Облітеруючий атеросклероз, облітеруючий ендартеріїт

Ішемія кінцівок може бути спричинена атеросклеротичним ураженням ніг, запаленням  артеріальної стінки на спазмом артерій.

Облітеруючий атеросклероз нижніх кінцівок - це  стан, при якому артерії, що живлять нижні кінцівки, поступово стають забрудненими атеросклеротичними бляшками, що призводить до обмеження кровопостачання в нижніх кінцівках. Основною причиною цього стану є атеросклероз, який виникає, коли холестерин та інші речовини відкладаються на стінках артерій і утворюють бляшки. 

Облітеруючий ендартеріїт нижніх кінцівок (ОЕНК) захворюванням судин, яке впливає на артерії, що живлять нижні кінцівки. Ця патологія відома також під назвами " хвороба Бюргера " або " облітеруючий тромбангіїт ". Головною ознакою ОЕНК і на відміну від облітеруючого атеросклерозу є запальний процес в стінках артерій, який може призвести до їх звуження та обмеження кровопостачання в нижніх кінцівках.

Деякі характерні ознаки та симптоми цих захворювань:

Біль в ногах при ході (клінічний симптом переміжна кульгавість).

Зміни на шкірі та нігтях,  виразки.   

     приклад ефективності лікування різниця між фото 1 місяць.        
              

Слабкість або втрата пульса в нижній частині ніг.

 

Ці захворювання часто плутають через те, що в них багато спільного, включаючи діагностику та лікування.

 Діагноз  облітеруючого атеросклерозу та облітеруючого ендартеріїту нижніх кінцівок може включати в себе:

Клінічний огляд та оцінку симптомів.

 Ультразвукова доплерографію артерій, ангіографія, загальні, біохімічні аналізки крові.

Ультразвукова діагностика артерій проводиться у нас в клініці в рамках консультації , лікар оцінює стан судин, ставить діагноз та призначає лікування, що включає в себе призначення медикаментів та процедур.

  

  У нас в «Медрактиці здоров’я» проводимо лікування як облітеруючого атеросклерозу так і ендартеріїту нижніх кінцівок.  Ми вибрали індивідуалізований підхід  і залежить лікування від ступеню захворювання симптомів та діагнозу. Використовуємо електротерапію BTL-4000 SMART  , механізм дії електротерапії в лікуванні атеросклерозу та ендартеріїту полягає в тому що електротерапія може стимулювати нейрони та знижувати сприйняття болю шляхом блокування передачі болю вздовж нервових шляхів. Покращує кровопостачання - електричні стимули можуть розширювати судини, що призводить до покращення та відновлення кровопостачання до ділянок кінцівки що страждають від ішемії, тобто електротерапія виконує роль ліків а в важких випадках підсилює їх дію коли лікування лише медикаментами не дає належного результату.

   За наявності трофічних виразок використовуємо лазер високої інтенсивності BTL 4000 PREMIUM., який сприяє загоєнню ран та тканин за рахунок антибактеріальної дії, активації клітин, що відповідають за регенерацію. 

 Магнітотерапія BTL 4000 PREMIUM. При лікуванні облітеруючого атеросклерозу так само як і облітеруючого ендартеріїту магнітотерапія має лікувальний ефект за рахунок збільшення кровопостачання: Магнітні поля покращують кровопостачання в тканинах, збільшуючи розширення судин, покращуючи кровообіг і постачання кисню та поживних речовин до клітин.

Зменшення запалення та болю: наші спостереження та загальні дослідження вказують на зменшення запалення при використанні магнітотерапії. Це пов'язано зі зменшенням вивільнення протизапальних цитокінів і зменшенням болю. Важливим є те, що магнітотерапія є потужним знеболювальним засобом і в парі з ліками здатен зменшити дуже сильну біль не використовуючи наркотичні засоби.

Поліпшення регенерації тканин: Магнітні поля сприяють швидкій регенерації тканин і росту клітин, що важливо при загоєнні ран та відновленні тканин за наявності трофічних виразок.

Отже, електротерапія та магнітотерапія блокують біль та запалення, розширюють периферійні судини даючи доступ крові до кінцівок, а лазер та магнітотерапія посилюють регенерацію та загоєння виразок. Використання цих апаратів в комбінації допомагає нам досягти успіху в лікуванні цих складних для лікування хвороб.

Записатись на консультацію

Бажаєте записатись? Заповніть форму і наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом