Пілюйко В'ячеслав Віталійович

Головний лікар “Медпрактика Здоров’я”, лікар рефлексотерапевт вищої категорії.

Закінчив Чернівецький Державний медичний університет лікувального факультету у 1983 р. З 1987 року після циклу «Рефлексотерапія при ураженні нервової системи» займається рефлексотерапією і вже у тому ж 1987 році є доповідачем на 1-му Всесоюзному симпозіумі по застосуванню лазера в медицині СССР, м. Самарканд «Матеріали доповідей 1 Всесоюзного симпозіуму по застосуванню лазера в медицині».

Велика зацікавленість до методів рефлексотерапії та практичний досвід, дозволяють стати автором статті «Перший досвід застосування лазеропунктури у лікуванні хворих депресивними станами», міжрегіонального значення (м. Хмельницький 1992 р.) Тезиси доповідей міжрегіональної науково-практичної конференції за участю Вінницького державного медичного інституту та Чернівецького державного медичного інституту.

У 2001 році пройшов стажування в США, м. Філадельфія в рамках міжнародної програми «Громадські зв’язки». За час навчання ознайомився з роботою реабілітаційного центру опорно-рухового апарату м. Філадельфія.

Ініціатор створення та співавтор серії телепередач та радіопередач міжрегіонального значення «Панацея» освітнього характеру, акцентуючих увагу на актуальності збереження здорового способу життя, профілактики сколіозу, захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи.
Учасник серії авторських телепередач Ольги Богомолець.

На розробку В.В.Пілюйка видані патентні документи Авторське Свідоцтво №28437 Україна «Лікувальна гімнастика для хворих між хребцевими грижами» 16.04.2009 р.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ – практичне застосування методів рефлексотерапії і фізіотерапії при лікуванні:

  •     захворювань опорно-рухового апарату, консервативне лікування міжхребцевих кил;
  •     лікування та профілактика патології осанки у дітей та підлітків – сколіоз, кіфоз, кіфосколіоз;
  •     захворювання хребта підліткового періоду: хондропатія, хондродисплазія, спондилопатія, хвороба Шеєрмана-Мау;
  •     захворювання-гіперостози зв’язкового апарату: хвороба Форестьє, хвороба Бострупа;
  •     нестабільність хребців: антелістез, ретролістез, латеролістез;
  •     остеохондроз, деформуючий спондильоз, спондилоартроз.

Лікування цих захворювань, на відміну від більшості інших, базується на фізіотерапії. Мікрохвильова резонансна терапія, ультразвукове сканування, іонофорез, лазеротерапія, електротерапія, кінезітерапія та лікувальна гімнастика- це далеко не повний перелік процедур ,що мають значний ефект при лікуванні вище вказаних захворювань.

Багаторічний досвід та плідна співпраця з BTL, Chattanooga group, НМЦ «МЕДІНТЕХ», дозволяють застосовувати у процесі лікування поряд з класичною рефлексотерапією сучасне фізіотерапевтичне устаткування. Оскільки, фізіотерапія та рефлексотерапія – взаємодоповнюючі методики з м’якою, безболісною лікувальною дією, і при дотриманні техніки застосування практично позбавленні побічної дії.