Лікування остеохондроза: відео вправи

 МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я є однією з кращих приватних клінік Украіни. Основний напрямок нашої діяльності- надання якісної медичної допомоги пацієнтам з неврологічними, ревматологічними , судинними захворюваннями, хворобами опорно-рухового апарату. Cеред пацієнтів нашої установи домінують хворі на найпоширеніше захворювання у світі – остеохондроз або як його називають ДЕГЕНЕРАТИВНО-ДИСТРОФІЧНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ХРЕБТА. Поняття це дуже поширене і обєднує такі складові:

  • остеохондроз,
  • спондилоартроз,
  • спондильоз,
  • унко-вертебральний артроз,
  • пошкодження міжхребцевих дисків , суглобів та тіл самих хребців.

Ця велика група захворювань називається вертеброгенною або спондилогенною. Важливим є лікування остеохондроза, відео вправи якого ви знайдете на сторінці нижче.

Раніше вважалось ,що вікова категорія осіб з ДДЗХ 45 років і старше. Проте ,за останні 5 років простежується тенденція до значного помолодшання віку пацієнтів з ДДЗХ .Як правило ,це люди 30-35 річного віку ДДЗХ-хронічне прогресуюче незапальне захворювання,домінуючими факторами якого є малорухомий спосіб життя, неблагоприємні статико-динамічні навантаження на хребет, умови праці та проживання, харчування, спадково-конституційні особливості.

Остеохондроз відео лікування та гімнастика

 

Ведучими факторами у розвитку хвороби лежить хронічний травматизм м’зево-зв’язкового апарату та між хребцевого диску з його деформацією, утворення міжхребцевих кил та їх механічний тиск на нерви, спинно-мозкові корінці та спинний мозок. Через компресію у вказаних структурах виникає порушення кровообігу та асептичне запалення.

Процес має тенденцію до прогресування та генералізаціі. Захворювання перебігає з загостреннями та ремісіями. Діагностика у МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я включає:

  • неврологічний огляд,
  • рентгенологічні функціональні проби на ШВХ,
  • ПВХ,
  • РТГ ГВХ,
  • томографія комп’ютерна або магнітно-резонансна .

Клінічний перебіг залежить від рівня ураження , що лежить в основі класифікаціі дегенеративно-дистрофічних змін: з переважним ураженням шийного ,грудного чи попереково-крижового відділу хребта з втягненням в патологічний процес судинно-нервових утворень певного рівня.Саме тому у МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ»Я розроблені програми лікування остеохондрозу шийного, грудного, поперекового, попереково-крижового відділу хребта.

Остеохондроз: відео масажу та лікування

 

Лікувальна програма поєднує фізіотерапевтичне лікування, масаж, лікувальні вправи. До речі, по завершенню лікування кожен пацієнт отримує диски-відео лікувальних вправ