Болі в нозі після видалення міжхребцевої грижі (кили)

Серед пацієнтів, що проходять в Медпрактика Здоров’я реабілітацію, окрему групу становлять хворі, у яких зберігаються болі в нозі після видалення міжхребцевої грижі, а також залишається перекос поперекового відділу хребта, обмеження при нахилах і поворотах тулуба. Цей факт частково пояснюється наявністю у таких пацієнтів індивідуальних особливостей організму, різним ступенем вираженості больового порогу, ступенем та давністю защемлення нервового корінця….

Реабілітація в таких випадках потребує максимальних зусиль та терпіння як з боку персоналу, так і з боку пацієнтів! До таких пацієнтів варто відноситись з особливим розумінням, адже вони довго терплять біль, потратили час, кошти на дорогі ліки, крапельниці, уколи, блокади, мануальну корекцію… аби уникнути операції…

Врешті-решт цього не вдалося уникнути, але часто залишаються болі в нозі після видалення міжхребцевої грижі. В таких випадках актуальним є застосування фізіотерапії, рефлексотерапії, особливо акупунктури, аурикулопунктури, фармакопунктури.

М’яка техніка масажа, спеціальні вправи на розслаблення спазмованих  м’язів спини або ноги, локальне застосування електротерапії, фонофорезу, лазеротерапії….

Комплекс фізіотерапевтичних заходів по реабілітації пацієнтів після видалення міжхребцевої кили дозволяє досягти позитивного результату, значно переважає над одним лише медикаментозним лікуванням, суттєво скорочує період лікування, значно покращує фізичний та моральний стан пацієнтів.

90% трофічних виразок заживає за два місяці, інші 10% за півроку Лікувальне харчування при подагрі

Записатись на консультацію

Бажаєте записатись? Заповніть форму і наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом