Лікування варикозу

Окреме місце в лікуванні судинних захворювань нижніх кінцівок займає програма “Варикозне розширення вен”.

Варикозне розширення вен – це прогресуюча патологія судинної стінки, що супроводжується її розширенням і відкладенням тромботичних нашарувань, створенням варикозних вузлів і пристіночних тромбів, які є джерелом емболії (закупорки) судин і загрозою для життя (інфаркт, інсульт, тромбоз мезентаріальних судин).

Тромбофлебіт – це ускладнення варикозного розширення вен нижніх кінцівок.

Учені дотепер сперечаються про причини варикозу. Не останню роль грає спадкова схильність і природжена слабкість сполучної тканини, яка укріплює стінки вен. Як правило, виявляють приховану хворобу:

 • вагітність,
 • важкі фізичні навантаження;
 • тривале стояння на ногах.

Недаремно варикоз звуть «хворобою хірургів, продавців і перукарів». Сприяють розвитку варикозу захворювання шлунково-кишкового тракту, застійні процеси в малому тазу при ряді гінекологічних проблем, а також надмірна вага і гормональні порушення.

Сприяють розвитку варикозу:

 • захворювання шлунково-кишкового тракту,
 • застійні процеси в малому тазу,
 • при  гінекологічних хворобах,
 • а також надмірна вага і гормональні порушення.

Ефективне лікування варикоза

 

Лікування слід починати вже тоді, коли стають відчутними перші симптоми захворювання такі як:

 • поява відчуття важкості і втоми в ногах,
 • невеликих розширених вен на гомілці (судинних «зірочок» і «сіточок»).

Коли з’являються ускладнення такі як трофічні виразки, тромбофлебіти лікувати хронічну венозну недостатність стає складніше.

В умовах лікувального центру «Медпрактика здоровя» ми пропонуємо ряд профілактичних та лікувальних заходів в боротьбі з варикозним розширенням вен.

Перше це мікрохвильова резонансна терапія. Хвилі малої довжини до 7 мм діють на біологічно важливі точки організму людини. Це прискорює біохімічні реакції та посилює ферментативну активність клітин та тканин що формують судинну стінку. Посилює міжмолекулярні зв’язки в тканинах. Дослідники припустили, що найбільш важливу для нашого здоров’я інформацію несуть хвилі міліметрового діапазону. Щоб впливати на організм людини на цьому рівні, слід “спілкуватися” з ним також за допомогою цих електромагнітних хвиль

Ідивідуально підібрані схеми мікрохвильової терапії показали виключну ефективність як в профілактиці так і в ефективне лікування варикоза, хронічної венозної недостатності та її ускладнень.

Наступне це квантова терапія –  метод при якому вплив на біологічно активні точки відбувається за допомогою лазерного випромінювання червоного та інфрачервоного спектрів які доповнені магнітним полем. Такий вплив вважається безпечним та виключає такі побічні прояви як опіки та інфекційні ускладнення. Також, метод позбавлений негативного впливу на організм, який мають медикаментозні засоби. Результат лікування відчутний через 5-7 днів.

Кілька років тому була розроблена модель, відповідно до якої людський організм оточений своєрідним електромагнітним “каркасом”, що містить інформацію про його стан і розвиток. Живі клітини випускають слабкі електромагнітні хвилі – адже їх складові мають електричний заряд і у кожної молекули є своє, дуже слабке магнітне поле. Рух крові і лімфи по судинах – це рух заряджених частинок, які взаємодіють одні з одними і зі стінками судин, притягуються і відштовхуються. Всі ці складні та взаємопов’язані процеси роблять свій внесок у “будівельний матеріал” електромагнітного каркасу організму.

Важливим в роботі нашого лікувального закладу є зворотній зв’язок між лікарем і пацієнтом підчас та після курсу лікування. І слід пам’ятати, що починати профілактику потрібно тоді, коли немає ще симптомів хвороби, але ви знаєте про свою генетичну схильність. І лікування починати при перших проявах захворювання.  

Лікування язви і варикозу: коли приймати міри?

 

Підступність варикозної хвороби полягає в тому, що дуже довго вона залишається лише косметичним дефектом і не доставляє людині особливих незручностей. Поява відчуття важкості і втоми в ногах, невеликих розширених вен на гомілці (судинних «зірочок» і «сіточок») – це перший сигнал про неблагополуччя. Коли з’являються набряки, шкіра темніє і стає «лаковою», забої і порізи на ногах довго не заживають – це вже другий, тривожніший сигнал: організм вичерпав можливості справитися з хворобою самостійно і терміново потрібна допомога фахівця.

Небезпечна варикозна хвороба і своїми ускладненнями. Трофічні виразки виникають через поганий відтік крові, і щонайменша травма провокує їх розповзання по всій гомілці. І це ще не вся біда. У варикозно розширених венах часто утворюються тромби, які у разі їх відриву від стінки судини з потоком крові потрапляють в легеневу артерію. Виникає так звана тромбоемболія. Це вже загроза не тільки здоров’ю – життю. От чому з варикозом необхідно боротися на будь-якій стадії, не чекаючи ускладнень.        

Поради щодо профілактики развитя варикозної хвороби:

 • Не сидіть підлягає, відмовтеся від звички класти “ногу на ногу”.
 • Під час сну підніміть ножний кінець ліжка на 10-15 см.
 • Не носіть високі підбори
 • Не піднімайте тяжкості
 • Не приймайте гарячі ванни
 • Чи не “дбайте” на сонці
 • Випивайте в день приблизно 1.5 літра води

Детальна інформація з лікування по телефону +38-067-382-99-87