Лікування артриту, лікування артрозу

Лікування артриту ревматоїдного, подагричного, лікування артрозу,
коксартрозу, гонартрозу, а також артриту травматичного походження.

«Ніколи не замислювалась про те, що в мене можуть боліти суглоби. Ходила в походи в гори двічі на рік, не враховуючи катання на лижах взимку. Останні три роки така активність стала для мене неможливою, після кожного активного відпочинку нестерпно починали боліти коліна, потрібно було місяць, щоб прийти до норми. Приймала багато уколів і крапельниць, результат був тимчасовий. Раніше звичне мені відчуття здоров’я залишило мене….» . Така звичайна скарга наших пацієнтів, які і гадки не мали що хворі, поки не з’явився біль, скутість, набряк в суглобах. 

 Що ж робити, коли ви помітили  такі симптоми у себе?

  Відповідь на це питання проста. Щоб запобігти незворотніх змін у ваших суглобах і забезпечити вам якісне життя потрібно зробити лише декілька кроків.

 Крок перший. 

 Берете в руки телефон і набираєте один з номерів:

+38(063)631-50-35; 

+38(098)997-17-09;

+38(0382)65-80-21

Відповість адміністратор, якому ви розказуєте суть проблеми, після чого вона записує вас на консультацію до ревматолога. 

Лікування артриту, лікування артрозу

  Крок другий

Ви приїхали в зазначений день та час на консультацію в медичний центр «Медпрактика здоров’я», що знаходиться за адресою м. Хмельницький, вул. Камянецька, 63. Звертаєтесь до адміністратора, повідомляєте своє прізвище.

  Далі адміністратор проводить вас на консультацію до лікаря. Лікар оглядає вас повністю, власноручно проводить ультразвукове обстеження суглобів і не лише суглобів, оцінює результати обстежень, які ви привезли з собою, за необхідності призначає нові. І на завершення консультації призначає лікування. 

 

Лікування артриту, лікування артрозу

  Крок третій

 Починаємо лікування. Перевагою лікування в нашому центрі є комплексний підхід, тобто ми комбінуємо використання  різноманітних фізіотерапевтичних процедур з проведенням лікувальної гімнастики та кінезіотейпування. Таке лікування немає побічних дій, має довготривалий результат, припиняє руйнування хряща та визнане найкращим передовими клініками Європи.      

Процедури такі: 

  Мікрохвильова терапія лікування електромагнітними хвилями, які по своїй природі наближені до природних мікрохвиль, які постійно впливають на організм людини. Стимуляція біологічно активних точок мікрохвилями надвисокої частоти сприяє відновленню нормальної саморегуляції тканин суглоба. ЯК це відбувається? – Мікрохвиля змінює фізичні параметри клітин суглоба на нормальні і дає стимул для відновлення функції клітини, яка властива здоровому органу. В результаті дії мікрохвиль: зупиняється руйнування хряща та зв’язок, припиняється запалення. І що важливо, ефект від курсу лікування утримується на протязі 6 місяців.

Лікування артриту, лікування артрозу

  Діатермія Апарат BTL генерує хвилі дециметрової довжини, які проникають вглиб на 10 см, супроводжуються тепловим ефектом. Основна дія апарату це розширити судини в ділянці ушкодження і забезпечити максимальне кровопостачання в суглобі. В результаті посилюється обмін речовин і відновлення в ушкодженій ділянці. Не існує ліків, які перевищують ефективність регенераторної властивості діатермії.

Лікування артриту, лікування артрозу

 

 Електротерапія представлена модулем INTELECT® Advanced (США) Комбінація електричних токів, що генерує модуль, зменшує біль в м’язах та суглобах, знімає м’язевий спазм, відновлює нерви, сприяє регенерації кісток, пришвидшує відновлення м’язів та зв’язок. Існує понад 100 різновидів комбінацій токів, що використовуються в залежності від характеру хвороби та інтенсивності болю.

Лікування артриту, лікування артрозу

  Масаж суглобів проводиться як вручну кваліфікованим персоналом, так за допомогою апарату. Новий масажер одночасно працює в двох режимах акупресорного та вібраційного масажу в комплексі з довгохвильовим інфрачервоним випромінюванням. Особливо використання масажера корисне для хворих на деформуючий артроз, оскільки позитивно впливає на оточуючі суглоб м’які тканини, які дуже страждають у таких пацієнтів. Такий масаж розслабляє м’язи, покращує місцевий кровоплин, підвищує об’єм рухів і попереджає деформацію суглобів.

Лікування артриту, лікування артрозу

  Далі, іде лікувальна гімнастика. Є обов’язковою в лікуванні суглобів, оскільки саме завдяки їй ви поступово зможете відновити рухи в суглобах та зробити хрящ, зв’язки та сухожилки сильними. Гімнастика дисциплінує, робить з вас активного борця за власне здоров’я та стимулює до щоденної праці.

Лікування артриту, лікування артрозу

  Кінезіотейпування це накладання клейових стрічок на суглобову поверхню, які здатні розтягуватись на 30-40% від своєї довжини, що робить їх подібними до людської шкіри та м’язів за еластичністю. Накладаються вони на термін від декількох днів до більше тижня, швидко висихають після тренування, плавання та душу. Основні ефекти кінезіотейпування це зменшення або припинення болю; зменшення або усунення набряку та лімфостазу; дає можливість навантажувати хворі чи травмовані суглоби без посилення болю в них. Кінезіотейпування широко поширене серед молоді і спортсменів, але ми також його вдало поєднуємо з іншими методами в лікуванні дегенеративних захворювань суглобів.

 

Лікування артриту, лікування артрозу

 

Це далеко не повний перелік фізіотерапевтичних процедур, які ми використовуємо в лікуванні суглобів. Про них ви можете дізнатись у інших розділах нашого сайту

  За понад 20-ти річний період роботи ми пролікували більше ніж 20 тисяч суглобових пацієнтів з деформуючим остеоартрозом, ревматоїдним артритом, подагрою, псоріатичною атропатією та ін. з них 70% вийшли в стійку ремісію. В окрему групу увійшли пацієнти після травм з пошкодженнями зв’язок та менісків, після операційні пацієнти. За рік у нас проходять реабілітацію 400 післяопераційних пацієнтів. Обстежених пацієнтів за рік маємо 3 тис., з них 1 тис. первинних. Ви можете приєднатись до цієї групи людей і стати щасливими і вільними як вони. Звертайтесь, і ми вам допоможемо.