Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Парестезії рук лікування методом голкотеапії

Доброго дня .Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто болить шия і терпнуть пальці на обох руках. Це триває більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу.Чогось надзвичайного у своєму стані не помітила. Мені радять шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії та заспокійливе гліцисед по 2 драже на ніч.Чи може мені хтось порадити де краще пролікуватись?
«1

Комментарии

  • @maximiv написал:
    Доброго дня .Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто болить шия і терпнуть пальці на обох руках. Це триває більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу.Чогось надзвичайного у своєму стані не помітила. Мені радять шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії та заспокійливе гліцисед по 2 драже на ніч.Чи може мені хтось порадити де краще пролікуватись?

    У моєї мами якій 63 роки печуть і тепнуть пальці обох ніг. Сімейна направляла її на аналізи, сказала що нічого особливо в тих аналізах нема. Але мама скаржиться на ці пальці вже кілька місяців.Що нам робити ?

  • @AndriyRomanec написал:

    @TanyaVavrinchuk написал:
    В мене терпнуть руки давно,що я не робила.В районі капалася , пентоксифілін, трентал, Кавінтон, лізин, обезболювальні різні -помагає дуже мало .Що робити до кого звертатися

    Акупунтура і електротерапія .Медпрактика здоров"я невролог Циц ГД рекомендую

    У мене тривалий час появлялися гострі болі в шиї .Потом до цього добавилося головокружіння. Так от мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую, дуже грамотний врач

  • @maximiv написал:
    Доброго дня .Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто болить шия і терпнуть пальці на обох руках. Це триває більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу.Чогось надзвичайного у своєму стані не помітила. Мені радять шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії та заспокійливе гліцисед по 2 драже на ніч.Чи може мені хтось порадити де краще пролікуватись?

    У мене були прояви дистонії , томущо в мене дитинства проблема з щитовидкою, останніх 2 роки мені було погіршення стану. Лікувалася у Наталії Володимирівної в міській ендокринології .Мені відкорегували Еутирокс , зараз щоранку отримую 75 мг. Нарешті підібрали дозу , бо 50 мг мені було замало а 100 мг забагато.В мене терпнули пальці на руках та ногах, часто тремтіли пальці та була пітливість і почашчене серцебиття. Мені ще у лікарні крім щитовидки виставлено було діагноз дизгормональна поліневропатія. Приписали вітаміни групи В, адаптол 300 мг і порадили звернутися до Галини Дмитрівної Циц. Я проходила у неї два курса лікування . Перший раз 10 днів у жовтні, мені робили сеанси електротерапії і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Другий курс були лише голки 7 днів . Але мені затерпання майже всі пройшли. Пройшли всі сімптоми дистонії, я не маю пітливості і частого серцебиття. Мені дуже допомогло таке лікування Всім рекомендую

  • @AndriyRomanec написал:

    @TanyaVavrinchuk написал:
    В мене терпнуть руки давно,що я не робила.В районі капалася , пентоксифілін, трентал, Кавінтон, лізин, обезболювальні різні -помагає дуже мало .Що робити до кого звертатися

    Акупунтура і електротерапія .Медпрактика здоров"я невролог Циц ГД рекомендую

    Я теж лікувався тут. Призначалися мені акупунтура, лазеротерапія і електротерапія .Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге.Більше 13 тисяч за 10 днів. Но воно варте

  • @TanyaVavrinchuk написал:
    В мене терпнуть руки давно,що я не робила.В районі капалася , пентоксифілін, трентал, Кавінтон, лізин, обезболювальні різні -помагає дуже мало .Що робити до кого звертатися

    Акупунтура і електротерапія .Медпрактика здоров"я невролог Циц ГД рекомендую

  • @maximiv написал:
    Доброго дня .Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто болить шия і терпнуть пальці на обох руках. Це триває більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу.Чогось надзвичайного у своєму стані не помітила. Мені радять шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії та заспокійливе гліцисед по 2 драже на ніч.Чи може мені хтось порадити де краще пролікуватись?

    Після сна погано працює ліва рука , затепли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

  • @TanyaVavrinchuk написал:
    В мене терпнуть руки давно,що я не робила.В районі капалася , пентоксифілін, трентал, Кавінтон, лізин, обезболювальні різні -помагає дуже мало .Що робити до кого звертатися

    Медпрактіка Здоров"я Невролог Циц ГД

  • @TanyaVavrinchuk написал:

    @RMich написал:

    @TanyaVavrinchuk написал:
    В мене терпнуть руки давно,що я не робила.В районі капалася , пентоксифілін, трентал, Кавінтон, лізин, обезболювальні різні -помагає дуже мало .Що робити до кого звертатися

    Невролог Циц Галина Дмитрівна Медпрактіка Здоровья Вам точно поможе цей лікар.Дуже грамотно і дуже якісно лікує, метод акупунтури це лікування голками-то Галина Дмитрівна цими голками 100 процентно поможе

    Спасибі величезне всім хто порадив звернутися в Медпрактику здоров"я до невролога Циц Галини Дмитрівни. Була на консультації, потім пройшла курс лікування ,акупунтура, електротерапія і лазер.Є гарний результат!!!

    Медпрактіка Здоров"я Невролог Циц ГД

  • @RuslanR написал:

    @AndriyRomanec написал:
    У мене були стріляючі болі у правій руці, затерпали пальці і током било від ліктя.Більше 3 місяців. Я звертався до нас у 4 поліклініку, у травматолога був дважди, у невропатолога. Потім мене направляли до вертебролога, пробували на шиї різні манипуляциї. Мені не було лучше. Я у ФБ найшов невролога Циц, потім побачив, що дуже люди її хвалять, пишуть що лікування голками чи та акупунтура у неї дуже помагає. Я пішов на прийом. Як вияснилося, моя проблєма не в шиї, в мене компресіонна нєвропатія , сіндром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитрівна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І робили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-процентів на 40 стале краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває.

    В мене проблема з променевим нервом правої руки після ДТП.Мені в цій клініці цей лікар Циц про яку ви всі тут пишите реально щось поможе?

    Звичайно.! Галина Дмитрівна фахівець дуже сильний. Маю особистий досвід лікування у неї. Лікування голками вона дуже добре знає. До неї з різних міст люди їздять постійно на лікування .Звертайтеся

  • @AndriyRomanec написал:
    У мене були стріляючі болі у правій руці, затерпали пальці і током било від ліктя.Більше 3 місяців. Я звертався до нас у 4 поліклініку, у травматолога був дважди, у невропатолога. Потім мене направляли до вертебролога, пробували на шиї різні манипуляциї. Мені не було лучше. Я у ФБ найшов невролога Циц, потім побачив, що дуже люди її хвалять, пишуть що лікування голками чи та акупунтура у неї дуже помагає. Я пішов на прийом. Як вияснилося, моя проблєма не в шиї, в мене компресіонна нєвропатія , сіндром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитрівна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І робили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-процентів на 40 стале краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває.

    В мене проблема з променевим нервом правої руки після ДТП.Мені в цій клініці цей лікар Циц про яку ви всі тут пишите реально щось поможе?

  • @maximiv написал:
    Доброго дня .Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто болить шия і терпнуть пальці на обох руках. Це триває більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу.Чогось надзвичайного у своєму стані не помітила. Мені радять шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії та заспокійливе гліцисед по 2 драже на ніч.Чи може мені хтось порадити де краще пролікуватись?

    Медпрактика здоров"я ,консульуйтеся у Галини Дмитрівни Циц.

  • У мене були стріляючі болі у правій руці, затерпали пальці і током било від ліктя.Більше 3 місяців. Я звертався до нас у 4 поліклініку, у травматолога був дважди, у невропатолога. Потім мене направляли до вертебролога, пробували на шиї різні манипуляциї. Мені не було лучше. Я у ФБ найшов невролога Циц, потім побачив, що дуже люди її хвалять, пишуть що лікування голками чи та акупунтура у неї дуже помагає. Я пішов на прийом. Як вияснилося, моя проблєма не в шиї, в мене компресіонна нєвропатія , сіндром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитрівна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І робили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-процентів на 40 стале краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває.

  • @RMich написал:

    @TanyaVavrinchuk написал:
    В мене терпнуть руки давно,що я не робила.В районі капалася , пентоксифілін, трентал, Кавінтон, лізин, обезболювальні різні -помагає дуже мало .Що робити до кого звертатися

    Невролог Циц Галина Дмитрівна Медпрактіка Здоровья Вам точно поможе цей лікар.Дуже грамотно і дуже якісно лікує, метод акупунтури це лікування голками-то Галина Дмитрівна цими голками 100 процентно поможе

    Спасибі величезне всім хто порадив звернутися в Медпрактику здоров"я до невролога Циц Галини Дмитрівни. Була на консультації, потім пройшла курс лікування ,акупунтура, електротерапія і лазер.Є гарний результат!!!

