Акупунктура, фізіотерапія при захворюваннях: цукровий діабет ІІ типу, тиннітус - шум у вухах, функціональна диспепсія, вазомоторний (алергічний) риніт

Останнім часом виникає безліч суперечок навколо тієї чи іншої методики лікування. Акупунктура та фізіотерапія – не виняток. З метою уникнення непорозумінь подаємо для вас інформацію про унікальну лікувальну методику Акупунктуру та Фізіотерапію.

Акупунктура або Акупунктурна Терапія - метод профілактики, реабілітації і лікування захворювань центральної та периферичної нервової системи ,серцево-судинної, дихальної, ендокринної, імунної системи , захворювань шлунково-кишкового тракту , а також інших огранів і систем шляхом впливу на організм людини через точки акупунктури (ТА) та рефлексогенні зони (РЗ) . Здійснюється класичним методом Чжень-Цзю з прогріванням точки акупунктури полинною сигарою або моксою.

Лікування методом акупунктури

Чжень-Цзю проводить лікар рефлексотерапевт, що має Сертифікат спеціаліста за спеціальністю Рефлексотерапія та  відповідну кваліфікаційну категорію.  Вважається загальновизнанним та доведеним, що Акупунктура під час проведення сеансу стимулює продукцію ендогенних опіоідів: ендорфінів, енкефалінів, а також біологічно активних речовин в організмі людини, підвищення концентрації яких викликає стан рефлекторного знеболення! Місцево, на рівні нейрона, енкефаліни та ендорфіни впливають на К-Na насос шляхом зменшення проникнення у клітину іонів натрію. Центральні нейрональні механізми рефлекторного знеболення діють через задні роги спинного мозку, спинно - мозкові ганглії, де відбувається “блокування” больової імпульсації від проблемного органа. Рецепти акупунктури, підбір точок та рефлексогенних зон впливу для рефлексотерапії, кількість сеансів визначає лікуючий лікар-невролог, рефлексотерапевт, знаючи схему іннервації та вегетативного контролю за роботою внутрішніх органів (що є особливо важливим при лікуванні пацієнтів з функціональними розладами травлення, зокрема, з функціональною диспепсією).

Після консультації лікаря рефлексотерапевта, додаткових лабораторних та інструментальних методів обстеження,  встановлення акупунктурного  діагнозу, для кожного пацієнта складається індивідуальний план лікування, що базується на грамотному розумінні методу акупунктури згідно уявлень традиційної китайської медицини, тонкому володінні методами впливу на точки акупунктури згідно правил.

Багаточисленні дослідження та накопичений багаторічний досвід на практиці доводить безсумнівну ефективність акупунктури у лікуванні захворювань: цукровий діабет ІІ типу, полінейропатія, функціональна диспепсія, вазомоторний риніт, тиннітус - шум у вухах.

Механізм дії акупунктури відбувається шляхом впливу методу на біофізичний гомеостаз людського організму через точки акупунктури, сегменти спинного мозку, ретикулярну формацію стовбура, середнього мозку, вегетативні ганглії, лімбічну систему. Застосування у рецепти акупунктури знеболюючих точок, точок седативних, точок співчуття дозволяє гармонізувати функцію роботи органів травлення: шлунку, жовчного міхура, підшлункової залози, врівноважити дисфункцію нирок, дихальної, ендокринної системи, покращити обмін речовин, врівноважити вагу тіла!!! Це дозволяє вирівнювати вегетативні порушення, порушення температурного та електричного балансу на клітинному та тканинному рівні, що дозволяє гальмувати розвиток захворювання.

Доповнює метод Акупунктури АУРИКУЛОТЕРАПІЯ - терапія ТА вушної раковини. Завдяки анатомо-фізіологічним особливостям будови та іннервації вушна раковина містить проекційні зони, у яких згруповані точки акупунктури (ТА), що впливають на органи та системи тіла людини. Знання топографії точок, представництва внутрішніх органів і систем  на вушній раковині ,а також правильний вибір лікарем методу впливу на точку акупунктури вушної раковини дозволяє швидко втамовувати біль в будь-якій частині тіла, у внутрішніх органах, регулювати перепади артеріального тиску при колаптоїдних станах та симпато-адреналових кризах. 

Результати, отриманні після застосування у схемі лікування різних захворювань акупунктури та рефлексотерапії, підкреслюють факт, що окрім зняття симптомів основного захворювання методи рефлексотерапії викликають ряд неспецифічних ефектів, проявами яких є: гармонізація діяльності центральної нервової системи та емоційного фону,стабілізація периферичної нервової системи нормалізація вегетативної нервової системи, активація працездатності посилення процесів адаптації, нормалізація роботи ендокринної та іммунної систем стимуляція регенеративних і трофічних тканинних механизмів та клітинного захисту відсутність побічної реакції, негативного впливу, синдрому відміни, звикання lоповнює лікування застосування фізіотерапії.

Апарат Магнітотерапії BTL

Апарат ВІЛТ BTL Високоінтенсивної Лазеротерапії BTL-4000 SMART генерує випромінювання високої інтенсивності. Лікувальна дія високоінтенсивної лазеротерапії відбувається через поглинання тканинами випромінювання, яке призводить до накопичення активних форм кисню. Це призводить до стимуляції тканинного дихання та метаболізму у тканинах та неврвових закінченях. Апарат запрограмований режимами «тиннітус - шум у вухах» , «тиннітус - шум в соскоподібному відростку».

При комплексному застосуванні призводить до припинення патологічної імпульсації та зменшення відчуття шуму.

Поєднання магнітотерапії з акупунктурною терапією має гарну ефективність, дозволяє покращити стан слизової, зменшити прояви симптомів та потребу пацієнта з аллергічним ринітом у ліках.

Записатись на консультацію

Бажаєте записатись? Заповніть форму і наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом