Ультразвукове дослідження (УЗД) метод обстеження, який немає протипоказів. Це безболісний, високоефективний метод обстеження дорослих та дітей. УЗ обстеження на апаратах експертного класу дозволяє візуалізувати найдрібніші деталі, побачити найменші структурні зміни в органах та системах. Ультразвукове обстеження це неінвазивне обстеження внутрішніх органів людини, судин та зайняло одну з перших позицій в сучасній клінічній медицині. Чому ж УЗ діагностика така популярна?
В першу чергу через:
- Високу достовірність результатів, які ми отримуємо;
- Неінвазивність (атравматичність);
- Доступність;
- Відносну простоту процедури;
- Можливість неодноразово повторювати через повну відсутність іонізуючого випромінювання.
Ультразвукові методи дослідження дозволяють більш точно вирішувати діагностичні питання у значної кількості пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної, травної, сечостатевої систем, а також отримати цінну інформацію в акушерстві, гінекології, онкології, неврології, офтальмології.
Ми рекомендуємо пройти ультразвукове обстеження з метою:
- Виявлення патології органів черевної порожнини (печінки, селезінки, підшлункової залози, жовчного міхура);
- Отримання даних про стан передміхурової залози, нирок, сечового міхура;
- Діагностики стану щитоподібної залози, молочних залоз, лімфатичних вузлів;
- Дослідження стану серця та периферійних судин (артерій та вен);
- Виявлення патології суглобів;
Ультразвукова діагностика дає можливість виявити захворювання іще до того, як воно проявило себе клінічно, в результаті цього лікування може бути більш своєчасним та ефективним.
В клініці «Медпрактика здоров’я» проводяться:
- УЗД щитоподібної залози
- УЗД нирок та наднирників
- УЗД черевної порожнини ( печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки)
- УЗД нирок, наднирників, сечового міхура
- УЗД передміхурової залози
- УЗД судин (вени та артерії)
- УЗД суглобів
Кабінети УЗ діагностики клініки «Медпрактика здоров’я» оснащені ультразвуковими системами Medison. Системи ідеально забезпечують обстеження внутрішніх органів, серцево-судинної системи, щитоподібної залози, лімфатичних вузлів та інших органів. Виконуючи прості рекомендації Ви значно покращите якість обстеження.
Як підготуватись до УЗД:
УЗД щитоподібної залози, суглобів, м’яких тканин, периферійних лімфатичних вузлів
не потребує підготовки.
УЗД сечового міхура та простати
Проводиться при наповненому сечовому міхурі. Якщо ви за 2-3 години до проведення обстеження ви випорожнили сечовий міхур, то вам слід за 2 години до проведення обстеження випити 0,5 -0,7 л негазованої рідини.
УЗД черевної порожнини, нирок, наднирників
За 1-2 години до проведення дослідження виключіть з раціону харчування продукти, які викликають здуття (чорний хліб, бобові, свіжі овочі, фрукти, молоко, соки, газовані напої). Легко повечеряйте напередодні дослідження не пізніше 19 години і вранці натще зверніться до лікаря. Якщо у вас немає можливості для ранішнього обстеження, вранці – легкий сніданок (наприклад несолодкий чай), за 6-8 годин до обстеження.
УЗД органів малого тазу у жінок
Для дослідження через черевну стінку (абдомінальним датчиком) приходьте з наповненим сечовим міхуром, на протязі 3-4 годин не випорожнюйте його або за 2 години до обстеження випийте не менше 1 літра негазованої рідини.
УЗД молочних залоз
Проводиться в першу фазу (з 7 по 10 день) менструального циклу. УЗД молочних залоз являється цінним діагностичним доповненням до мамографії.
УЗД серця
Підготовки не потребує.
Записуйтесь просто зараз: +38(063)631-50-35; +38(098)997-17-09; +38(0382)65-80-21
Кардиология
УЗД печінки
УЗД молочних залоз
УЗД нирок
УЗД простати та сечового міхура
УЗД щитовидної залози
Аорта, черевна частина
Молочна залоза, норма
Молочна залоза, трапецеїдальний режим
Печінкові вени
Печінкові вени, кольоровий доплер
Печінка
Печінка
Нирка, права
Нирка, кольорове картування
Доплерографія або ехографія судин – це найбільш природний та безпечний для пацієнта метод дослідження кровотоку в судинах. Сучасні технології УЗД дозволяють з високою точністю знайти досліджувану судину, оцінити характер кровотоку та провести доплерометрію – кількісну оцінку кровотоку в галузі інтересу. Застосування тривимірної реконструкції у поєднанні з допплерівським картуванням дозволяє оцінити архітектоніку судин, наприклад, при дослідженні печінки, нирок, мозку. У цьому розділі представлені ехограми досліджень органів та судин із застосуванням кольорового та енергетичного картування, постійного, імпульсного та тканинного допплера.
Аорта, черевна частина
Аорта, кольорове картування
Внутрішня яремна вена
Клапан вени
Променева артерія, енергетичний та імпульсний доплер
Печінкові вени
Печінкові вени
Печінкові вени, В-режим
Печінкові вени, кольорове картування