  • @TanyaVavrinchuk написал:
    В мене терпнуть руки давно,що я не робила.В районі капалася , пентоксифілін, трентал, Кавінтон, лізин, обезболювальні різні -помагає дуже мало .Що робити до кого звертатися

    Циц Галина Дмитрівна невролог із медпрактики Здоровья. ЇЇ акупунтура всім помагає. Дуже грамотний врач

  • @maximiv написал:
    Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Я попала до Галини Дмитрівни Циц .Вона мене вилікувала . У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури . Галина Дмитрівна -ДЯКУЮ

    Я маю довгу історію хвороби ще з 2016 року. В мене терпли руки , мерзли руки, особливо пальці, пекли на трошки синішали на морозі . Я давно цікавилася чи допоможе мені лікування методом голкотерапії позбутися затерпання рук? І ще, чи допоможе мені лікування методом голкотерапії якщо в мене є біль.. Мені всі казали ,що це від грижі в шиї. Але я перевірялася .Грижа міжхребцевого диску в мене відсутня. Проблема не вирішилася до того часу , поки я не звернулася до невролога Циц Галини. Єдина лікар яка мене вислухала, детально обстежила , поставила мені діагноз вегетативні розлади Сд Рейно . Я пройшла з того часу кілька курсів лікування, в основному акупунтура-те лікування голками що мене давно цікавила та інфрачервоний лазер . Потім в клініці зявилася нова апаратура і вже з 2019 року я періодично прохожу голки і електротерапію. Результат дуже гарний. Руки не болять та майже не терпнуть. Пальці не печуть і не синіють як раніше. Я дуже задоволена резульатом мого лікування

  • @OxanaKlimenko написал:
    Маю з дитинства проблему з щитовидкою, останніх 2 роки мені було погіршення стану. Лікувалася у Наталії Володимирівної в міській ендокринології .Мені відкорегували Еутирокс , зараз щоранку отримую 75 мг. Нарешті підібрали дозу. Так я втомилася вже, бо 50 мг мені було замало а 100 мг забагато.В мене терпнули пальці на руках та ногах, часто тремтіли пальці та була пітливість і почашчене серцебиття. Мені ще у лікарні крім щитовидки виставлено було діагноз дизгормональна поліневропатія. Приписали вітаміни групи В, адаптол 300 мг і порадили звернутися до Галини Дмитрівної Циц у клініку Медпрактика здоров"я. Я проходила два курса лікування у Галини Дмитрівної. Перший раз 10 днів у жовтні, мені робили сеанси електротерапії і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Другий курс були лише голки 7 днів . Але мені затерпання майже всі пройшли. Нема пітливості , нема серцебиття. Мені дуже сподобалося таке лікування

    Яка вартість такого лікування. В мене щитовидка нормальна. Но є болі в шиї і дуже часто терпнуть руки

  • @maximiv написал:
    Доброго дня .Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто болить шия і терпнуть пальці на обох руках. Це триває більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу.Чогось надзвичайного у своєму стані не помітила. Мені радять шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії та заспокійливе гліцисед по 2 драже на ніч.Чи може мені хтось порадити де краще пролікуватись?

    У мене полінейропатія 11 ст. на фоні проблем з щитовидкою. Мене пекли і терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом . Вона зразу підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Дуже гарний масаж кистей та стоп .Всім рекомендую

  • @maximiv написал:
    Доброго дня .Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто болить шия і терпнуть пальці на обох руках. Це триває більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу.Чогось надзвичайного у своєму стані не помітила. Мені радять шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії та заспокійливе гліцисед по 2 драже на ніч.Чи може мені хтось порадити де краще пролікуватись?

    Маю з дитинства проблему з щитовидкою, останніх 2 роки мені було погіршення стану. Лікувалася у Наталії Володимирівної в міській ендокринології .Мені відкорегували Еутирокс , зараз щоранку отримую 75 мг. Нарешті підібрали дозу. Так я втомилася вже, бо 50 мг мені було замало а 100 мг забагато.В мене терпнули пальці на руках та ногах, часто тремтіли пальці та була пітливість і почашчене серцебиття. Мені ще у лікарні крім щитовидки виставлено було діагноз дизгормональна поліневропатія. Приписали вітаміни групи В, адаптол 300 мг і порадили звернутися до Галини Дмитрівної Циц у клініку Медпрактика здоров"я. Я проходила два курса лікування у Галини Дмитрівної. Перший раз 10 днів у жовтні, мені робили сеанси електротерапії і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Другий курс були лише голки 7 днів . Але мені затерпання майже всі пройшли. Нема пітливості , нема серцебиття. Мені дуже сподобалося таке лікування

  • Маю з дитинства проблему з щитовидкою, останніх 2 роки мені було погіршення стану. Лікувалася у Наталії Володимирівної в міській ендокринології .Мені відкорегували Еутирокс , зараз щоранку отримую 75 мг. Нарешті підібрали дозу. Так я втомилася вже, бо 50 мг мені було замало а 100 мг забагато.В мене терпнули пальці на руках та ногах, часто тремтіли пальці та була пітливість і почашчене серцебиття. Мені ще у лікарні крім щитовидки виставлено було діагноз дизгормональна поліневропатія. Приписали вітаміни групи В, адаптол 300 мг і порадили звернутися до Галини Дмитрівної Циц у клініку Медпрактика здоров"я. Я проходила два курса лікування у Галини Дмитрівної. Перший раз 10 днів у жовтні, мені робили сеанси електротерапії і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Другий курс були лише голки 7 днів . Але мені затерпання майже всі пройшли. Нема пітливості , нема серцебиття. Мені дуже сподобалося таке лікування

