Кононенко Тамара Віталіївна

Лікар вищої категорії. Ревматолог, лікар ультразвукової діагностики, терапевт

У 1999 році закінчила лікувальний факультет Вінницького Державного медичного університету ім. М.І.Пирогова та у 2000 році – інтернатуру за спеціальністю терапія. Працювала терапевтом у Медпрактика Здоров’я. У 2003 році пройшла стажування у США, штат Огайо м. Коламбус в рамках міжнародної програми «Громадські зв’язки», де ознайомилась з роботою двох реабілітаційних центрів опорно-рухового апарату в містах Хартленд та Циркевіль. Ознайомилась з новими напрямками та підходами до лікування хвороб сполучної тканини, дефартрозу, остеопорозу, ревматоїдного артриту.

У 2005 році пройшла спеціалізацію на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика за спеціальністю ревматологія.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ – діагностика, лікування ревматологічних захворювань та захворювань суглобів: деформуючого остеоартрозу колінних, плечових, кульшових суглобів, поліостеоартрозу, реактивного артриту, бурситу, синовіїту, остеопорозу. Має досвід лікування хвороби Бєхтєрєва. Володіє методикою лікування трофічної виразки при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок з застосуванням Гелокаст.

У 2017 році пройшла спеціалізацію за спеціальністю ультразвукова діагностика на базі Львівського Державного медичного університету ім. Данила Галицького.
Має на меті впроваджувати методи УЗД для покращення якості діагностики та лікування ревматологічних хворих.