Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

поліневропатія метод голкотерапії

Чи займаються у вашій клініці хворими з таким діагнозом:-поліневропатія дисметаболічна 11 ст,сенсорномоторний тип ,легкий нижній вялий парапарез?

Комментарии

  • @AlinaT написал:

    @IrinaAdamec написал:
    У мене проблеми були з щитовидкою, як наслідок полінейропатія 11 ст, пекли терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом, вона підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Всім рекомендую

    В мами дуже схожа ситуація .Але останній 2 місяці вона відмічає відчуття зменшення сили в ногах.Чи достатньо моїй мамі з діагнозом Діабетична полінейропатія середнього ступеня дистальна симетрична змішаного типу 10 днів лікування, чи варто всі 15.

    @AlinaT написал:

    @IrinaAdamec написал:
    У мене проблеми були з щитовидкою, як наслідок полінейропатія 11 ст, пекли терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом, вона підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Всім рекомендую

    В мами дуже схожа ситуація .Але останній 2 місяці вона відмічає відчуття зменшення сили в ногах.Чи достатньо моїй мамі з діагнозом Діабетична полінейропатія середнього ступеня дистальна симетрична змішаного типу 10 днів лікування, чи варто всі 15.

    Моя сестра отримувала тут лікування, 2 курси по 10 днів .Перший курс була акупунктура, Галина Дмитрівна ставила голки, є гарний ефект. Рекомендуємо. Були також сеанси електротерапії і високоінтенсивного лазера . Другий курс 10 днів були тільки сеанси акупунктури і масаж на стопи. Дуже гарно Таня а Наташа роблять масаж. У сестри значне покращення,вона зараз у Польщі, працює. Планує на осінь повторити курс лікування

  • @IrinaAdamec написал:
    У мене проблеми були з щитовидкою, як наслідок полінейропатія 11 ст, пекли терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом, вона підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Всім рекомендую

    В мами дуже схожа ситуація .Але останній 2 місяці вона відмічає відчуття зменшення сили в ногах.Чи достатньо моїй мамі з діагнозом Діабетична полінейропатія середнього ступеня дистальна симетрична змішаного типу 10 днів лікування, чи варто всі 15.

  • @PogorelovaV написал:
    Чи займаються у вашій клініці хворими з таким діагнозом:-поліневропатія дисметаболічна 11 ст,сенсорномоторний тип ,легкий нижній вялий парапарез?

    Звертаємося у цю клініку давно . Тут лікуванням полінейропатії займається Циц Галина Дмитрівна .Дуже давно її знаю. Особисто у неї консультуюся та лікуююся з 2012 р .У мене цукровий діабет 2 типу середнього ступеня. Була на порозі 3 ступеня ,але дякувати Богу ! І Галині Дмитрівні звичайно. Регулярно прохожу у неї курс лікування методом акупунтури,голки дають дуже гарний ефект. Мені нормалізували рівень цукру , вони мають таку дію. Майже 10 років я на тій самій дозі Глюкофажу -500 по 2 р на день. Мені не треба ні збільшувати дозу глюкофажу ,ні приймати інсулін. Моя полінейропатія не прогресує. Так є печія, пашать , печуть вночі стопи, мерзну в пальці. Але я не спотикаюся. Мій легкий парапарез не прогресує. Я сама хожу в магазини, на базар , гарне тут лікування. Веду досить активний спосіб життя.Останні 2 роки тут нові апарати стоять. Останній курс мені ще магнітотерапію на ноги робили. Дуже гарне лікування .Всім рекомендую.

  • @PogorelovaV написал:
    Ми отримуємо келтікан, іпігрікс,актовегін 200 мг таблетки,мільгама турбо.Нам рекомендують метод голкотерапї,ЛФК,басейн та фізпроцедури. Басейн відпадає бо ми не плаваємо.Пройшли 10 сеансів масажу стоп,парафінотерапії та озокеритотерапії.Результат є,але ми прагнемо до повного одужання.Скільки днів триватиме лікування у вашій кліеіці якщо нас цікавить медом голкотерапії? Які ще процедури ви нам радите отримати ? На які кошти і на який термін нам розраховувати?

