Історія створення приладу Беклайф

Історія створення Беклайф починається з винаходу, який на сьогоднішній день здається нам всім до геніального простим і природним. Ця історія починається з батька, який через нестерпні болі в спині змушений був відмовитися від справи всього свого життя (пілота цивільної авіації) і сина, який не залишився байдужим до сімейного горя. Закінчується історія розробкою і початком виробництва першого в світі пристрою для лікування болю в попереку.
 

Історія створення приладу Беклайф

 

Ініціатором виступив Орі Елан. Це його батько потребував щоденної, багаторазової терапії. І, як турботливий син, Орі брав в цьому найактивнішу участь. Необхідні, рекомендовані лікарями, процедури займали дуже багато часу, у хлопця зовсім не залишалося вільного часу. Зрештою, Орі розробив механічний пристрій, що заміняє людські руки для того, щоб робити терапію для свого батька. Презентація цього пристрою перед фахівцями була настільки успішною, що через деякий час була заснована компанія з розробки першого у світі приладу для лікування болю в попереку.

У 1998 році перший прилад Беклайф був запатентований, а у 2002 був зареєстрований в FDA ( The USA Federal Drugs Administration).

Створення цього унікального приладу стало можливим завдяки спільним зусиллям розробників, фахівців в області ортопедії, фізіотерапії й болю в Ізраїлі та за кордоном. Тому не випадково Беклайф вважається справжнім проривом в області медицини.

Сьогодні унікальну методику лікування больового синдрому при остеохондрозі або болів в попереку за допомогою приладу BackLife Ви можете випробувати на собі особисто, звернувшись в клініку Здоров’я Пілюйко В’ячеслава Віталійовича. Випробуйте позитивний ефект на собі!