  • @maximiv написал:
    Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Я попала до Галини Дмитрівни Циц .Вона мене вилікувала . У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури . Галина Дмитрівна -ДЯКУЮ

    Дуже розумній лікар.Приємна людина.Знавець своєї справи

  • @maximiv написал:
    Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Я попала до Галини Дмитрівни Циц .Вона мене вилікувала . У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури . Галина Дмитрівна -ДЯКУЮ

    Вітаю.А ви сумнівалися.

  • Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Я попала до Галини Дмитрівни Циц .Вона мене вилікувала . У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури . Галина Дмитрівна -ДЯКУЮ

  • @Полінка написал:
    Терпнуть пальці рук,відчуття поколювання ніби голочками.Дайте будь ласка відповідь,чи можна звернутися до вас з цим і до якого лікаря.

    0989971709 Медпрактика здоровьє невролог Галина Дмитріївна Циц

  • @ninanagorna написал:

    @maximiv написал:
    Доброго дня .Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто болить шия і терпнуть пальці на обох руках. Це триває більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу.Чогось надзвичайного у своєму стані не помітила. Мені радять шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії та заспокійливе гліцисед по 2 драже на ніч.Чи може мені хтось порадити де краще пролікуватись?

    мене вилічила невропатолог Циц Галина. Обратіться до неї. Дуже гарно вміє ізнає як лікувати голками. Дуже розбирається в діагнозах. Вам поможе.Питайтеся за електротерапію

    Класний лікар! Вам поможе.

  • @TanyaVavrinchuk написал:
    В мене терпнуть руки давно,що я не робила.В районі капалася , пентоксифілін, трентал, Кавінтон, лізин, обезболювальні різні -помагає дуже мало .Що робити до кого звертатися

    Невролог Циц Галина Дмитрівна Медпрактіка Здоровья Вам точно поможе цей лікар.Дуже грамотно і дуже якісно лікує, метод акупунтури це лікування голками-то Галина Дмитрівна цими голками 100 процентно поможе

  • В мене терпнуть руки давно,що я не робила.В районі капалася , пентоксифілін, трентал, Кавінтон, лізин, обезболювальні різні -помагає дуже мало .Що робити до кого звертатися

  • @maximiv написал:
    Доброго дня .Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто болить шия і терпнуть пальці на обох руках. Це триває більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу.Чогось надзвичайного у своєму стані не помітила. Мені радять шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії та заспокійливе гліцисед по 2 драже на ніч.Чи може мені хтось порадити де краще пролікуватись?

    мене вилічила невропатолог Циц Галина. Обратіться до неї. Дуже гарно вміє ізнає як лікувати голками. Дуже розбирається в діагнозах. Вам поможе.Питайтеся за електротерапію

  • @lidiya написал:

    @vc написал:

    @maximiv написал:
    Доброго дня .Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто болить шия і терпнуть пальці на обох руках. Це триває більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу.Чогось надзвичайного у своєму стані не помітила. Мені радять шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії та заспокійливе гліцисед по 2 драже на ніч.Чи може мені хтось порадити де краще пролікуватись?

    Сделайте качественное КТ или МРТ шеи и можете обратиться к неврологу
    sg написал:
    Приятно читать о приятном https://forumodua.com/showthread.php?t=88937&page=132
    своего врача Галину Дмитриевну мне посчастливилось найти на форумах других городов,мне помогли советом реальные люди ,которые у нее лечились.Вот и я дарю людям возможность получить качественную медицинскую помощь !

    Цитата

    100 %. Підтримую рекомендацію. Парестезії це ж як затерпання, у мене були тіільки на нозі.Пройшли після лікування голками

    МЕНЕ ГАЛІНА ДМІТРІІВНА СВОИМИ ГОЛКАМИ НА НОГИ ПОСТАВИЛА ,БОЛІ ВСІ В НОГЕ ПРОЙШЛИ , ХОЖУ НОРМАЛЬНО , ГОЛКІ ТОЧНО ПОМАГАЮТ

  • Плюс крута клініка, Апаратура супер.Особливо електротерапія .Но все залежить від знань і опита врача! Якщо правильно постален діагноз, значить буде правильне лікування.

  • Крутий невролог ! Це все ,що коротко можна сказати про Галину Циц.!

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.