    Я скажу із свого досвіду, бо лікарі тут не відповідають. Заходьте на сайт. Я лікувався 10 днів, в середньому там 7-12 днів курс. Заплатив 20000 -+ за все разом з консультацією і проживанням. Але в мене були не тільки голки, ще два апарати і масаж. В кінці ще вправи. Тут таке відношення до людей і так працюють як в Америці. Все чітко і по часу і по якості. Рекомендую

  • @IrinaAdamec написал:
    У мене проблеми були з щитовидкою, як наслідок полінейропатія 11 ст, пекли терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом, вона підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Всім рекомендую

    Знаю , сама лікувалася ,результатом дуже довольна

  • @FilipchukYevgen написал:
    Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге.Більше 13 тисяч за 10 днів. Но воно варте

    Вот я тоже посещал сосудистого хирурга, он сказал бляшек нет, тромбов нет. Варикоза я и сам у себя не наблюдаю. Но проблема есть- немеют пальцы на ногах. Что делать?

  • У моєї мами якій 63 роки печуть і тепнуть пальці обох ніг. Сімейна направляла її на аналізи, сказала що нічого особливо в тих аналізах нема. Але мама скаржиться на ці пальці вже кілька місяців. Я вже багато читаю і підозрюю що це схоже на полінейропатію. Що нам робити ? До кого звертатися ?

  • Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге.Більше 13 тисяч за 10 днів. Но воно варте

  • @PogorelovaV написал:
    Чи займаються у вашій клініці хворими з таким діагнозом:-поліневропатія дисметаболічна 11 ст,сенсорномоторний тип ,легкий нижній вялий парапарез?

    Я лікуюся у цій клініці у невролога Циц Галини Дмитріївни з 2016 р. Періодично прохожу курс акупунтури і лазера .Також якщо є можливість по часу та по коштах отримую масаж для стоп. Але всеж таки вважаю що найкращий результат мені дає акупунтура і лікування лазером. Мені лазер ставлять на підколінну ямку. На 2 ноги. Вже 6 років моя хвороба зовсім не прогресує. З 2020 року мені Галина Дмитріївна до лікування додала електротерапію . Теж дуже допомагає, особливо якщо є затерпкість або це відчуття ніби мурахи повзають .В мене цукровий діабет 2 типу, раніше я часто бігав до свого ендокринолога бо постійно цукор скакав. Останні 5 років мені як призначили сіофор 850 мг , то в мене все тримається в нормі . Я потім про акупунтуру дуже багато читав і цікавився, пишуть люди лікування голками добре при діабеті помагає. Так воно і є

  • У мене проблеми були з щитовидкою, як наслідок полінейропатія 11 ст, пекли терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом, вона підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Всім рекомендую

  • @PogorelovaV написал:
    Чи займаються у вашій клініці хворими з таким діагнозом:-поліневропатія дисметаболічна 11 ст,сенсорномоторний тип ,легкий нижній вялий парапарез?

    Запитуйте консультацію у невролога Галини Дмитріївни Циц .Вона дужедосвідчений фахівець по неврології і гарно лікує голками. І запитуйте також про апарат Електротерапії .Дуже гарно допомагає

  • Лікування голками- акупунктура невролог Галина Дмитрівна Циц. Є результат ! Це перше. По друге- електротерапія. Медпрактика Пілюйко .Особисто лікувався. Задоволений

  • У моєї мами пекли боліли стопи, підошви, німіли пальці рук , було серцебиття, пітливість, тиск стрибав .Але більше всього турбувало заніміння особливо ніг, більше вночі. У мами цуукровий діабет 2 типу майже 9 років, ми на глюкофажі 1000 двічі на добу . У лікарні ми періодично проходили курс крапельниць. Але суттєвого покращення не помічали.На місяць другий болі і печія притуплювалися , потім знов все верталося. Нам порадили лікування методом акупунктури ,порадили одразу невролога Циц Галину Дмитрівну, сказали що по нашому місту найращий невролог і найкраще розбирається у лікуванні голками. Так ми зверталися до Галини Дмитрівни, пройшли 2 курси лікування по 10 днів .Нам значно краще.Після першого курсу лікування значно порідшали приступи серцебиття.Нормалізувався тиск .мама зараз на мінімальній дозі ко пренеси.Глюкофаж збільшувати дозу не прийшлося. Вночі печія в ногах суттєво зменшилася після 2 курсу акупунктури та електротерапії. Галина Дмитрівна, дякую Вам за все. Мама значно краще спить. До речі. Всім Вас наразі рекомендую

  • @PogorelovaV написал:
    Чи займаються у вашій клініці хворими з таким діагнозом:-поліневропатія дисметаболічна 11 ст,сенсорномоторний тип ,легкий нижній вялий парапарез?

    Зверніться в медпрактику Пілюйко. Дуже крута апаратура тут є. Питайте сразу про лазер висококой інтенсивності і елєктротерапію. Якщо така проблема з вашою хворобою- сразу записуйтесь до невролога Циц Галини Дмитрівной. Дуже крутий врач.Дуже грамотно розбирається у лікуванні голками- іглотерапія.Вона должна вам помогти

  • @PogorelovaV написал:
    Ми отримуємо келтікан, іпігрікс,актовегін 200 мг таблетки,мільгама турбо.Нам рекомендують метод голкотерапї,ЛФК,басейн та фізпроцедури. Басейн відпадає бо ми не плаваємо.Пройшли 10 сеансів масажу стоп,парафінотерапії та озокеритотерапії.Результат є,але ми прагнемо до повного одужання.Скільки днів триватиме лікування у вашій кліеіці якщо нас цікавить медом голкотерапії? Які ще процедури ви нам радите отримати ? На які кошти і на який термін нам розраховувати?

    я тут не раз проходила лікування І У мене полинейропатия, ноги стопи онеміння, мурашки і все таке. Проходила лікування лазєром і процедури елєктротерапии були. Хороші процедури. Но всеравно я считаю що більше за все мені помогло лікування голками . Я тут давній пациент ,Галіна Дмітрівна своими голками смогла мені затормозить прогрес моєй болячки. Да плюс масаж ног і стоп- дівчата молодци . Беріть тут з процедур голки, масаж ног і елєктротерапию . Усе супер буде

  • @Illinska написал:
    Подскажите, у меня проблемы со щитовидкой,была повышена функция ,сейчас уже моя врач эндокринолог все наладила.Я принимаю Альбу.Но у меня от тиреотоксикоза на фоне узлов щитовидки -как объясняет мой эндокринолог,получилось осложнение на нервную систему-поражение нервов .Это полинейропатия.У меня затерпшие стопы и постоянно мерзнут и немеют пальцы рук.Я примаю келтикан 2 раза в день уже месяц.Мне рекомендуют искать физпроцедуры и иглоукалывание.Кто посоветует,куда лучше обратиться?

    Медпрактика Здоров"я невролог Циц Галина Дмитрівна .Дуже досвідчений лікар , кращий невролог , яких мені довелось зустрічати. А мені їх зустрічалося дуууууже багато ,достеменно знає лікування методом голкотерапії (иглоукаливание). Прекрасно розуміється на сучасній фізіотерапії. Рекомендую

  • @Illinska написал:
    Подскажите, у меня проблемы со щитовидкой,была повышена функция ,сейчас уже моя врач эндокринолог все наладила.Я принимаю Альбу.Но у меня от тиреотоксикоза на фоне узлов щитовидки -как объясняет мой эндокринолог,получилось осложнение на нервную систему-поражение нервов .Это полинейропатия.У меня затерпшие стопы и постоянно мерзнут и немеют пальцы рук.Я примаю келтикан 2 раза в день уже месяц.Мне рекомендуют искать физпроцедуры и иглоукалывание.Кто посоветует,куда лучше обратиться?

    лікар невролог Циц Галина Дмитрівна, акупунктурою займається дуже давно.Я маю особистий досвід лікування методом голкотерапії, дуже гарний результат. Рекомендую

  • vcvc

    @bahvalova написал:
    Какие методы лечения полинейропатии используют в клинике Пилюйко /про иглоукалывание уже понятно/.? Насколько применяемые методы эффективны.? Есть ли смысл ехать нам на лечение /мы из Кривого Рога/?

    В клинике много аппаратов по физиотерапии , что конкретно могут назначить вам-никто не знает ,равно как и не знает насколько они будут эффективны в вашем случае. Знаю,что многие хвалят эту клинику,особенно ихнего невролога.Пока что вижу смысл приехать и проконсультироваться ,плюс спросите о методах.

