Лікування хвороб плечового суглоба, реабілітація після травм та операцій в ділянці плечового суглоба

Можливо у болю в плечі є свої привабливі особливості, але краще, коли його немає…

  Тому, якщо вам набридло хворіти, накажіть собі: припини себе жаліти, постійно скаржитись і нічого не робити, а замість цього візьми в руки телефон та набери номер лікаря або клініки, яким довіряєш.

  Щоб Вам допомогти, давайте проведемо невеличкий тест, для того, щоб визначити, в чому саме причина болю в плечовому суглобі:

  У вас зявляється біль в плечовому суглобі коли ви піднімаєте руку на 90 градусів?

  У вас з’являється біль в плечовому суглобі коли ви піднімаєте руку на 180 градусів?

  У вас з’являється біль в плечовому суглобі вночі?

  У вас значне обмеження рухів в плечовому суглобі?….

Якщо відповіді на запитання позитивні, то:

  • У вас патологія ротаторної манжетки, коли потовщений сухожилок надостного м’язу та/або розширена запальним випотом підакроміальна сумка при русі руки вгору стискається між головкою плечової кістки та акроміальним відростком. В результаті згинання плеча виникає сильний біль. Запалюватись і сухожилки і сумки можуть в результаті перевантаження, запальних захворювань таких як: ревматоїдний артрит, хвороба Бєхтєрєва, псоріатичний артрит, реактивний артрит, подагра тощо. Такий стан називають імпіджментом або імпіджмент синдромом. 

Лікування хвороб плечового суглоба, реабілітація після травм та операцій в ділянці плечового суглоба

  • Або ж у вас патологія акроміально-ключичного суглобу, боліти може по причині артозу в ньому, або тих самих запальних захворювань, про які йшлося вище.
  • Нічний біль також є ознакою запалення, і цей симптом є сигналом для подальшого обстеження.
  • Якщо рухи в суглобі мінімальні у всіх напрямках, це свідчить про те, що у вас «заморожене плече» або інша його назва адгезивний капсуліт. Часто зустрічається при цукровому діабеті та захворюваннях щитоподібної залози.

 Якщо у вас була травма, то перелік станів, збільшується вдвічі.

Наші підходи до лікування болю в плечовому суглобі відповідають міжнародним стандартам.

 Ми надаємо медикаментозну підтримку, якщо це необхідно, але акцент робимо на немедикаментозне лікування, розробку суглоба та профілактику обмеження рухів в ньому.

Використовуємо лише нові сучасні апарати та залишили позаду все застаріле.

  Чудово знімає біль, м’язевий спазм та запалення в плечовому суглобі апарат електротерапії, який нараховує понад 50 протоколів, включаючи протоколи по лікуванню плечового суглобу. Є протоколи по лікуванню запалення сумки та сухожилків, та власне суглоба.

 Окремо протоколи для зняття спазмів та стимуляції м’язів. Вибір протоколу залежить від безпосередньої причини болю в плечовому суглобі. Для кожного окремого випадку задаються свої параметри току та їх комбінації, час експозиції також індивідуальний. 

Лікування хвороб плечового суглоба, реабілітація після травм та операцій в ділянці плечового суглоба

  Після п’яти днів лікування біль зменшується з 10 балів до 3 по десятибальній шкалі болю, а об’єм рухів збільшується вдвічі.

  Після проведення електротерапії проводимо сеанс лікувальної гімнастики, на підготовлене плече дається помірне навантаження у вигляді точно виважених рухів та в строго обмеженому об’ємі. Щоденний об’єм рухів в плечовому суглобі збільшується і до кінця курсу лікування в більшості випадків приходить до норми.

  Подібна тактика використовується для реабілітації після травм та операцій на плечовому суглобі: знімаємо біль, знімаємо спазм, збільшуємо об’єм рухів в суглобі. 

Лікування хвороб плечового суглоба, реабілітація після травм та операцій в ділянці плечового суглоба

  Електротерапію та лікувальну гімнастику вдало комбінуємо з акупунктурою, лазерним та ультразвуковим скануванням. Лазер генерується апаратом BTL-4000 SMART. Довжина хвилі високо інтенсивного лазерного випромінювання складає 1064 нм. Це забезпечує ідеальне співвідношення глибини проникнення та розсіювання в тканинах. Лазер високої інтенсивності може використовуватись в двох режимах безперервному та імпульсному. Імпульсний режим це чергування увімкнення ти вимкнення лазера з дуже високою частотою. Він використовується в якості протизапального лікування. Безперервне випромінювання це режим коли лазер залишається увімкненим постійно підчас періоду терапії та використовується для біостимуляції, регенерації та відновлення уражених тканин в ділянці плечового суглоба. Таке поєднання апаратів дає чудові результати в лікуванні деформуючого артриту плечового суглоба, при травматичному, запальному та дегенеративному пошкодженні ротаторної манжетки плечового суглоба, а також при адгезивному капсуліті, так званому «замороженому плечі». В залежності від характеру пошкодження ми підбираємо відповідні протоколи лікування, а розумні апарати за допомогою програми самостійно встановлюють необхідну комбінацію струмів та фізичних параметрів.

Лікування хвороб плечового суглоба, реабілітація після травм та операцій в ділянці плечового суглоба Лікування хвороб плечового суглоба, реабілітація після травм та операцій в ділянці плечового суглоба

Поєднання впливів всіх вказаних фізичних чинників посилює приток крові, покращує метаболізм тканин плечового суглоба і ваше плече готове вам далі вірно служити, як і раніше.

  Якщо ви вважаєте, що біль в плечовому суглобі погіршує якість вашого життя і готові з нею розпрощатись, звертайтесь до нас по допомогу, а ми в свою чергу зробимо так, що скарги на біль залишаться далеко позаду, як непотріб, що втратив свою цінність, а з друзями ви будете обговорювати лише цікаві та приємні новини.

З нами можна зв’язатись за телефонами:

+38(063)631-50-35 ; +38(098)997-17-09; +38(0382)65-80-21

Або звертайтесь за адресою:

м. Хмельницький, вул. Кам’янецька 63, клініка «Медпрактика здоров’я»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *