Лікування подагри

Зовсім не обов’язково страждати від болю, не спати, пропускати роботу або нараду, достатньо пройти курс лікування в «Медпрактика здоров’я» і продовжувати виконувати рекомендації лікаря, і хвороба відступить, так само як і пов’язані з нею ускладнення.

 

Якщо у вас болять, червоніють, набрякають суглоби переважно на ногах, якщо це починається  після застілля або навантаження, то існує велика ймовірність того, що у вас подагричний артрит. Після першого нападу біль може тривалий час не турбувати, але, якщо нічого не робити, наступні напади будуть тривалими, болючими, а надалі постійними. Окрім того, подагра руйнує суглоб і викликає захворювання нирок, хоча, може бути і навпаки.

  Якщо ви звертаєтесь до лікаря, то немає потреби робити аналізи наперед, ви їх обов’язково зробите, але лише після огляду лікаря, і лише ті, які вам необхідні.

  Лікування обов’язково включає в себе дієту та ліки, щодо цього лікар обов’язково надасть вам всі необхідні рекомендації.

  І особливо, якщо пацієнт зі стажем, то вам призначать фізіотерапевтичне лікування. Здавалося б, навіщо? Слушне питання, і вичерпну відповідь на нього ви отримаєте нижче.

  Тож, що і навіщо? Поїхали…

 

  Мікрохвильова терапія – чудовий природній засіб для зняття болю та профілактики нових нападів подагри. Апарат генерує хвилі міліметрового діапазону, край високої частоти, які по своїм властивостям подібні до електромагнітних хвиль, які оточують нас в природі, лише трохи змінені. В залежності від заданої частоти вони в певною метою впливають на клітини нашого організму, приводять функцію клітин та тканин до норми. Основна мета це вивести надлишок сечової кислоти з організму. 

Лікування подагри

 

 Лазерна терапія низької інтенсивностіоснована на використанні когерентного поляризованого монохромного світла в вигляді лазерного променю. Лазерний промінь поглинається тканинами і його енергія передається на клітини тканин, що допомагає їм відновити нормальну функцію. Індуковані фотохімічні реакції в першу чергу мають протизапальну та знеболюючу дію. 

Лікування подагри

 

 Ультразвук – метод, який використовує механічну енергію довгих хвиль, які проникають глибоко в тканини. Механічні хвилі поглинаються тканинами і перетворюються в теплову енергію. Ультразвукова терапія використовується головним чином з метою зменшення набряку та болю. 

Лікування подагри

 

 Електротерапія – метод ґрунтується на проходженні електричного струму через тканини людини. Використовується для лікування гострого та хронічного болю, а також виводить солі сечової кислоти з навколо суглобових тканин за рахунок посилення місцевого кровоплину. Крім того, електротерапія захищає хрящ суглоба від руйнування через зменшення інтенсивності запалення в ньому. 

Лікування подагри

 

Холодова терапія – пригнічує активність запалення з одночасною стимуляцією процесів регенерації тканин. Під впливом локальної гіпотермії зменшується гідратація тканин, нормалізується лімфовідтік, зменшується пошкодження тканин і попереджається запалення. 

Лікування подагри

 Хочете бути здоровими?

Тоді звертайтесь до нас за адресою:

 м. Хмельницький, вул. Камянецька 63, клініка «Медпрактика здоров’я»

  Запис за телефонами: +38(063)631-50-35 ; +38(098)997-17-09; +38(0382)65-80-21