Консультарій

Задати лікарю питання
 
 
 
 
 
 
 
Ольга Ольга з міста Тростянец написав(ла) 20.03.2018:
Здравствуйте можете ли проконсультировать по результату мрт. Здравствуйте заключеник КТ: признаки распостраненного остехондроза позвоночника. Задние протрузии дисков с3-4 – с6-7 с признаками частичной организации. Признаки спондилеза, унко-вертебрального артроза, значительно выраженые на уровне с4-5 -с5-6 справа . Дистрофические изменения тел позвонков. Заключение МРТ: Остехондроз шейного и верхнегрудного отделов позвоночника. Левосторонняя задне-латеральная грыжа и форминальная протрузия диска с3-4. Задняя протрузия диска с4-5. Правосторонняя задне-латеральная протрузия диска с6-7. Стеноз позвоночного канала на шейном уровне.Какие методы лечения можно применять. Можно ли делать массаж или упражнения для шеи. Какие Ваши рекомендации. Нужны ли дополнительные исследования. Буду благодарна за ответ.
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Здравствуйте! Стеноз спинномозгового канала представляет собой серьезное осложнение остеохондроза позвоночника. Для составления плана лечения необходимо тщательное очное обследование. Лечение должно быть комплексным. Даже при условии быстрого достижения удовлетворительного состояния, в дальнейшем необходима реабилитация. Заочно давать какие-либо рекомендации или уповать на один какой-то "чудесный" метод лечения бесперспективно. Приезжайте на консультацию. Вас должны посмотреть невролог и вертебролог - реабилитолог. 0673829987
Ирина Ирина з міста Хмельницкий написав(ла) 19.03.2018:
Добрый день!!! Есть ли у Вас врач кардиолог?
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Есть и очень хороший. Зовут ее Тамара Витальевна. Запись к ней 0636315035
Анжелла Анжелла з міста Киев написав(ла) 13.03.2018:
Добрый день. я могу пройти реабилитацию после удаления межпозвоночной грыжы поясничного отдела? напишите пожалуйста ваш адрес в Ворзеле и контакты.
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Здравствуйте! Конечно, можете, но мы находимся в Хмельницком 0989971709
Инга Инга з міста Киев написав(ла) 07.03.2018:
Очень бы хотели пролечить у вас грыжу шейного отдела и поясничного но у нас еще сакральная киста 5.2 на 4.2 мм на втором крестецовом позвонке. С таким можна?
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Да, пожалуйста. Извините, что так поздно отвечаем. Были очень заняты
Леся Леся з міста Івано-Франківськ написав(ла) 05.03.2018:
Доброго часу доби.Чи лікуєте Ви фіброміалгію?
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Доброго дня! Так , лікуємо
Христина Христина з міста Червоноград написав(ла) 02.03.2018:
Доброго вам дня. Маю проблеми з суглобами, особливо рук. Важко виконувати повсякденну роботу. Аналізи показали таке, ер 4,9, гемоглобін 142г/л, лейк 8,5 Г\л, с/я43,12% е/о 1,2% лімф 39,3% м 11,6%, ШОЕ 32 мм\год.; IgG до хламідії трахоматіс 0,25. Сечова кислота 230,44 мкмоль/л, антитіла до циклічного цитрулінового пептиду >400 Од/мл РФ 90,9 МО/мл . Наскільки я розумію, що маю серйозні проблеми з суглобами, але раніше ніхто не зважав на них, поки не здала аналізи.Скажіть будь ласка чи ви візьметесь за моє лікування?
Ответ от администратора: Тамара Кононенко
Добрий день. Так насправді, ви потребуєте лікування.Візьмемось за ваше лікування, приїздіть і почнемо.Лабораторні тести візьміть з собою.
Галина Галина з міста Рогатин написав(ла) 27.02.2018:
Зробила МРТ поперекового відділу. Вісь хребта із незначним викривленням в право. м\ х диски Th 11 - Th12 та L4 - L5 зниженої гідратації, помірно зниженої висоти, інші на видимому проміжку з ознаками вогнищевого зниження гідратації, збереженої висоти, з дорзальними випинаннями до 2- 3 мм у Th11 - Th12 та L3 - L5, що деформують дуральний мішок, латеральні кишені з можливими подразненням с\м нервів. Тіла поперекових хребців збереженої висоти, звичайної структури МР - сигналу, з загостреними краями, дегенеративними деформаціями замикальних пластинок. Гіпертрофія та крайові остеофіти фасет дуговідросткових суглобів. Хребтовий канал м\х отвори без ознак істотного стенозування. Зі сторони термінальних відділів спиного мозку, корінців кінського хвоста змін не виявлено. На рівні S1 - S2 з ліва заходом нервового корінця S1 , візуалізується кістозний утвір, поперечником до 15 мм. Видимі частини ілео - сакральних суглобів без істотних змін. Висновок . МРТ ознаки остеохондрозу нижньо - грудного та поперекового відділу хребта, більш виражено на рівні Th11 - Th12 та L4 - L5 , протрузій м\х дисків Th11 - Th12 та L3 - L5. Периневральна киста на рівні S1 - S2 зліва. Що порадите робити і поясніть що таке периневральна киста і як знею поступити?
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Доброго дня! Якщо периневральна кіста Вас не турбує, то нічого і не потрібно робити. Частіше всього це вроджена вада і, якщо вона і болитиь, то зазвичай це виявляється в дитячому віці. Якщо ж вона має тенденцію до росту з якихось причин і защемлює нервові корінці, треба показатись хорошому неврологу. На щастя оперативні втручання робляться тільки по причині неефективності безопераційного лікування. Пораджу Вам Галину Дмитрівну з нашої клініки
Инна Инна з міста Черкассы написав(ла) 27.02.2018:
Меня интересует лечение у вас в центре, очень болят голеностопы, стопы и кисти. Отекают по утрам, потом становится немного легче. Плохо реагирую на холод. Обследована полностью, но точный диагноз мне никто не ставит. Уже становится тяжело жить с этой болью. Если вы скажете, что сможете мне помочь, тут же приеду. Спасибо.
Ответ от администратора: Тамара Кононенко
Сможем вам помочь, приезжайте пожалуйста.Не забудьте взять с собой все пройденные вами обследования.Запись по телефону на сайте.
Ірина Ірина з міста Золочів написав(ла) 25.02.2018:
Доброго дня! Нас цікавить консультація та лікування у невропатолога Циц Галини Дмитрівни.У нас проблема з підозрою на ХЗДПНП.Коли можна попасти на прийом.
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
0989971709
Елена Елена з міста Киев написав(ла) 25.02.2018:
Я очень довольна ,мне Галина Дмитриевна очень помогла. Очень полезнім біл визит к Вячеславу Витальевичу.Я киевлянка,в Киеве была у многих врачей.А тут в обычном городе в маленькой частной клинике такого уровня консультирование.Большое спасибо.Очень умный и очень внимательная врач.
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Раді це читати. Обовязково їй передам