Ультразвукова діагностика щитоподібної залози

УЗ метод є безпечним, інформативним та недорогим. Підходить як для первинної діагностики, так і для  контролю, змін щитоподібної залози в динаміці, особливо після лікування. За допомогою УЗ обстеження ЩЗ можна побачити: доброякісні та злоякісні новоутворення ЩЗ, кисти,  ознаки  тиреоїдиту (запалення ЩЗ), оцінити розміри ЩЗ, оцінити стан лімфатичних вузлів в ділянці шиї.

 Варто звертатись на УЗ  обстеження коли ви відчуваєте слабкість, втому, мерзлякуватість, сонливість, апатію або навпаки роздратованість, різке схуднення, біль в м’язах та суглобах, серцебиття.  Також, якщо у вас безпричинний кашель  чи відчуття дискомфорту в передній частині шиї. Під час вагітності та після прийому гормональних препаратів. Якщо вам поставили діагноз будь-якого автоімунного захворювання або ви маєте остеопороз УЗ обстеження ЩЗ також є обов’язковим. 

Ультразвукова діагностика щитоподібної залозиУльтразвукова діагностика щитоподібної залозиУльтразвукова діагностика щитоподібної залози

 

Ультразвукова діагностика щитоподібної залози

 

УЗД щитоподібної залози в клініці «Медпрактика здоров’я», що знаходиться на вул. Кам’янецька, 63 м. Хмельницький. Телефони для запису: +38(063)631-50-35; +38(098)997-17-09

УЗ метод є безпечним, інформативним та недорогим. Підходить як для первинної діагностики так і для  контролю змін щитоподібної залози в динаміці, особливо після лікування. За допомогою УЗ обстеження ЩЗ можна побачити: доброякісні та злоякісні новоутворення ЩЗ, кисти,  ознаки  тиреоїдиту (запалення ЩЗ), оцінити розміри ЩЗ, оцінити стан лімфатичних вузлів в ділянці шиї.

 Варто звертатись на УЗ  обстеження коли ви відчуваєте слабкість, втому, мерзлякуватість, сонливість, апатію або навпаки роздратованість, різке схуднення, біль в м’язах та суглобах, серцебиття.  Також, якщо у вас безпричинний кашель  чи відчуття дискомфорту в передній частині шиї. Підчас вагітності та після прийому гормональних препаратів. Якщо вам поставили діагноз будь якого автоімунного захворювання або ви маєте остеопороз УЗ обстеження ЩЗ також є обов’язковим.