Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Поради ревматолога

Шановні відвідувачі форуму! \r\nНа сторінкаї цієї теми ви зможете задати питання лікарю ревматологу і отримати на них відповідь.\r\nБудемо раді вам допомогти.\r\n\r\nЗ повагою Тамара Кононенко

Комментарии

 • Добрий день, Тамара Віталіївна.\r\n Маю до вас питання. Я вже на протязі семи років лікую деформуючий артроз, по ренгену ставлять 2 стадію.\r\n Все було звичайно, періодично біль зявлявся але після курсу ібупрофену той біль проходив.\r\n Чергове загострення зняти ібупрофеном не вдалось, навіть біль не особливо пройшов. Мій лікар призначив Діклофенак по 1 таблетці 2р/д, \r\nале краще від того майже не стало, лікар каже що мені потрібно трохи зачекати, бо ліки так одразу не діють. \r\nПочекав ще тиждень, але біль не проходить, болить іще сильніше, не можу ходити на роботу. Підкажіть будь ласка чим іще можна зняти цей біль!??!
 • Будь ласка зробіть опис суглоба, або надішліть на нашу пошту фото.
 • Cуглоб підпух, такого раніше не було, и трохи гарячий, як мені здалось. Болить іще сильніше, спати не дає.\r\nТепер уже і спати не можу. Ходив знову до лікаря, призначив уколи Діклофенаку і мазь. Стало трошки легше, але спати не дає.\r\nЗнімки відіслав. Що мені робити?
 • Приїздіть на огляд. У вас можливий артроз який комбінується з іншим захворюванням. \r\nЯкий рівень сечової кислоти?
 • Уважаемая Тамара Витальевна! Примите мою искреннюю благодарность за все, что Вы сделали для моей мамы. После Вашего лечения она как на свет родилась, намного лучше ходит, болей почти нет, делает гимнастику, что у Вас в клинике научились. У нас в семье жизнь разделилась на до и после лечения у Вас. Огромная Вам благодарность! Желаю и Вам здоровья и Вашей семье! Передайте слова нашей благодарности Вашим ассистентам Светочке и Вике
 • Привет обязательно передам! И Вам спасибо за хорошие слова. Они вдохновляют.
 • Добрий день. Був у Вас на косультації на початку вересня.\r\nЗараз мені з суглобом набагато краще, болю зовсім немає. Але Ви мені писали лікування підвищеного тиску, я не памятаю як називаються ліки і по скільки їх приймати.\r\nЯ десь загубив ваше призначення. Нагадайте будь-ласка. Я був у вас 3 вересня, прізвище Корольчук. Дякую.
 • Підкажіть будь ласка, чи являється сакроілеїт підставою для такого діагнозу як хвороба Бєхтєрєва?

 • В мене остеоартроз. Що то за апарати що ви ними лікуєте? Мені вони поможуть?

 • Ювініальний артрит ви лікуєте? У дитини 8 років. Зараз лікуємося методжектом 15 мг 2 місяця, але результат 0. Стало ще гірше. Боліли коліни,зараз стали боліти плечі. При цьому аналізи в нормі, тільки ген виявлений HL 27. Я в розпачі, як допомогти дитині. По ночам спить панано, прокидається від болю, плаче.

 • Ми лікуємо ревматоїдний артртит, але дорослих або підлітків. Дитину вашу подивитись можна, щоб відкорегувати лікування, або ж скеруємо туди, де їй нададуть допомогу.

 • Добрий день. В діагнозтували ревматоїдний артртит. Я більше року приймала метотрексат, потім почав боліти шлунок і почало тошніти. Мій сімейний лікар сказала що це від метотрексату і сказала щоб я його більше не приймала. через пів року в мене почали сильно боліти суглоби, навіть ті, що спершу не турбували. Я починаю думати, що не потрібно було відміняти, але ж я послухала лікаря. Чи можна мені повернутись до прийому метотрексату, я приймала 10 мг на тиждень, чи потрібно проконсультуватись? Чи можна ту саму дозу? Дякую

 • Варто спершу проконсультуватись у ревматолога, для того щоб він оцінив ваше нинішнє становище та вирішив які саме ліки вам призначити.

 • Добрий день. В чоловіка псоріатичний артрит. Псоріаз вже 22 роки. Останні два роки лікувався в державних клініках. Результату ніякого, вже "коняча" доза гормонів не допомагала, НПЗЗ також. Зараз вирішив вийти від залежності гормонів, перестав приймати їх і НПЗЗ. То вже місяць лежить. Все болить, пересуватися неможливо, суглоби набряклі на руках, колінах, стопах. Ні зарядки, ні вправ. Що можете сказати, порадити? Сил нема. Дякую

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.