Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

поліневропатія метод голкотерапії

Чи займаються у вашій клініці хворими з таким діагнозом:-поліневропатія дисметаболічна 11 ст,сенсорномоторний тип ,легкий нижній вялий парапарез?

Комментарии

• Ми отримуємо келтікан, іпігрікс,актовегін 200 мг таблетки,мільгама турбо.Нам рекомендують метод голкотерапї,ЛФК,басейн та фізпроцедури. Басейн відпадає бо ми не плаваємо.Пройшли 10 сеансів масажу стоп,парафінотерапії та озокеритотерапії.Результат є,але ми прагнемо до повного одужання.Скільки днів триватиме лікування у вашій кліеіці якщо нас цікавить медом голкотерапії? Які ще процедури ви нам радите отримати ? На які кошти і на який термін нам розраховувати?
  • Бачу, у вас є лікувальна фізкультура, проте вона лишен для хребта.Але я проглянула відео-у вашій клініці дуже хороший тренер.Чи є у неї досвід роботи з хворими,у яких полінейропатія/погана хода через слабість ніг/?
  • Давайте складемо попередній план дій: спочатку консультації лікарів-невролога та терапевта,лікаря УЗД- по необхідності. Остаточне утвердження вашого діагнозу, рекомендації по лікуванню, медикаментозна корекція по потребі .І тільки потім -набір ваших процедур /відтак і вартість/.Щодо до тренера-рекомендації по ЛФК надає лікуючий лікар ,обов"язково робиться акцент,з якою групою м"язів потрібно найбільше працювати.
  • тел попереднього запису 063 63 150 35
  • Доброго дня ,мене звати Леонід .Я хворію на хронічний панкреатит,часто маю загострення,хоча притримуюсь дієти .Вторинний коліт.Наразі я отримую езолонг 1 таб на ніч та солезим 2 драже 3 рази на день. Але не про це зараз. Паралельно в мене знайшли ще проблему з щитовидною залозою. Чи правда,що проблема щитовидки може викликати таке захворювання нервової системи як Полінейропатія:?Мені 38 років,а от здоров"я-самі бачите .Як не одне-то друге .Так от -у мене знайшли незначне збільшення щитовидної залози,незначні відхилення в аналізах на гормони щитовидної залози/вірніше всього 1 показник у мене був замалий-ТТГ-0.21/,проте моя лікар ендокринолог вважає ,що цього показника достатньо.Мені лікарка порекомендувала ліки Ендонорм 1 капсула по 3 рази на день від щитовидки і порадила проконсультуватись у невропатолога/бажано який працює у санаторії чи там де є хороша фізіотерапія-різні процедури ,які би могли пролікувати мої нерви від полінейропатії/,каже можна спробувати лікування методом голкотерапії /оскільки через мою підшлункову вживання ліків мені треба максимально скоротити/.Отож. де я можу пройти лікування полінейропатії методом голкотерапії?
  • Лечение методом иглоукалывания очень эффективно.Особенно для нервной системы..Огромный плюс-это отсутствие побочных действий.Именно поэтому,когда я лечилась в клинике Медпрактика здровье я с удовольствием посещала сеансы иглоукалывания.Мне очень понравилась методика иглоукалывания,особенно с прогреванием полынными сигарами и врач,Галина Дмитриевна,ее проводившая.Рекомендую
  • Подскажите, у меня проблемы со щитовидкой,была повышена функция ,сейчас уже моя врач эндокринолог все наладила.Я принимаю Альбу.Но у меня от тиреотоксикоза на фоне узлов щитовидки -как объясняет мой эндокринолог,получилось осложнение на нервную систему-поражение нервов .Это полинейропатия.У меня затерпшие стопы и постоянно мерзнут и немеют пальцы рук.Я примаю келтикан 2 раза в день уже месяц.Мне рекомендуют искать физпроцедуры и иглоукалывание.Кто посоветует,куда лучше обратиться?
  • У нас синдром Гієна -баре.Наскільки я вже начиталася та почерпнула для себе достатньо інформації, то зрозуміла ,що цей синдром є різновид полінейропатії.Чи допоможе у такому випадку лікування методом голкотерапії.?Які ще є методи лікування?
  • Хто-небудь мав таку хворобу? Як довго лікувалися? Скільки тривало відновлення?
  • Какие методы лечения полинейропатии используют в клинике Пилюйко /про иглоукалывание уже понятно/.? Насколько применяемые методы эффективны.? Есть ли смысл ехать нам на лечение /мы из Кривого Рога/?
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.