Принцип дії приладу Backlife

Дія приладу Беклайф (Backlife) засновано на відомому принципі Continuous Passive Movement – CPM (Безперервного пасивного Впливу). Ми застосовуємо метод лікування CPM тоді, коли пацієнт перебуває в стані повного спокою. Лікування болю в попереку засноване на обережному і тривалому приведення в рух ланок попереку і тазу.
 

Принцип дії приладу Backlife

 

Пацієнт лежить на спині, а його ноги, зігнуті в колінах покояться на спеціальній платформі приладу. Беклайф робить легке періодичне еліптичний рух, піднімаючи кістки таза і стегна, приводячи в рух хребці, збільшує межпозвонковое відстань і звільняє від відчуття природної скутості в області попереку.

Ще однією перевагою цього новітнього винаходу є те, що Ви можете пройти курс лікування за допомогою приладу Backlife амбулаторно в нашій клініці Здоров’я, так як прилад BackLife дуже зручний і дружній по відношенню до користувача.

Як працює метод СРМ (Безперервного пасивного Впливу)?

Зменшує відчуття природної скутості в області попереку, характерне для пацієнтів, які страждають від болю в спині.
Надає руху хребці, збільшує междискових відстань, «витягує» хребет.
покращує поставу
Підсилює кровообіг в області попереку і покращує метаболізм
Підсилює доступ кисню до осередків болю і виведення шлаків з організму.
Збільшує вироблення організмом ендорфінів (речовин, які зменшують біль), що призводить до зняття напруги і болю.
У будь-якому випадку краще один раз відчути, ніж сто разів прочитати. Запрошує Вас в нашу клініку випробувати на собі особисто позитивний вплив цього чудодійного приладу!