Медпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижі

Україна, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 63 тел. +38(0382)-65-80-21, +38(098)-997-17-09

Одна з найкращих приватних клінік України

У 2017 році колектив “Медпрактика Здоров`я” відзначив 20 річний юбілей!

 

Основний напрямок нашої діяльності – надання якісної медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями периферичної та центральної нервової системи, опорно-рухового апарату, з ревматологічними захворюваннями, з патологією осанки (СКОЛІОЗ).

 

Окреме місце у діяльності нашої клініки відводиться консервативному лікуванню міжхребцевих кил, реабілітації пацієнтів після оперативного видалення міжхребцевих кил, після оперативного втручання на суглобах, відновлення функції кінцівок після травм та переломів.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ В «МЕДПРАКТИКА ЗДОРОВ`Я»

Основна перевага нашого закладу – це сучасне фізіотерапевтичне устаткування! Потужний арсенал засобів фізіотерапії згуртований в основному корпусі клініки, разом із залом лікувальної гімнастики та консультативно-діагностичним відділенням. Ця унікальна особливість забезпечує максимально зручний для кожного нашого пацієнта лікувальний, профілактичний, реабілітаційний процес, особливо у випадку наявного вираженого больового синдрому.

 

Кожен відвідувач нашої клініки має можливість отримати якісну консультативну та діагностичну допомогу у лікарів, максимум інформації стосовно наявного захворювання, рекомендації та план лікування. Лікувальний процес спрямований на подолання причини захворювання, базується на поєднанні засобів фізіотерапії, рефлексотерапії, медикаментів і відбувається під щоденним наглядом лікуючого лікаря.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ:

Медпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижі

Пілюйко Вячеслав Віталійович – засновник та головний лікар «МЕДПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я», лікар рефлексотерапевт вищої категорії.

 

Закінчив Чернівецький Державний медичний університет лікувального факультету у 1983 р. З 1987 року після циклу «Рефлексотерапія при ураженні нервової системи» займається рефлексотерапією і вже у тому ж 1987 році є доповідачем на 1 Всесоюзному симпозіумі по застосуванню лазера в медицині СССР, м. Самарканд «Матеріали доповідей 1 Всесоюзного симпозіуму по застосуванню лазера в медицині».

 

Велика зацікавленість до методів рефлексотерапії та практичний досвід, дозволяють стати автором статті «Перший досвід застосування лазеропунктури у лікуванні хворих депресивними станами», міжрегіонального значення (м. Хмельницький 1992 р.) Тезиси доповідей міжрегіональної науково-практичної конференції за участю Вінницького державного медичного інституту та Чернівецького державного медичного інституту.

 

У 2001 році пройшов стажування в США, м. Філадельфія в рамках міжнародної програми «Громадські зв’язки». За час навчання ознайомився з роботою реабілітаційного центру опорно-рухового апарату м. Філадельфія.

 

Ініціатор створення та співавтор серії телепередач та радіопередач міжрегіонального значення «Панацея» освітнього характеру, акцентуючих увагу на актуальності збереження здорового способу життя, профілактики сколіозу, захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи.
Учасник серії авторських телепередач Ольги Богомолець.

 

На розробку В.В.Пілюйка видані патентні документи Авторське Свідоцтво №28437 Україна «Лікувальна гімнастика для хворих між хребцевими грижами» 16.04.2009 р.

 

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ – практичне застосування методів рефлексотерапії і фізіотерапії при лікуванні:

 • захворювань опорно-рухового апарату, консервативне лікування міжхребцевих кил;
 • лікування та профілактика патології осанки у дітей та підлітків – сколіоз, кіфоз, кіфосколіоз;
 • захворювання хребта підліткового періоду: хондропатія, хондродисплазія, спондилопатія, хвороба Шеєрмана-Мау;
 • захворювання-гіперостози зв’язкового апарату: хвороба Форестьє, хвороба Бострупа;
 • нестабільність хребців: антелістез, ретролістез, латеролістез;
 • остеохондроз, деформуючий спондильоз, спондилоартроз.

