Лікування подагри

Зовсім не обов’язково страждати від болю, не спати, пропускати роботу або нараду, достатньо пройти курс лікування в «Медпрактика здоров’я» і продовжувати виконувати рекомендації лікаря, і хвороба відступить, так само як і пов’язані з нею ускладнення. Якщо у вас болять, червоніють, набрякають суглоби переважно на ногах, якщо це починається  після застілля або навантаження, то існує велика ймовірність того, що у вас подагричний артрит. Після першого нападу біль може тривалий час не турбувати, але, якщо нічого не робити, наступні напади будуть тривалими, болючими, а надалі постійними. Окрім того, подагра руйнує суглоб і викликає захворювання нирок, хоча, може бути і навпаки.   Якщо ви звертаєтесь до лікаря, то немає потреби робити аналізи наперед, ви їх обов’язково зробите, але лише після огляду лікаря, і лише ті, які вам необхідні. Лікування обов’язково включає в себе дієту та ліки, щодо цього лікар обов’язково надасть вам всі необхідні рекомендації.

Використання лазера високої інтенсивності з використанням апарату BTL 4000 SMART.   Промінь високої інтенсивності максимально глибоко проникає в тканини, та гарантує поглинання необхідної дози пошкодженою ділянкою. Також специфічна довжина фотохімічної хвилі стимулює вільні нервові закінчення, блокуючи проходження больових сигналів по нервовій системі, тим самим швидко зменшує запалення та біль. Лазер високої інтенсивності використовується для блокування запалення в суглобі, яке проявляється болем та набряком, що особливо важливо при гострому подагричному артриті або при загостренні хронічного.

Мікрохвильова терапія – чудовий природній засіб для зняття болю та профілактики нових нападів подагри. Апарат генерує хвилі міліметрового діапазону, край високої частоти, які по своїм властивостям подібні до електромагнітних хвиль, які оточують нас в природі, лише трохи змінені. В залежності від заданої частоти вони в певною метою впливають на клітини нашого організму, приводять функцію клітин та тканин до норми. Основна мета це вивести надлишок сечової кислоти з організму.     

Лазерна терапія низької інтенсивностіоснована на використанні когерентного поляризованого монохромного світла в вигляді лазерного променю. Лазерний промінь поглинається тканинами і його енергія передається на клітини тканин, що допомагає їм відновити нормальну функцію. Індуковані фотохімічні реакції в першу чергу мають протизапальну та знеболюючу дію. Ультразвук BTL 4000 SMART – метод, який використовує механічну енергію довгих хвиль, які проникають глибоко в тканини. Механічні хвилі поглинаються тканинами і перетворюються в теплову енергію. Ультразвукова терапія використовується головним чином з метою зменшення набряку та болю.      

Електротерапія BTL 4000 SMART – метод ґрунтується на проходженні електричного струму через тканини людини. Використовується для лікування гострого та хронічного болю, а також виводить солі сечової кислоти з навколо суглобових тканин за рахунок посилення місцевого кровоплину. Крім того, електротерапія захищає хрящ суглоба від руйнування через зменшення інтенсивності запалення в ньому. 

Магнітотерапія – неінвазивний терапевтичний метод, заснований на дії електромагнітної складової електромагнітного поля на тканини людського тіла. Головні ефекти магнітного поля в лікування подагри це зменшення запалення в суглобі та тканинах, що його оточують. Добре знімає біль як в стані гострого запалення так і підчас загострення хронічної подагри. Для пацієнтів з гострим запаленням рекомендуються частоти від 1 до 5 герців, для лікування підгострих станів від 5 до 20 герців, при хронічний станах від 20 до 59 герців. Тривалість лікування 30 хвилин. Для стійкого протизапального ефекту необхідно 10 процедур. В нашій клініці ми використовуємо апарат магнітотерапії BTL 4000 PREMIUM - це сучасний апарат, що використовується в Європі.

Холодова терапія – пригнічує активність запалення з одночасною стимуляцією процесів регенерації тканин. Під впливом локальної гіпотермії зменшується гідратація тканин, нормалізується лімфовідтік, зменшується пошкодження тканин і попереджається запалення. Звертайтесь до нас за адресою: м. Хмельницький, вул. Камянецька 63, клініка «Медпрактика здоров’я»Запис за телефонами: +38 (063) 631 50 35+38 (098) 997 17 09+38 (067) 382 99 87

Записатись на консультацію

Бажаєте записатись? Заповніть форму і наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом