Лікування сколіозу у дітей, підлітків та дорослих

«Медпрактика здоров’я» лідер у лікуванні сколіозу в Україні.

Сколіоз – це бічне викривлення хребта, часто діагностується у дітей, може бути легкого, середнього та важкого ступенів. У більшості випадків вродженого сколіозу, причина невідома, спадкова. Причинами набутого сколіозу можуть бути неправильне положення тіла при сидінні, травми та інфекції, атрофія чи дистрофія м’язів, Ви самі, якщо уважно подивитесь до своїх дітей, то побачите симптоми сколіозу

Чому варто лікувати сколіоз:
зміна постави впливає на зовнішній вигляд дитини, далі це може стати помітно і мати вплив на формування особистості та стосунки з однолітками. Сколіоз сприяє формування стереотипів поведінки, пов’язаних з невпевненістю в собі, комплексу неповноцінності, тощо;
викривлення хребта призводить до швидкого розвитку остеохондрозу в викривленій ділянці та з часом викликає хронічний біль в хребті і це назавжди; сколіоз призводить до зміщення хребців, зміни їх структури;
в випадках середнього і важкого ступенів сколіоз має вплив на функцію внутрішніх органів, зокрема стискання крупних судин, серця, легень, печінки. Відбувається зміна регуляції роботи внутрішніх органів вегетативною нервовою системою, тобто з юного віку починають розвиватись хронічні захворювання органів.
Як, де, і коли правильно лікувати сколіоз?
Коли?
Починати лікувати сколіоз варто з дитинства починаючи з молодшого шкільного віку, і продовжувати лікування до 18-25 років коли відбувається ріст людини, і власне в цей період сколіоз прогресує. Запам’ятайте, це процес систематичний, тривалий та постійний. Якщо думаєте, що достатньо один раз пройти курс лікування, і сколіоз щезне, то це помилка. Якщо сколіозу в дитини немає, то важлива його профілактика, яка повністю співпадає з лікувальним процесом.

Де?
М. Хмельницький, вул. Камянецька, 63, Медичний центр «Медпрактика здоров’я».
Телефони для запису: +38(063)631-50-35 ; +38(098)997-17-09; +38(0382)65-80-21
Як?

В першу чергу, це задача батьків звертати увагу на своїх дітей. Помічати такі дрібниці як положення в якому дитина сидить, на якому стільці, за яким столом? Відповіді на ці запитання ви отримаєте підчас лікування сколіозу в центрі «Медпрактика здоров’я».
Якщо є плоскостопість, а плоскостопість позбавляє стопу її амортизуючої властивості, тому, мікроудари, коли дитина ступає, повністю переходять на суглоби, а далі і на хребет. Ортопедичні устілки згладжують цей ефект. Лікар, що буде оглядати вашу дитину в «Медпрактика здоров’я» обов’язково обстежить стопи дитини на плантоскопі і в разі потреби ви зробите індивідуальні устілки для вашої дитини у нас в клініці

Лікування сколіозу у дітей, підлітків та дорослих

Масаж відіграє важливу роль в комплексному лікуванні сколіозу. Він має здатність розслабляти і тонізувати м’язи (вкорочені розтягує, розтягнені тонізує), зменшувати дугу викривлення. Кваліфіковані масажисти «Медпрактика здоров’я» тонко відчувають під пальцями місце та ступінь спазму чи розслаблення м’язу і вміло їх корегують.
Лікування сколіозу у дітей, підлітків та дорослих
Лазеротерапія в комбінації з електротерапією представлена модулем INTELECT® Advanced (США). Це новий вимір в клінічній терапії, котрий використовується на основі сучасних розробок програмного забезпечення та цифрової обробки сигналів. Енергія з лазерного променю поглинається тканинами пацієнта, запускає біологічні процеси на клітинному рівні, що спричиняє посилення місцевого кровообігу, знімає м’язевий спазм, відновлює нерви, сприяє росту кісток, пришвидшує відновлення м’язів та зв’язок. Наявність стандартних лікувальних протоколів в апаратному комплексі дозволяє підібрати та встановити для пацієнта індивідуальні параметри лікувального впливу лазера і визначити оптимальні ділянки тіла пацієнта для проведення процедури.

Лікування сколіозу у дітей, підлітків та дорослих
Електорстимуляція В нашій клініці електростимуляція представлена американською фізіотерапевтичною системою. Лікар обирає оптимальний режим електростимуляції для відновлення м’язевої діяльності, розслаблення м’язевих спазмів, попередження чи уповільнення дистрофії м’зів, посилює місцевий кровоплин та зберігає та збільшує діапазон м’язевих рухів.

Пасивна механотерапія проводиться з використанням новітнього обладнання від відомого виробника CHATTANOOGA. Проводиться для тренування м’язів спини в комплексі з проведенням лікувальної гімнастики, проводиться під наглядом лікаря. Пасивна механотерапія покращує кровопостачання і забезпечує нормальний відтік крові та лімфи, знімає спазм м’язів, і тонізує розслаблені м’язи, чим пригнічує процес викривлення хребта і сприяє корекції постави.

Лікувальна гімнастика

Ми використовуємо спеціальний комплекс вправ для лікування сколіозу. Мета лікувальної гімнастики сформувати м’язевий корсет, який здатен стабілізувати хребет і відповідно провести корекцію сколіозу. Але пам’ятайте, це процес щоденний і тривалий. Дитина має робити вправи лікувальної гімнастики постійно, правильно і бажано самостійно. Ми в клініці навчаємо правильно виконувати вправи лікувальної гімнастики.

Лікування сколіозу у дітей, підлітків та дорослих
Кінезіотейпування сучасний метод корекції постави, який полягає в накладанні на ділянку шкіри еластичних клейових стрічок на бавовняній або синтетичній основі, які здатні розтягуватись на 30-40% від своєї початкової довжини.

Переваги його перед використанням корсетів в тому, що він швидко дає ефект;
має безперервний цілодобовий вплив;

не обмежує рухи як в щоденній праці, так і при фізичному навантаженні;
добре пропускає повітря.

При сколіозі використовується коригуючи техніка тейпінгу, і її задача
-відрегулювати тонус м’язів та фасціальних тканин шляхом рефлекторної корекції;
– змоделювати формулу руху шляхом cумованого впливу на м’язи антагоністи;
– покращити крово та лімфо відтік.

Лікування сколіозу у дітей, підлітків та дорослих

Запам’ятайте, чим раніше почати лікування та профілактику сколіозу, тим кращий результат. Це дасть можливість уникнути проблем з хребтом в дорослому віці і забезпечить якісне, повноцінне та щасливе життя вашій дитині в майбутньому.

Нагадуємо, в клініці «Медпрактика здоров’я» для вашої дитини ми зможемо виготовити спеціальні ортопедичні устілки по індивідуальному замовленню швидко та якісно, дитина зможе пройти курс лікування та профілактики сколіозу в зручний для неї час, навчитись правильно виконувати вправи лікувальної гімнастики, приходити на періодичне тейпування з метою корекції постави.

Наша адреса: М. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 63, Медичний центр «Медпрактика здоров’я».

Телефони для запису: +38(063)631-50-35 ; +38(098)997-17-09; +38(0382)65-80-21