Лікування артриту, лікування артрозу

Ми впевнені, що ніхто з хворих артритом або артрозом не зможе згадати той день, тиждень або місяць, коли хвороба вперше про себе заявила. Нічого дивного, адже легкий хрускіт в суглобах або обмеження рухів після тривалого неактивного часу абсолютно не насторожує і не лякає. Легка розминка і всі ці неприємні відчуття проходять. Однак, з часом все змінюється і комфортний стан стає все більш коротким. А потім, людина несподівано для себе виявляє, що розгинання рук і ніг супроводжується сильним болем.

В такому випадку не можна дотримуватися принципу “клин клином вибивають” і “розминати кісточки” за допомогою складних фізичних вправ. Так можна зробити тільки гірше.

Люди не завжди здатні самостійно визначити причину даної проблеми і впоратися з нею без допомоги фахівців. Тому, ми рекомендуємо звернутися в клініку “Медпрактика Здоров’я”, де лікарі з багаторічним досвідом лікування суглобових захворювань проведуть вас дорогою, яка веде від сильного болю до радості вільних рухів.

Ми розробимо для вас індивідуальну методику лікування артриту або артрозу яка, завдяки широким терапевтичним можливостям апаратного лікування, коректному підходу в підборі фізіотерапевтичного фактора і вмілому застосуванню лікувальних процедур, призведе до успішного і позитивного результату.

Будь-яка терапія, будь то медикаментозний напрямок або лікування без препаратів призначається нашими лікарями тільки після всебічного обстеження. На першому етапі лікування ми проводимо лікарську консультацію, за допомогою якої правильно оцінюємо стан пацієнта, визначаємо джерело больових або запальних процесів. Після цього, фахівці клініки проводять ультразвукове обстеження, яке дає можливість уточнити початковий діагноз, виключивши інші можливі причини болю, а також знайти початкові осередки прояви хвороби.

Процес лікування одного пацієнта передбачає залучення майже всього персоналу клініки “Медпрактика Здоров’я”. Помічники лікаря займаються проведенням процедур, висококваліфіковані масажисти виконують лікувальні масажі, а досвідчені тренера складають гімнастичні та спортивні плани. Кожен етап лікування ретельно контролюється, результати оцінюються, а призначення при необхідності коригуються лікарем.

Лікування артриту, лікування артрозу

Коротко про наші методи лікування

Методика лікування в клініці “Медпрактика Здоров’я” володіє деякою унікальністю, оскільки ми використовуємо спеціальні комбінації струмів і їх параметрів які не застосовуються в жодному іншому лікувальному закладі.

Для лікування артриту і артрозу ми широко використовуємо мікрохвильову рефлексотерапію і фізіотерапевтичні методи лікування електричними струмами. Суть лікування полягає саме в комплексі струмових потоків, які поєднуються з електромагнітними хвилями підвищеної частоти. Така комбінація володіє особливими протизапальними і захисними властивостями, тому за багаторічне використання в клініці “Медпрактика Здоров’я” (більше 20 років) вона зарекомендувала себе, як високоефективна, надійна програма лікування (після двотижневого курсу біль повністю усувається).

Лікування артриту, лікування артрозу

Крім цього унікального способу, лікарями клініки застосовуються й інші високоефективні методики фізіотерапевтичного лікування артриту і артрозу.
Наприклад, діатермія – застосування електромагнітних хвиль дециметрової довжини, які здатні проникнути глибоко в тканини і активізувати обмінні процеси в ураженому суглобі. Найчастіше такий метод призначається хворим, у яких діагностовано деформуючий артроз.

Ще одним ефективним способом лікування є лазеротерапія в комбінації з електротерапією, яка передбачає використання спеціального модуля INTELECT® Advanced (США). Це досконалий сучасний напрям в клінічній лазерній терапії, який функціонує на базі новітніх розробок програмного забезпечення і цифрової обробки сигналів. У процесі такого лікування тканина пацієнта поглинає енергію з лазерних променів, запускаючи при цьому активні біологічні процеси на клітинному рівні, збільшуючи місцевий кровообіг, полегшує больові відчуття, розслаблює м’язи і суглоби, знімає спазми, покращує відновлення нервів, сприяє зростанню кісток, а також прискорює відновлення зв’язок і мускулатури.

Лікування артриту, лікування артрозу

Ультразвукова терапія

За допомогою сучасного американського апарату INTELECT® Advanced Therapy System, який має стандартні пакети променевих програм для пацієнтів в залежності від віку, ваги і діагнозу в клініці “Медпрактика Здоров’я” успішно проводиться ультразвукова терапія.

