Вегетативна дисфункція - гіпергідроз китиць, ангіотрофоневроз, інсомнія

Що таке ВЕГЕТАТИВНА ДИСФУНКЦІЯ та які її симптоми?

Вегетативна дисфункція є розладом вегетативної нервової системи, який супроводжує інфекційні, запальні захворювання нервової системи, ендокринної системи, серцево-судинної системи,травми головного та спинного мозку, тривожно-фобічні та астено-невротичні розлади. Зустрічається у дітей, підлітків, дорослих.

Сьогодні вегетативна дисфункція розглядається як переважаючий вплив тонусу симпатичної ланки вегетативної  нервової системи -такий собі ''Симпатичний over-drive'',або ''перевага Янь '', коли у пацієнта внаслідок підвищення тонусу симпатичної ланки вегетативної системи виникає ряд симптомів:

  •     головний біль, тривога;  порушення сну - інсомнія;  плаксивість,  роздратування,
  •     підйоми артеріального тиску та часте серцебиття; часто спостерігаються відхилення у обміні речовини: підвищення цукру крові; підвищення рівня сечової кислоти;
  •     порушення потовиділення, слиновиділення, часто трапляються функціональні  розлади травлення, спазмування периферичних судин китиць та стоп з розвитком синдрому Рейно- ангіотрофоневроз, акроціаноз; надмірною пітливістю китиць та стоп - гіпергідроз.

Яке лікування вегетативної дисфункції ефективне?

З позиції доказовості  для лікування вегетативної дисфункції рекомендовано застосовувати метод Акупунктурна Терапія.

Численні дослідження доводять, що метод Акупунктурна Терапія дозволяє досягти врегулювання  функції вегетативної системи. Акупунктурна Терапія нормалізує добовий циркадний ритм  «активність-сон», що з успіхом застосовується для лікування Інсомнії; стабілізує емоційний стан; має стабілізуючий вплив на  білковий та вуглеводний обмін;регулює артеріальний тиск та частоту серцебиття; має спазмолітичну дію, регулює тонус судинної стінки артеріол, покращуючи артеріальний кровотік,що особливо актуально для покращення тканинного дихання  при лікуванні синдрому Рейно; покращує венозний відтік, що дуже важливо та необхідно при лікуванні акроціанозу;має регулюючий вплив на потовиділення, що є важливим у лікуванні гіпергідрозу китиць та стоп .

Чи ефективним є застосування Фізіотерапії ?

Безумовно! Фізіотерапія  у нашій клініці з успіхом застосовується багато років. У нас представлена сучасна лінія апаратів Фізіотерапії : Електротерапія  BTL, Ультразвукова Терапія- Аквафорез BTL, Магнітотерапія BTL, ВІЛТ – Високоінтенсивна Лазеротерапія BTL. Завдяки поєднанню методів відбувається корекція вегетативних порушень більш фізіологічним для людини шляхом, без застосування ліків .

Так, для прикладу метод  Електротерапія BTL має Протокол «Вегетососудистая дисфункция - Акроцианоз» та «Улучшение трофики», який дозволяє покращувати утилізацію кисню тканинами та клітинами, стимулюючи процеси тканинного дихання.

Ефективним є застосування Магнітотерапії BTL. Протокол дозволяє впливати як місцево- на китиці або стопи, так і сегментарно – на відповідні сегменти спинного мозку шийного та попереково-крижового відділу, сегментарний відділ вегетативної нервової системи.

Запрограмовані у протоколі параметри магнітотерапії дозволяють здійснювати гальмуючий вплив на симпатичну ланку вегетативної нервової системи, що проявляється у зменшенні спазмування периферичних артеріол, покращенні кровопостачання та процесів  метаболізму.

Кількість процедур та тривалість лікування визначається лікарем неврологом, рефлексотерапевтом індивідуально.

Записатись на консультацію

Бажаєте записатись? Заповніть форму і наш адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом