Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Устілки від плоскостопості.

Нещодавно в газеті побачив рекламу про устілки від плоскостопості.
Наскільки це ефективно? І взагалі наскільки правда?

Комментарии

• Встречал знакомого, который ходит в ваших стельках. Но он жаловался на колени. А при чем тут стельки к коленям? Даже если по новейшей технологии

• Я порекомендую сама, бо з плосковальгусною ступнею мучуся вже 30 років і взуття все викривлене до середини з дитинства. Раніше у нас в Хмельницькому в Ремпобуттехніці була ортопедична майстерня. Декілька разів робила устілки там. Є ще на Раково майстерня, де роблять устілки. Але вони клєєні, пористі і дуже швидко виходять із ладу і потрібно знову. На рік не хватає. Я сюда в Медпрактику здоровя прийшла по іншій причині. В мне хвора спина і я лікувалась у Циц - доктора невролога. Гарний лікар, прописала мені процедури- дуже гарні медсестри, все роблять гарно. Але я ще на 4-й день зайшла до самого Вячеслава Віталійовича і ми просто поговорили і він подивився ще мені спину, знайшов сколіоз і питає мене чи нема плоскостопості. А я йому і жалуюсь і розповідає про свої болі в ногах і взуття. І він мене подивився на плантоскопі і показав мені що не так і у них нова технологія устілок. Вони мякі тільки коло пальчиків і пятки, а на підйомі жорсткі. Я ризикнула і заплатила 600 грн за ці устілки, що під мою ногу мені зробили. І це вже третій місяць ходжу і дуже задоволена. І всім рекомендую. Бо ноги не болять і взуття не викривляє. Дам телефон Олексія -майстра 0972185066

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.