Лікування цих захворювань, на відміну від більшості інших, базується на фізіотерапії. Мікрохвильова резонансна терапія, ультразвукове сканування, іонофорез, лазеротерапія, електротерапія, кінезітерапія та лікувальна гімнастика- це далеко не повний перелік процедур ,що мають значний ефект при лікуванні вище вказаних захворювань.

 

Багаторічний досвід та плідна співпраця з BTL, Chattanooga group, НМЦ «МЕДІНТЕХ», дозволяють застосовувати у процесі лікування поряд з класичною рефлексотерапією сучасне фізіотерапевтичне устаткування. Оскільки, фізіотерапія та рефлексотерапія – взаємодоповнюючі методики з м’якою, безболісною лікувальною дією, і при дотриманні техніки застосування практично позбавленні побічної дії.

Медпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижі

 

Циц Галина Дмитрівна – лікар невролог вищої категорії,  рефлексотерапевт вищої категорії

Закінчила лікувальний факультет Івано-Франківської Державної медичної академії у 2000 році і у 2001 році – інтернатуру за спеціальністю неврологія на базі Вінницького Державного медичного університету ім.. М.І. Пирогова. В 2002 році пройшла спеціалізацію за спеціальністю рефлексотерапія на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Стаж роботи у «МЕДПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я» 20 років.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ – лікування захворювань периферичної та центральної нервової системи, неврологічних проявів остеохондрозу методами рефлексотерапії та фізіотерапії. 

За цей час у клініці пройшли лікування тисячі неврологічних хворих, хворих з неврологічними проявами остеохондрозу та його ускладненнями, більшість з яких залишились постійними пацієнтами, що проходять періодичні профілактичні курси лікування. Отриманий досвід, на практиці доводить актуальність, доцільність та беззаперечну ефективність методів рефлексотерапії та фізіотерапії у лікуванні та реабілітації захворювань нервової системи.

Власні клінічні спостереження, ефективність методів рефлексотерапії та фізіотерапії представленні у 2018 р у матеріалах Науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченій 100 –річчю НМАПО ім. П.Л. Шупика  Медична реабілітація і рефлексотерапія в неврології та сімейній медицині: «Лікування та профілактика вегетативних кризів при пароксизмальному перебігу вегетосудинної дистонії», «Доцільність та ефективність застосування методів рефлексотерапії у лікуванні полінейропатії 11 ст діабетичного генезу.»      

Проблема невропатичного болю у пацієнтів після видалення кил міжхребцевих дисків  та власний досвід її лікування представлено у доповідді  на Міжнародному симпозіумі « Актуальні питання нейровертебрологіі»-2019р   

Участь в конференціях і симпозіумах  міжнародного рівня, тренінги та майстер-класи у кращих неврологів світу : Carlo Canepa- Raggio MSc FRSM MRSP BASP James Paget University Hospital United Kingdom, Prof. Vivek Lal Head Dept. of Neurology PGIMER Chandigarh India, Prof. Patrick Niall Quinn Queen Square London United Kingdom дозволяють отримувати нові знання з неврології та підтримувати високий професійний рівень 

Медпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижіМедпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижі Медпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижі
Медпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижі
Медпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижіМедпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижі

 

Медпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижіМедпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижі

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, повноцінне неврологічне обстеження, грамотне володіння методикою акупунктури корпоральної та аурикулярної, методом фармакопунктури, знання та володіння методами фізіотерапії: лазеропунктури, електропунктури, сегментарної лазеротерапії та електротерапії, кваліфікована медикаментозна корекція – всі ці складові дозволяють зменшити біль, м’язеве напруження, емоційний стрес, по-можливості відновити чутливість та можливий об’єм рухів. А це, без перебільшення, значно покращує якість життя кожного пацієнта.

