Програми

Правильне лікування міжхребцевих гриж

Міжхребцева грижа - це захворювання опорно-рухового апарату, при якому міжхребцевий диск виходить за межі хребетного простору з можливим розривом фіброзного кільця. Воно супроводжується дегенеративними змінами в диску, протрузією або випинанням диска, пролапсом або грижею, колапсом або великим зниженням висоти диску, значним старінням із відкладеннями солей.

Детальніше
Лікування кил (гриж)

Лікування артриту та артрозу

Що робити, коли ви помітили біль, скутість, набряк в суглобах у себе? Відповідь на це питання проста. Щоб запобігти незворотніх змін у ваших суглобах і забезпечити вам якісне життя потрібно зробити лише декілька кроків.

Детальніше
Лікування артриту та артрозу

Реабілітація після видалення міжхребцевої кили

Необхідність проведення реабілітації базується на багаторічному спостереженні за прооперованими пацієнтами, котрі зверталися в клініку через наявні скарги: перш за все-через біль в попереку, біль в нозі невропатичного та змішаного характеру, через рецидиви міжхребцевих кил, формування рубців та злукового процесу.

Детальніше
Реабілітація після видалення міжхребцевої кили

Ревматоїдний артрит

Ревматоїдний артрит є одним із розповсюджених захворювань суглобів, що проявляється болем та скутістю в них, та без адекватного лікування загрожує втратою працездатності.

Детальніше
Ревматоїдний артрит

Ортопедичні устілки

В приватній клініці “Медпрактика Здоров’я” можна проконсультуватись із професійними лікарями та замовити індивідуальні ортопедичні устілки. Головною функцією стопи є опора та амортизація під час ходи.

Детальніше
Ортопедичні устілки

Лімфостаз

Лімфостаз - це захворювання, пов'язане з порушенням відтоку лімфи і виникає, коли лімфатична система неспроможна ефективно виводити зайву рідину з тканин. Це може призвести до набряків, болю та утворення виразок на кінцівках.

Детальніше
Лімфостаз

Реабілітація кінцівок

Травма – неприємна пригода, яка може трапитись с кожним. Якщо ви спортсмен або просто людина, що звикла жити активно, для вас дуже важливо повертатись до стану фізичної норми після перенесеної травми або операції. 

Детальніше
Реабілітація кінцівок після травм та операцій

Лікування подагри

Якщо у вас болять, червоніють, набрякають суглоби переважно на ногах, якщо це починається  після застілля або навантаження, то існує велика ймовірність того, що у вас подагричний артрит.

Детальніше
Лікування подагри