Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Поради ревматолога

Шановні відвідувачі форуму! \r\nНа сторінкаї цієї теми ви зможете задати питання лікарю ревматологу і отримати на них відповідь.\r\nБудемо раді вам допомогти.\r\n\r\nЗ повагою Тамара Кононенко

Комментарии

• Добрий день, Тамара Віталіївна.\r\n Маю до вас питання. Я вже на протязі семи років лікую деформуючий артроз, по ренгену ставлять 2 стадію.\r\n Все було звичайно, періодично біль зявлявся але після курсу ібупрофену той біль проходив.\r\n Чергове загострення зняти ібупрофеном не вдалось, навіть біль не особливо пройшов. Мій лікар призначив Діклофенак по 1 таблетці 2р/д, \r\nале краще від того майже не стало, лікар каже що мені потрібно трохи зачекати, бо ліки так одразу не діють. \r\nПочекав ще тиждень, але біль не проходить, болить іще сильніше, не можу ходити на роботу. Підкажіть будь ласка чим іще можна зняти цей біль!??!
  • Будь ласка зробіть опис суглоба, або надішліть на нашу пошту фото.
  • Cуглоб підпух, такого раніше не було, и трохи гарячий, як мені здалось. Болить іще сильніше, спати не дає.\r\nТепер уже і спати не можу. Ходив знову до лікаря, призначив уколи Діклофенаку і мазь. Стало трошки легше, але спати не дає.\r\nЗнімки відіслав. Що мені робити?
  • Приїздіть на огляд. У вас можливий артроз який комбінується з іншим захворюванням. \r\nЯкий рівень сечової кислоти?
  • Уважаемая Тамара Витальевна! Примите мою искреннюю благодарность за все, что Вы сделали для моей мамы. После Вашего лечения она как на свет родилась, намного лучше ходит, болей почти нет, делает гимнастику, что у Вас в клинике научились. У нас в семье жизнь разделилась на до и после лечения у Вас. Огромная Вам благодарность! Желаю и Вам здоровья и Вашей семье! Передайте слова нашей благодарности Вашим ассистентам Светочке и Вике
  • Привет обязательно передам! И Вам спасибо за хорошие слова. Они вдохновляют.
  • Добрий день. Був у Вас на косультації на початку вересня.\r\nЗараз мені з суглобом набагато краще, болю зовсім немає. Але Ви мені писали лікування підвищеного тиску, я не памятаю як називаються ліки і по скільки їх приймати.\r\nЯ десь загубив ваше призначення. Нагадайте будь-ласка. Я був у вас 3 вересня, прізвище Корольчук. Дякую.
  • Підкажіть будь ласка, чи являється сакроілеїт підставою для такого діагнозу як хвороба Бєхтєрєва?

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.