Біль в ліктьовому суглобі, епікондиліти

Епікондиліт – запально-дегенеративне захворювання сухожилків в ділянках їх кріплень до над виростків плечової кістки в ділянці ліктьового суглоба. Виникають в результаті частого монотонного навантаження на ліктьовий суглоб та часто виникають після травм. Епікондиліт проявляється болем переважно в ділянці бокових поверхонь ліктьового суглоба. Епікондиліт може бути латеральним та медіальним. При латеральному епікондиліті біль виникає з зовнішньої поверхні ліктьового суглоба при його згинанні, повертанні руки долонею доверху та при згинанні та розгинанні пальців. При медіальному епікондиліті біль з внутрішнього боку ліктя і виникає переважно при повертанні руки долонею донизу.
Наша клініка спеціалізується на діагностиці та неоперативному лікуванні епікондилітів.
Ведучим методом в діагностиці являється огляд лікаря та ультразвукова діагностика
 

Біль в ліктьовому суглобі, епікондиліти

 

За необхідності використовуємо і інші методи діагностики.
У разі необхідності проводимо місцеве введення препаратів в ділянку над виростків під ультразвуковим наведенням.

Біль в ліктьовому суглобі, епікондиліти

 

В більшості випадків проводимо лікування з використанням сучасних фізіотерапевтичних апаратів, які дають можливість позбутись запалення, посилити приток крові до ділянок сухожиль та попередити подальші мікророзриви в результаті навантаження.
В лікувальний комплекс входить використання лазера високої інтенсивності, апарат BTL-6000 HIL. Є основні протоколи

Біль в ліктьовому суглобі, епікондиліти

 

це режим регенерації та режим аналгезії. Режими змінюються в залежності від стадії захворювання та інтенсивності болю

Біль в ліктьовому суглобі, епікондиліти

 

Разом з лазером до комплексу лікування входить використання апарата електротерапії BTL-400 smart premium.

Біль в ліктьовому суглобі, епікондиліти

 

Цей метод базується на проходженні електричного струму через тканини організму, за допомогою якого зменшується гострий та хронічний набряк сухожилків, посилюється кровоплин та відновлення тканин. Електротерапію проводимо в комплексі з ультразвуком, використовуючи той же апарат електротерапії BTL-400 smart premium. Механічні хвилі поглинаються тканинами і перетворюються в теплову енергію, яка реалізується у вигляді мікромасажу. Ультразвук використовується з метою розслаблення сухожилків та м’язів, а також для швидкої репарації.

Біль в ліктьовому суглобі, епікондиліти

 

Після курсу процедур у переважної кількості пацієнтів біль зникає або значно зменшується, запальний набряк сухожилків проходить. Крім того, 10 – денний курс процедур збільшує толерантність сухожилків до навантажень, які спричинили розвиток епікондиліту, що дає можливість продовжувати займатись улюбленою справою і при цьому не відчувати дискомфорту.
Ми знаходимось в м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 63; клініка «Медпрактика здоров’я».
Телефони для запису: +38(063)631-50-35; +38(098)997-17-09