Циц Галина Дмитрівна – лікар невролог вищої категорії, рефлексотерапевт вищої категорії

Закінчила лікувальний факультет Івано-Франківської Державної медичної академії у 2000 році і у 2001 році – інтернатуру за спеціальністю НЕВРОЛОГІЯ на базі Вінницького Державного медичного університету ім.. М.І. Пирогова. В 2002 році пройшла спеціалізацію за спеціальністю РЕФЛЕКСОТЕРАПІЯ  на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Стаж роботи у «МЕДПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я» 23 роки.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ:

  1. Лікування захворювань периферичної та центральної нервової системи: Головний біль, Мігрень, Краніальні невропатії, Запаморочення, Порушення Сну-Інсомнія, Вегетативні Розлади (Вегетативна дисфункція), Невропатії периферичних нервів верхніх та нижніх кінцівок, Компресійно-ішемічні невропатії, Полінейропатії, Міофасціальний больовий синдром та Фіброміалгія; Неврологічних проявів остеохондрозу (защемлення нервових корінців та сплетень грижами міжхребцевих дисків: радикулопатія шийного та попереково-крижового відділу хребта, цервікалгія, цервікобрахіалгія, торакалгія, люмбаго, люмбалгія, люмбоішіалгія, кокцигодинія) методами рефлексотерапії та фізіотерапії.
  2. Реабілітація методами рефлексотерапії та фізіотерапії після:
  • Гострого порушення мозкового кровообігу (інфаркт голованого мозку, інсульт) - постінсультний біль, постінсультна спастичність, постінсультний геміпарез;
  • Реабілітація після травм нервових корінців та сплетень;
  • Реабілітація після інфекційних та запальних захворювань ЦНС: порушення функції ходи , порушення функції тазових органів - нетримання сечі , хронічний невропатичний біль

За цей час у клініці пройшли лікування тисячі неврологічних хворих, хворих із захворюваннями нервової системи та з неврологічними проявами остеохондрозу та його ускладненнями, більшість з яких залишились постійними пацієнтами, що проходять періодичні профілактичні курси лікування. Отриманий досвід, на практиці доводить актуальність, доцільність та беззаперечну ефективність методів рефлексотерапії та фізіотерапії у лікуванні та реабілітації захворювань нервової системи.

Власні клінічні спостереження, ефективність методів рефлексотерапії та фізіотерапії представленні у 2018 р у матеріалах Науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченій 100-річчю НМАПО ім. П.Л. Шупика Медична реабілітація і рефлексотерапія в неврології та сімейній медицині: «Лікування та профілактика вегетативних кризів при пароксизмальному перебігу вегетосудинної дистонії», «Доцільність та ефективність застосування методів рефлексотерапії у лікуванні полінейропатії 11 ст діабетичного генезу.»     

Проблема невропатичного болю у пацієнтів після видалення кил міжхребцевих дисків  та власний досвід її лікування представлено у доповідді на Міжнародному симпозіумі « Актуальні питання нейровертебрологіі»-2019 р.  
Участь в конференціях і симпозіумах  міжнародного рівня, тренінги та майстер-класи у кращих неврологів світу: Carlo Canepa- Raggio MSc FRSM MRSP BASP James Paget University Hospital United Kingdom, Prof. Vivek Lal Head Dept. of Neurology PGIMER Chandigarh India, Prof. Patrick Niall Quinn Queen Square London United Kingdom дозволяють отримувати нові знання з неврології та підтримувати високий професійний рівень.

З 2022 р є куратором рубрики " Клінічний випадок з практикуючим лікарем " проєкту Школа Невролога, Школа Рефлексотерапевта, Школа Реабілітації , Школа Pain management  ВАНР -Всеукраїнської організації по неврології та рефлексотерапії

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, повноцінне неврологічне обстеження, грамотне володіння методикою акупунктури корпоральної та аурикулярної, методом фармакопунктури, знання та володіння методами сучасної фізіотерапії: ВІЛТ Високоінтенсивної лазеротерапії, Електротерапії, Магнітотерапії, сегментарної лазеротерапії НІЛВ,  кваліфікована медикаментозна корекція – всі ці складові дозволяють зменшити біль, м’язеве напруження, емоційний стрес, по-можливості відновити чутливість та можливий об’єм рухів. А це, без перебільшення, значно покращує якість життя кожного пацієнта.