Медпрактика Здоров’я – клініка лікування міжхребцевої грижі

 

Кононенко Тамара Віталіївна – лікар ревматолог, лікар ультразвукової діагностики, лікар терапевт.

 

У 1999 році закінчила лікувальний факультет Вінницького Державного медичного університету ім. М.І.Пирогова та у 2000 році – інтернатуру за спеціальністю терапія. Працювала терапевтом у Медпрактика Здоров’я. У 2003 році пройшла стажування у США, штат Огайо м. Коламбус в рамках міжнародної програми «Громадські зв’язки», де ознайомилась з роботою двох реабілітаційних центрів опорно-рухового апарату в містах Хартленд та Циркевіль. Ознайомилась з новими напрямками та підходами до лікування хвороб сполучної тканини, дефартрозу, остеопорозу, ревматоїдного артриту.

 

У 2005 році пройшла спеціалізацію на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика за спеціальністю ревматологія.

 

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ – діагностика, лікування ревматологічних захворювань та захворювань суглобів: деформуючого остеоартрозу колінних, плечових, кульшових суглобів, поліостеоартрозу, реактивного артриту, бурситу, синовіїту, остеопорозу. Має досвід лікування хвороби Бєхтєрєва. Володіє методикою лікування трофічної виразки при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок з застосуванням Гелокаст.

 

У 2017 році пройшла спеціалізацію за спеціальністю ультразвукова діагностика на базі Львівського Державного медичного університету ім. Данила Галицького.
Має на меті впроваджувати методи УЗД для покращення якості діагностики та лікування ревматологічних хворих.

 

Що може запропонувати Медпрактика Здоров’я Пілюйко В.В.

Лікувальна гімнастика
при міжхребцевих килах(грижах)(Відео)

 

Гімнастика при захворюваннях суглобів

 

Принцип работи Backlife (1,66 Mb)

 

 

На базі МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я згрупований потужний арсенал сучасних апаратів з фізіотерапії, що дозволяє швидко та якісно лікувати широкий перелік захворювань в гострий період, а також проводити реабілітацію та профілактичні заходи. Розміщення діагностичного відділення, відділення фізіотерапевтичних процедур, залу лікувальної гімнастики у одному корпусі – неабияка зручність для наших пацієнтів.

МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я спеціалізується на лікуванні:

 • неврологічних (головний біль, запаморочення, головокружіння, вегето-судинна дистонія, защемлення нервів, корінців, сплетень, гострий біль шиї, біль в спині, гострий біль в попереку, полінейропатії, неврити,радикуліти),
 • ревматологічних захворювань,
 • хвороб опорно – рухового апарату (сколіоз-викривлення хребта ,остеохондроз шийного,грудного, поперекового відділів хребта, спондильоз, спондилоартроз, нестабільність хребців).

Проте, основане місце в переліку захворювань, які ми лікуємо, посідає лікування між хребцевих кил. Симптоми міжхребцевої кили залежать від її розмірів та від індивідуальних особливостей конституції людини. Проте, помічено, що симптоми між хребцевої прогресують по мірі зростання розміру кили між хребцевого диску.
Основні симптоми: біль різкого характеру в спині, обмеження рухів, віддача болю на кінцівки, розлади чутливості та інші.

У чому особливість нашого лікування?

Найперше – наш підхід до лікування, а саме – активне ведення хворих. При лікуванні пацієнтів з міжхребцевими килами далеко не завжди є необхідність стаціонарного лікування з лежачим режимом, великою кількістю крапельниць та уколів; (безумовно, за винятком станів, що дійсно цього потребують). Саме тому ми починаємо працювати з кожним пацієнтом з консультативної допомоги. Як правило, першочергово консультує невролог, який оцінює стан хворого та його подальше просування по нашій установі.