  • Какие методы лечения полинейропатии используют в клинике Пилюйко /про иглоукалывание уже понятно/.? Насколько применяемые методы эффективны.? Есть ли смысл ехать нам на лечение /мы из Кривого Рога/?
  • Хто-небудь мав таку хворобу? Як довго лікувалися? Скільки тривало відновлення?
  • У нас синдром Гієна -баре.Наскільки я вже начиталася та почерпнула для себе достатньо інформації, то зрозуміла ,що цей синдром є різновид полінейропатії.Чи допоможе у такому випадку лікування методом голкотерапії.?Які ще є методи лікування?
  • Подскажите, у меня проблемы со щитовидкой,была повышена функция ,сейчас уже моя врач эндокринолог все наладила.Я принимаю Альбу.Но у меня от тиреотоксикоза на фоне узлов щитовидки -как объясняет мой эндокринолог,получилось осложнение на нервную систему-поражение нервов .Это полинейропатия.У меня затерпшие стопы и постоянно мерзнут и немеют пальцы рук.Я примаю келтикан 2 раза в день уже месяц.Мне рекомендуют искать физпроцедуры и иглоукалывание.Кто посоветует,куда лучше обратиться?
  • Лечение методом иглоукалывания очень эффективно.Особенно для нервной системы..Огромный плюс-это отсутствие побочных действий.Именно поэтому,когда я лечилась в клинике Медпрактика здровье я с удовольствием посещала сеансы иглоукалывания.Мне очень понравилась методика иглоукалывания,особенно с прогреванием полынными сигарами и врач,Галина Дмитриевна,ее проводившая.Рекомендую
  • Доброго дня ,мене звати Леонід .Я хворію на хронічний панкреатит,часто маю загострення,хоча притримуюсь дієти .Вторинний коліт.Наразі я отримую езолонг 1 таб на ніч та солезим 2 драже 3 рази на день. Але не про це зараз. Паралельно в мене знайшли ще проблему з щитовидною залозою. Чи правда,що проблема щитовидки може викликати таке захворювання нервової системи як Полінейропатія:?Мені 38 років,а от здоров"я-самі бачите .Як не одне-то друге .Так от -у мене знайшли незначне збільшення щитовидної залози,незначні відхилення в аналізах на гормони щитовидної залози/вірніше всього 1 показник у мене був замалий-ТТГ-0.21/,проте моя лікар ендокринолог вважає ,що цього показника достатньо.Мені лікарка порекомендувала ліки Ендонорм 1 капсула по 3 рази на день від щитовидки і порадила проконсультуватись у невропатолога/бажано який працює у санаторії чи там де є хороша фізіотерапія-різні процедури ,які би могли пролікувати мої нерви від полінейропатії/,каже можна спробувати лікування методом голкотерапії /оскільки через мою підшлункову вживання ліків мені треба максимально скоротити/.Отож. де я можу пройти лікування полінейропатії методом голкотерапії?
  • тел попереднього запису 063 63 150 35
  • Давайте складемо попередній план дій: спочатку консультації лікарів-невролога та терапевта,лікаря УЗД- по необхідності. Остаточне утвердження вашого діагнозу, рекомендації по лікуванню, медикаментозна корекція по потребі .І тільки потім -набір ваших процедур /відтак і вартість/.Щодо до тренера-рекомендації по ЛФК надає лікуючий лікар ,обов"язково робиться акцент,з якою групою м"язів потрібно найбільше працювати.
  • Бачу, у вас є лікувальна фізкультура, проте вона лишен для хребта.Але я проглянула відео-у вашій клініці дуже хороший тренер.Чи є у неї досвід роботи з хворими,у яких полінейропатія/погана хода через слабість ніг/?
  • Ми отримуємо келтікан, іпігрікс,актовегін 200 мг таблетки,мільгама турбо.Нам рекомендують метод голкотерапї,ЛФК,басейн та фізпроцедури. Басейн відпадає бо ми не плаваємо.Пройшли 10 сеансів масажу стоп,парафінотерапії та озокеритотерапії.Результат є,але ми прагнемо до повного одужання.Скільки днів триватиме лікування у вашій кліеіці якщо нас цікавить медом голкотерапії? Які ще процедури ви нам радите отримати ? На які кошти і на який термін нам розраховувати?
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.