, консультація, призначення лікування Хмельницький\r\nНевролог, невропатолог\r\nНевролог, невропатолог прием, осмотр, консультация, назначение лечения Хмельницкий\r\nМедичний центр «Ультрадіагностика» м. Хмельницький, вул. Камянецька, 76\r\nЗапис на консультацію за телефонами: 067-120-01-65 та 65-40-65\r\n\r\nhttps://xn----ttbeqkc.xn--j1amh/ru/vrachi/nevrolog
 • http://xn----ttbeqkc.xn--j1amh
 • http://xn----ttbeqkc.xn--j1amh
 • http://мрт-кт.укр/nevrolog
 • У меня вопрос к неврологу такого плана-у меня периодически что-то с головой, особенно при поворотах.Я сдала общий анализ крови-полный порядок, давления 120/70-мое родное! Сделала сосуды головы и шеи-Заключение:"Спектрограма дистонического типа .Выраженный функциональный спазм интракраниальных сосудов обеих полушарий,ВСА ,СМА ,-до 55%.Непрямолинейность хода обеих ПА с признаками эксравазального влияния/ снижение диска на уровне С5-С6/.Правая ПА малого диаметра 1.7 мм.Признаки нарушения венозного оттока в базальных венах."-Это может вызывать мои симптомы и головокружение? С этим можно как то бороться? Что вы мне советуете ?
 • УЗД в даному випадку не є методом діагностики що дає навіть до 50% вірний результат, тут бажано пройти мрт голови http://мрт-кт.укр/mrt/mrt-golovi а також ангіографію судин http://мрт-кт.укр/mrt/mr-anhiohrafiia\r\n\r\n http://мрт-кт.укр/kt/kt-angiografiya
 • А вы невролог?
 • Добрый день Вячеслав Пилюйко.У меня вопрос к вам как к хорошему специалисту и к неврологу вашей клиники :дело в том ,что у меня периодически что-то с головой, особенно при поворотах.Я сдала общий анализ крови-полный порядок, давления 120/70-мое родное! Сделала сосуды головы и шеи-Заключение:"Спектрограма дистонического типа .Выраженный функциональный спазм интракраниальных сосудов обеих полушарий,ВСА ,СМА ,-до 55%.Непрямолинейность хода обеих ПА с признаками эксравазального влияния/ снижение диска на уровне С5-С6/.Правая ПА малого диаметра 1.7 мм.Признаки нарушения венозного оттока в базальных венах."-Это может вызывать мои симптомы и головокружение? С этим можно как то бороться? Что вы мне советуете ?Какие методы лечения в вашей клинике вы используете при такой проблеме? Тут мне на вашем форуме ответили ,что надо МРТ головы с контрастом делать,ссылки указывают на центр Ультрадиагностикум.Я понимаю,реклама.Так вот, мне действительно необходимо МРТ головы с контрастом?
 • GFDGFD
  Мне нужна помощь! У меня диагноз :Острая дискогенная радикулопатия .Рецидив грыжи Л5-С1.Что делать? Куда обращаться?
 • У меня головокружение,дискомфорт в левом ухе и в голове.Какие обследования мне необходимо сделать,прежде чем я смогу попасть к вашему неврологу?
 • Консультувалася у невролога цієї клініки :Галини Дмитрівни .Правда приїхала на свій час ,а чекала майже 15 хвилин.Мене це обурювало,звичайно.Я вже скрізь була :і в себе в Житомирі,і в Києві -і скрізь чекати! Думаю, таке саме тут.До лікаря була черга.Перед мене чоловік був-рознервувася і пішов...Але після огляду думка моя кардинально змінилася.Уважний лікар,детальний -дуже детальний огляд.Мене обстежили,мені зробили МРТ,виставили діагноз розписали лікування: з 10 до 16 години я мала все на руках!Я задоволена,дуже задоволена.МЕні треба періодично лікуватись та консультуватись у невролога-то я вже вибрала для себе цю клініку.Мені з Житомира що на Київ,а що в Хмельницький-приблизно такий же час їхати .
 • Внимание-сообщенте от Гузель-сплошная реклама
 • Какие обследования мне необходимы ,чтобы качественно и за доступную цену обследовать мой позвоночник?
 • у меня проблема с головокружением и головной болью.Какие обследования нужны чтобы проконсультироваться у невролога
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.