Надалі працюють лікарі МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я :

 • терапевт,
 • ревматолог,
 • лікар УЗД
 • головний лікар

Остаточний вердикт – за головний лікарем, який і розписує план лікування кожного хворого з урахуванням індивідуальних особливостей кожного організму. Наявність діагностичної бази поряд з лікувальною базою – дуже велика перевага нашої установи. Отож, при виявленні причини болю в спині –міжхребцевої кили –приступаємо до лікування. По -друге – комбінація сучасних фізіотерапевтичних методик. Наявне фізіотерапевтичне устаткування останнього покоління дозволяє при поєднанні певних комбінацій параметрів потенціювати/підсилювати/ лікувальний ефект ліків та фізіотерапії. Арсенал фізіотерапії потужний:

 • електротерапія,
 • діатермія,
 • фонофорез,
 • мікрохвильова резонансна терапія,
 • магнітно-ультразвукове сканування,
 • лазеротерапія в кількох модифікаціях

Поєднання в певній послідовності фізіотерапевтичних методів дозволяє активно впливати на всі фази запалення. Наші апарати здатні впливати синусоїдальним, синус-модульованим, фарадичним струмом, магнітними хвилями, ультразвуковими хвилями, мікро хвилями дециметрового, міліметрового діапазону зонально – безпосередньо на зону, де є дискорадикулярний конфлікт, сегментарно-на сегмент спинного мозку, втягнутий у дискорадикулярний конфлікт, на біологічно активно точки. Можливість широкої зони впливу на килу диска, затиснутий нею нерв чи судинно-нервовий пучок та на зону запальних змін дозволяє швидко зняти набряк, біль, розслабити спазмовані м`язи спини.
Третя наша особливість – навчання лікувальної гімнастики та рухових стереотипів, що здатні швидко та якісно відновити функцію нервового корінця та групи м`язів, які він інервує.
По завершенню лікування кожен наш пацієнт має можливість:

 • оцінити якість нашої роботи методом анкетування, де вказати свої побажання, зауваження, пропозиції
 • отримати пакет індивідуальних рекомендацій головного лікаря
 • отримати план дій на майбутній період та встановити дату наступного візиту
 • можливість спілкування з лікарями в режимі on-line

Кількість людей, які страждають на захворювання опорно–рухового апарату, зростає. Такі скарги, як болі в спині, часті головні болі, хвороблива обмеженість природної рухливості суглобів кінцівок стали для нас звичними. Ми недостатньо уваги приділяємо формуванню правильної, здорової осанки у наших дітей. А тим часом, між нашими внутрішніми органами і хребтом існують міцні взаємозв’язки. Деформація хребта супроводжується перекосом тулуба, порушенням роботи внутрішніх органів, що проявляється різноманітними симптомами. Клініки лікування міжхребцевої грижі допоможуть вам у цьому.

Формування міжхребцевої грижі

Oстеоартроз, oстеоартрит

trofi

90% трофічних виразок заживає за два місяці, інші 10% за півроку

Пацієнтка Л. Красива жінка сімдесяти років звернулася в клініку на почервоніння гомілки й формування в нижній її третини трофічних виразок. (Фото 1) так виглядала її кінцівка до лікування. Турбував сильний біль і печіння в кінцівці, особливо в області рани. Також, відзначала порушення загального стану, підвищення температури тіла. Ці неприємності порушували її сон і погіршили якість життя.trofi

Яку допомогу пацієнтка Л. отримала? Ми наклали пов’язки Гелокаст по 10 днів два рази й провели один курс фізіотерапії. Фізіотерапія включала мікрохвильову терапію і лазер. Мікрохвильова терапія впливає на біологічно активні точки, чим стимулює імунітет і захищає рану від мікробів. Лазер стимулює загоєння рани за рахунок посилення кровотоку в ній.

Гелокаст компресійна пов’язка з лікарським просоченням посилює венозний і лімфатичний відтік з периферії й стимулює регенерацію шкіри в області рани.

Фото пацієнтки через два місяці (фото 2). Ми бачимо відновлений шкірний покрив в області трофічної виразки і відсутність набряку і почервоніння гомілки.trofi

Пацієнтка Л. Одна з багатьох наших людей не тільки з Хмельницького, Київа, Чернівців, а й з інших міст. Всі вони мають проблему трофічної виразки гомілки через хронічність венозної недостатності і порушення лімфовідтоку. Наша методика в переважній кількості випадків забезпечує загоєння трофічної виразки повністю.