Лікуючий лікар, встановлює оптимальні режими ультразвуку і терапевтичного глибокого нагрівання тканин організму і створює програму, здатну вилікувати цілий ряд хронічних хвороб:

  • Зменшення больових відчуттів, м’язових спазмів і суглобових контрактур.
  • Локальне лікування міозитів, бурситів, травм м’яких тканин, адгезивного капсуліту.
  • Усунення болю хронічного і субхронічного характеру, а також суглобових контрактур, які виникають через зниження розтяжності суглобових сумок та інші захворювання.

Лікування артриту, лікування артрозу

Електростимуляція

Лікування артриту і артрозу електростимуляцією представлене у відділенні фізіотерапії американською системою, яка функціонує в комплексі з системою поверхневої електроміографії. За допомогою застосування даного способу визначаються тимчасові параметри найдрібніших опорів і вибираються оптимальні режими електростимуляції, які зможуть відновити м’язову діяльність, розслабити м’язові спазми і запобігти м’язовій дистрофії м’язів. Крім цього, вплив струмів створює умови для купірування невиліковних хронічних захворювань, гострих післяопераційних і посттравматичних больових відчуттів.

Лікування артриту, лікування артрозу

Масаж

В клініці “Медпрактика Здоров’я” кваліфікованими і досвідченими масажистами проводиться лікувальний курс масажу, в основі якого лежить вплив на всі активні зони людського тіла. Масажні процедури позитивно впливають на всі органи і системи, а також покращують загальний стан організму. Найбільш ефективним масаж є при лікуванні опорно-рухових хвороб. Наприклад, при остеохондрозах, для реабілітації після складних травм і для усунення напруги в м’язах і суглобах. Однак, пацієнтам варто розуміти, що масаж – це не окремий метод лікування, а дієва частина комплексного підходу до лікування.

Вправи

Для того, щоб розвантажити хворі суглоби і усунути рефлекторні скорочення м’язів необхідно забути про монотонне або різке навантаження на мускулатуру. Поліпшити стан м’язів і рухливість суглобів допоможе лікувальна фізкультура. У більшості випадків вправи базової лікувальної гімнастики абсолютно нескладні. А вправам, які знімають біль, розвантажують суглоби, не дають руйнуватися хрящовій тканині можна навчитися в клініці “Медпрактика здоров’я”. Вас навчать таких вправ для колінних, плечових, ліктьових, гомілковостопних суглобів, і суглобів кистей і стоп, які допоможуть вам забути про біль, скутість і почуття важкості в суглобах і кінцівках. А також ці вправи допоможуть вам захистити суглоби від подальшого руйнування.

Лікування артриту, лікування артрозу

Артрозом колінного суглоба (гонартрозом) найчастіше хворіють жінки, які мають зайву вагу. Гонартроз в такому випадку починається з незначних болів в одному колінному суглобі, але через деякий час хвороба вражає обидва суглоби, викликаючи руйнування хряща, зв’язок і сухожиль, які оточують суглоб. Таким чином, обсяг рухів в суглобах обмежується, суглоби деформуються, порушується нормальна біомеханіка суглоба.

Артрит – запальне захворювання тканин, що оточують суглоби кінцівок. Характерні ознаки хвороби – біль, обмеження рухів після сну, почервоніння, припухлість в області суглобів, деформація суглобів з плином часу.

Причини виникнення неймовірно різноманітні і можуть мати таке походження:

  • Поразка тканин суглобів аутоімунного або інфекційно-алергічного походження.
  • Запалення суглобів, яке супроводжується утворенням в них солей через порушення обміну речовин.
  • Запалення одного або декількох суглобів на тлі інфекційного бактеріального або вірусного ураження.

Ревматоїдний артрит вражає три і більше дрібних суглобів кистей рук. Починається ця хвороба з одного суглоба, але при відсутності лікування переходить поступово на інші, залучаючи все більше і більше суглобів рук, ускладнюючи навіть найдрібніші рухи. Дуже часто процес також спостерігається на суглобах пальців ніг і на гомілковостопних суглобах. Потрібно знати, що крім суглобових порушень ревматоїдний артрит з часом може викликати серйозні розлади в роботі внутрішніх органів. Тому своєчасно розпочате лікування артриту надзвичайно важливе в плані профілактики прогресування цього захворювання.

Лікування артриту, лікування артрозу