Консультарий

Задайте вопрос врачу

 
 
 
 
 
 
 
Поля, помеченные звёздочкой, обязательны для заполнения.
Ваш адрес e-mail опубликован не будет.
Михаил Савицкий Михаил Савицкий from Житомир wrote on 17.05.2019 at 11:52:
Добрый день ! У меня вопрос к главврачу Пилюйко! У меня такая ситуация:ущемление нервов правой руки грыжами в шее с онемением 4-5 пальцев кисти.Но это еще не все, самая большая проблема-нестабильные позвонки 3-4-5 в поясничном отделе. Множественные узлы Шморля в грудном и поясничном отделе.Грыжы между 3-4 и 4-5 позвонками в поясничном отделе.Почти по 8 мм. Есть ли возможность вылечить все эти проблемы ? Есть ли возможность вернуться к занятиям в тренажерку.
Admin Reply by: Вячеслав Пілюйко
Здравствуйте! Из опыта наших пациентов вернуться в тренажерный зал можно, но курс лечения предусматривает еще и обучение определенным правилам поведения, в т.ч. и в тренажерном зале
Cвітлина Єремієнко Cвітлина Єремієнко wrote on 16.05.2019 at 17:04:
Що можуть запропонувати мені у вашій клініці для лікування хронічного болю в нижній частині спини та защемлення нерва правої ноги.Постійний біль внизу спини близько півроку, останній місяць сильно болить нога, лещатий біль у гомілці, дуже дошкуляє.Терпнуть пальці.У мене є МРТ мого поясничного відділу, там 3 протрузіі та 2 кили .Консультована нейрохірургами -рекомендують поки що обходитися без операції. Як можна попасти до Вас на обстеження таким чином, щоб по можливості ви залишили мене на лікування? Дякую
Admin Reply by: Вячеслав Пілюйко
Доброго дня! З методами лікування знайомтесь тут. https://piluiko.com.ua/ Що конкретно буде потрібно Вам, стане відомо після консультації і призначення лікування. Якщо ви бажаєте одразу залишитись на лікування, телефонуй те адміністратору 0989971709 і попередьте про це
Валентин Валентин from Мариуполь wrote on 15.05.2019 at 15:56:
Скажите пожалуйста, какова продолжительность лечения дефартроза. У меня отпуск, хочу заняться здоровьем, работать не дает боль в суставах, артрозом болею с прошлого лета, все не получается с лечением. Скажите на сколько дней мне расчитывать. Проживание не проблема, у меня в Хмельницке родственники.
Admin Reply by: Тамара Кононенко
Лечение займет у вас от десяти до пятнадцати дней за курс. Если у вас есть вопросы можете задать их по телефону 0636315035
Виктория Виктория from Киев wrote on 15.05.2019 at 10:25:
Здравствуйте!Подскажите,какими методами вы лечите проблемы с протрузиями в шейном отделе и грыжи маленькие в пояснице.У меня постоянно дискомфорт в шее и ноет поясница.Если можно -хотелось бы обойтись без лекарств,если конечно это возможно.
Admin Reply by: Тамара Кононенко
Если не выражен болевой с-м, то можно. Приезжайте, постараемся вам помочь.
Ольга Волянська Ольга Волянська wrote on 15.05.2019 at 10:22:
Доброго дня! Мене цікавить лікування полінейропатії-на скільки днів і на яку вартість мені розраховувати ? Маю вирішити питання з роботою/живу і працюю у Києві/,тому можу приїхати не раніше кінця травня.
Admin Reply by: Вячеслав Пілюйко
Доброго дня! Приблизна вартість комплексногнго лікування 1000 грн в день. Свій візит бронюйте заздалегідь 0636315035
Олеся Олеся from Ровно wrote on 14.05.2019 at 15:53:
В мене до вас питання з приводу лікування деформуючого артрозу. Мені 30 років, півроку тому почали боліти коліна. Лікар поставив діагноз артроз і сказав що лікування від нього немає, тільки таблетки, тай ті мають сумнівну ефективність. Але я поцікавилась темою, то виявилось, що якщо артроз не лікувати можна дотягти до операції по заміні суглобів. Підкажіть буль ласка, то можна що небудь зробити, щоб в подальшому не потрібно було операцю таку робити.
Admin Reply by: Тамара Кононенко
Деформуючий артроз потрібно лікувати, щоб запобігти його прогресуванню. З лікарських засобів, це насправді хондропротектори, їх на нашому ринку дуже багато, але тих чия ефективність доведена небагато. Але найбільше значення в лікування дефартрозу має фізіотерапія та лікувальна гімнастика. Останні наукові праці говорять про найбільшу ефективність саме фізіотерапії. Цей метод дає можливість пацієнту активно приймати участь в лікуванні і тримати своє здоровя у власних руках. Фізіотерапія на сучасному етапі поєднується з кінезіотейпуванням, яке вже давно широко використовується в спортивній медицині, а останнім часом набула великого значення у лікуванні артрозу, в тому числі і колінних суглобів. Тому, як ви бачите, лікування для вашої хвороби є, і ми зможемо вам допомогти, звертайтесь.
Наталя Наталя from Сокаль wrote on 13.05.2019 at 23:47:
Мене турбують болі в кульшовому суглобі на протязі останніх 5 років, в лютому 2019р защемило сідничний нерв (парастезія лівої ноги до п'ятки,періодично спазми м'язів бедра,голені і також періодично при втомі виникає парастезія) .консервативне лікування (нпзп, 10дн глюкокортикоіди(табл) - короткочасний ефект; акупунктура. ,масаж ) до того часу немає результату .мрт 21/03/2019. Грижа протрузіі .до вас буде можливість приїхати через місяць , чи реально пройти лікування і який курс (приблизно 10дн чи більше), можливо детальніша консультація по скайпі (оплачено буде)
Admin Reply by: Тамара Кононенко
Так, приїздіть через місяць, На жаль ми не даємо консультацію по скайпу. Можна приїхати і раніше, тим більше, що ви маєте поєднану хворобу, а розібратись, що саме у вас болить на даний момент, краще на звичайній консультації.
Валентина Валентина from Новоград wrote on 13.05.2019 at 11:45:
У меня после перелома в коленном суставе после операции не сгибается нога в колене, почти не сгибается. Мне порекомендовали вашу клинику для реабилитации и восстановления движений в суставе. Я могу к вам обратиться с такой проблемой. Сколько времени и средств приблизительно займет работа по восстановлению движений?
Admin Reply by: Тамара Кононенко
Тривалість реабілітації 10-15 днів на курс. Кількість курсів індивідуальна, в залежності від ступеню контрактури. Вартість курсу в середньому 5-8 тис. гривень.
Олена Олена from Київ wrote on 11.05.2019 at 10:56:
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка у вас є стаціонар чи треба шукати місце для проживання бо ми з Києва. У чоловіка міжпозвоночні грижі. Спробували лікуватись: робили різні блокати, в тому числі і під рентгеном, уколи, пили різні обезболюючі. Трохи покращало, але після того як перестали пити обезболюючі стало гірше. Чи можна попередньо проконсультуватись по телефону по своїм проблемам, чи їхати до Вас на консультації з МРТ.
Admin Reply by: Тамара Кононенко
Вам потрібно приїхати на консультацію. З питань житла звертайтесь до адміністратора за телефоном 063 6315035
Багдагуль Багдагуль from Уральск wrote on 10.05.2019 at 20:10:
Здравствуйте. Ребенка лечитье. 8лет
Admin Reply by: Тамара Кононенко
Если у ребенка сколиоз, то да, лечим.