Якщо ви маєте проблему і хочете опинитися серед тих, хто залишив виразку в минулому, звертайтеся в клініку «Медпрактика здоров’я» за телефонами:

+38(063) 631-50-35

+38(098) 997-17-09

Пацієнтка з діагнозом деформуючий остеоартроз колінних суглобів 2 ступеню

Пацієнтка з діагнозом деформуючий остеоартроз колінних суглобів 2 ступеню

Пацієнтка з діагнозом деформуючий остеоартроз колінних суглобів 2 ступеню, синовіїт правого колінного суглобу. Проходила лікування в “Медпрактика здоровя” влітку 2018 року. Приїхала на лікування з м. Запоріжжя З лікування отримувала:мікрохвильова терапія, електротерапія, лазер, квантова терапія, ультразвукове сканування, холодова терапія, масаж гомілок (i-squeeze). Закінчила лікування із зменшенням болю з 10 балів до 3 балів по 10 бальній шкалі.

Після видалення міжхребцевої грижі болить спина

Після видалення міжхребцевої грижі болить спина

Після видалення міжхребцевої грижі болить спинаБіль в спині та нозі, що залишився після видалення міжхребцевої грижі (кили) – явище нерідкісне. У нашій Медпрактиці Здоров’я ці пацієнти   зустрічаються доволі часто. Серед скарг переважає біль різної сили з напруженням м’язів спини, перекос тулуба, кіфотичний нахил нижньої частини  з напруженням м’язів спини та сідниць, часто зустрічається “фіксована спина” – біль з напруженням м’язів поперекового відділу і сідниць, що вимагає опори на руки при вставанні з ліжка, біль в нозі.
 
Такі хворі мають обмеження в рухливості, при нахилах поперекового відділу, при ході. До нас хворі в яких після видалення міжхребцевої грижі болить спина звертаються у різний період після операції по видаленню грижі міжхребцевого диска, в основному через 2-3 місяці. Основна мета їхнього візиту – бажання позбутися болю, напруження та жити повноцінним життям.
 
Після видалення міжхребцевої грижі болить спинаМи намагаємось їм допомогти. Лікуванням займається невролог, рефлексотерапевт. Обов’язковими є консультація, МРТ попереково-крижового відділу. Рентгенологічні функціональні проби на поперековий відділ- за показами. В залежності від результатів обстеження: рецидив грижі диска, формування рубця, злуки, реакція зв’язкового апарату, …нестабільність…. складається план лікування.
 
Лікувальний процес поєднує протизапальні, знеболюючі, міорелаксуючі, вазоактивні засоби, широко застосовується фізіотерапія, рефлексотерапія: лазеротерапія, лазеропунктура, електротерапія, акупунктура, фармакопунктура, магнітно-ультразвукове сканування вказаних зон.
 
Після видалення міжхребцевої грижі болить спинаАктуальним є застосування кінезітерапії, полегшеного комплексу лікувальної гімнастики, метою якої є вироблення у хворого правильних рухових стереотипів, розслаблення спазмованих м’язів. Хороший позитивний результат досягається при застосуванні масажу м’яким методом, чергування розслаблення та напруження. Курс лікування завжди носить індивідуальний характер, можлива корекція по ходу лікування. Так що, якщо у вас після видалення міжхребцевої грижі болить спина, ні в якому разі не варто терпіти такий біль, обов’язково звертаєтеся в спеціалізовану клініку.

Болі в нозі після видалення міжхребцевої грижі (кили)

Болі в нозі після видалення міжхребцевої грижі (кили)

Серед пацієнтів, що проходять в Медпрактика Здоров’я реабілітацію, окрему групу становлять хворі, у яких зберігаються болі в нозі після видалення міжхребцевої грижі, а також залишається перекос поперекового відділу хребта, обмеження при нахилах і поворотах тулуба. Цей факт частково пояснюється наявністю у таких пацієнтів індивідуальних особливостей організму, різним ступенем вираженості больового порогу, ступенем та давністю защемлення нервового корінця….
 
