Ревматоїдний артрит – хвороба суглобів

Ревматоїдний артрит – хвороба суглобів

Ревматоїдний артрит

Являється одним із розповсюджених захворювань суглобів, що викликає незворотні зміни в них. Для того, щоб запобігти незворотніх змін, необхідна сучасна діагностика та якісний, сучасний підхід до лікування. Все це ви можете отримати у нас, в Хмельницькому медичному центрі «Медпрактика здоров’я».

Ревматоїдний артрит – це системне аутоімунне захворювання яке уражає переважно суглоби та має наступні ознаки:

– ураження трьох і більше дрібних суглобів китиці;

– тривалість болю та скутості більше трьох місяців;

– переважно залучаються симетричні суглоби обох рук (наприклад обидва перші суглоби вказівних пальців на лівій і правій руках);

– характерна скутість рухів в уражених суглобах вранці, яка протягом дня поступово проходить.

– починається з однієї групи суглобів, далі за відсутності лікування, поступово починають запалюватись і інші, особливо суглоби рук, роблячи неможливими дрібні рухи в них;

– часто запалюються і суглоби пальців ніг, гомілковостопні, колінні та ін. суглоби;

– крім суглобових порушень ревматоїдний артрит може викликати запалення судинної стінки і викликати розлади в діяльності внутрішніх органів ( нирки, легені і ін.). Тому вчасно розпочате лікування надзвичайно важливе в попередженні прогресування хвороби та появи ускладнень.

Лікування ревматоїдного артриту

Якщо у вас біль та виражена скутість в суглобах і цей біль та скутість не проходять на протязі двох-трьох місяців, ми наполегливо рекомендуємо звернутись до лікаря ревматолога по допомогу. Якщо вас цікавлять прогресивні методи лікування ревматоїдного артриту, то відповіді на запитання щодо лікування ви зможете найти на сайті piluiko.com.ua.