Болі в нозі після видалення міжхребцевої грижі (кили)Реабілітація в таких випадках потребує максимальних зусиль та терпіння як з боку персоналу, так і з боку пацієнтів! До таких пацієнтів варто відноситись з особливим розумінням, адже вони довго терплять біль, потратили час, кошти на дорогі ліки, крапельниці, уколи, блокади, мануальну корекцію… аби уникнути операції… Врешті-решт цього не вдалося уникнути, але часто залишаються болі в нозі після видалення міжхребцевої грижі. В таких випадках актуальним є застосування фізіотерапії, рефлексотерапії, особливо акупунктури, аурикулопунктури, фармакопунктури.
 
Болі в нозі після видалення міжхребцевої грижі (кили) М’яка техніка масажа, спеціальні вправи на розслаблення спазмованих  м’язів спини або ноги, локальне застосування електротерапії, фонофорезу, лазеротерапії….
 
Комплекс фізіотерапевтичних заходів по реабілітації пацієнтів після видалення міжхребцевої кили дозволяє досягти позитивного результату, значно переважає над одним лише медикаментозним лікуванням, суттєво скорочує період лікування, значно покращує фізичний та моральний стан пацієнтів.

Відновлення та реабілітація після видалення міжхребцевої грижі (кили)

Відновлення та реабілітація після видалення міжхребцевої грижі (кили)

Відновлення та реабілітація після видалення міжхребцевої грижі (кили)Про міжхребцеву килу написано достатньо різної інформації: про причини виникнення кили міжхребцевого диска, про методики лікування, багато різноманітного написано про фізіотерапію, лікувальну гімнастику при міжхребцевих килах, точаться численні суперечки щодо нейрохірургічних операцій по видаленню гриж дисків….

Проте, мало конкретної інформації стосовно того як проходить реабілітація після видалення міжхребцевої грижі, як необхідно відновлювати защемлений грижею нервовий корінець, коли саме необхідно приступати до  відновлення…

Відновлення та реабілітація після видалення міжхребцевої грижі (кили)

Реабілітація після видалення міжхребцевої грижі – це відновлення після нейрохірургічної операції на структурних елементах хребцево-рухового сегмента – на диску, на дужках хребця….

Виділяють ранню та пізню реабілітацію. Суть реабілтаційних заходів полягає у застосуванні фізіотерапевтичних методик,  рефлексотерапії, лікувальної гімнастики з метою запобігання формування ускладнень: хронізаціі болю ,формуванню злук та рубців, рецидиву кили диска….

Відновлення та реабілітація після видалення міжхребцевої грижі (кили)Починати ранню реабілітацію рекомендовано через 1.5-2 місяці після нейрохірургічного лікування, але це дуже індивідуально. Нейрохірурги у виписному епікризі зазвичай рекомендують протизапальні, знеболюючі, до 2 місяців не сидіти, носити ортопедичний пояс або корсет, фізкабінет при поліклініці за місцем проживання та санаторно-курортне лікування…. Але що конкретно з фізіотерапії рекомендовано і які саме процедури у санаторії? Все це абстрактно.

Спробуємо конкретизувати. У нашій Медпрактиці Здоров’я напрацьовані методики сучасної фізіотерапії, рефлексотерапії, ЛФК для того щоб реабілітація після видалення міжхребцевої грижі пройшла вдало.

Реабілітація після операцій на хребті розпочинаються з консультації невролога, рефлексотерапевта з метою оцінки рухових, чутливих, рефлекторних порушень , оцінюється об’єм рухів, тонус м’язів та сила….

Тільки після ретельного огляду складається план процедур та здійснюється індивідуальний підбір вправ з лікувальної гімнастики.