Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

голкотерапія лікування дистоніі відгуки

У моєї доньки вегетосудинна дистонія ,лікарів виставляють додатковий як би правильно сказати доповнюючий діагноз -головний біль на фоні судинних пароксизмів.Рккомендують заспокійливі, судиннорозширюючі /я сама провізор / тому занепокоєна частими прийомами ліків і не дуже стійким ефектом від них/,Нам рекомендують лікування методом голкотерапії.Ми вже багато про голкотерапію читали і налаштовані на лікування.Скільки потрібно сеансів? Які треба обстеження?/судини голови, шиї, МРТ голови, МРТ шиї, огляд кардіолога, окуліста ,навіть Лор лікаря-все внас є/

Комментарии

  • @OleshevskaL написал:
    У моєї доньки вегетосудинна дистонія ,лікарів виставляють додатковий як би правильно сказати доповнюючий діагноз -головний біль на фоні судинних пароксизмів.Рккомендують заспокійливі, судиннорозширюючі /я сама провізор / тому занепокоєна частими прийомами ліків і не дуже стійким ефектом від них/,Нам рекомендують лікування методом голкотерапії.Ми вже багато про голкотерапію читали і налаштовані на лікування.Скільки потрібно сеансів? Які треба обстеження?/судини голови, шиї, МРТ голови, МРТ шиї, огляд кардіолога, окуліста ,навіть Лор лікаря-все внас є/

    Я лікувалася у Галини Дмитрівна. Проходила акупунктуру -2 курса по 7 днів. Але схеми лікування бувають різні. Моя подруга, це вона мені Галину Дмитрівну порадила, проходить періодично акупунктуру по 10 днів.Це лікар сама визначає за станом пацієнта

  • Зверталася до Галини Дмитрівни, були гормональні порушення по гінекології, які вже вирішилися, а от часте серцебиття, дистонія і головна біль залишалася.Порадили звернутися до цього лікаря і пройти курс лікування акупунтурою. Пройшла два курси -результат вражає. Рекомендую

  • @OleshevskaL написал:
    У моєї доньки вегетосудинна дистонія ,лікарів виставляють додатковий як би правильно сказати доповнюючий діагноз -головний біль на фоні судинних пароксизмів.Рккомендують заспокійливі, судиннорозширюючі /я сама провізор / тому занепокоєна частими прийомами ліків і не дуже стійким ефектом від них/,Нам рекомендують лікування методом голкотерапії.Ми вже багато про голкотерапію читали і налаштовані на лікування.Скільки потрібно сеансів? Які треба обстеження?/судини голови, шиї, МРТ голови, МРТ шиї, огляд кардіолога, окуліста ,навіть Лор лікаря-все внас є/

    Лікарі нашої обласної Хмельницької дитячої лікарні вегетосудинну дистонію лікували мені ще з підліткового віку. Мене постійно боліла голова .Олег Семенович завідуючий неврологічним дитячим відділенням можливо мене й досі пам"ятає. Я там частий клієнт була. Наразі мені вже 29 років .У мене певний час часто були головні болі, спазми в животі,особливо в шлунку коли перенервую.А у мене ще робота така, відповідальна весь час з людьми. Від таблеток від головної болі мене ще більше починав боліти шлунок.Це дійсно функціональне. Я багато разів обстежувала шлунок , там нічого не знаходили . Я погано спала, часто пітніли руки. Я пролікувалася у Галини Дмитрівної .Маю гарний результат. Мене Галина Дмитрівна детально обстежила , і ми прийшли до висновку, що мої проблеми з спазмамив шлунку це функціональна диспепсія . Я отримала у Галини Дмитріївни 2 курси акупунктури . Вже після першого курсу самопочуття було значно краще .Мені говорили колеги по роботі ,що голками лікування дуже добре допомагає. Моя колега Алла Іванівна -Ваша Галина Дмитрівна пацієнтка. Це вона мені Вас порадила. Вона сама має дуже гарний результат від Ваших голок. І я маю чудовий результат.Після другого курсу акупунктури мене спазми майже не турбують. То функціональне виявилося . Галина Дмитрівна - Ви справжній фахівець своєї справи .Дякую.

  • @KaterinaE написал:
    Мені голкотерапія дуже допомога від риніту.Лікувала мене Галина Дмитрівна Циц всім рекомендую.

    Лікарі нашої обласної Хмельницької дитячої лікарні вегетосудинну дистонію лікували мені ще з підліткового віку. Мене постійно боліла голова .Олег Семенович завідуючий неврологічним дитячим відділенням можливо мене й досі пам"ятає. Я там частий клієнт була. Наразі мені вже 29 років .У мене певний час часто були головні болі, спазми в животі,особливо в шлунку коли перенервую.А у мене ще робота така, відповідальна весь час з людьми. Від таблеток від головної болі мене ще більше починав боліти шлунок.Це дійсно функціональне. Я багато разів обстежувала шлунок , там нічого не знаходили . Я погано спала, часто пітніли руки. Я пролікувалася у Галини Дмитрівної .Маю гарний результат. Мене Галина Дмитрівна детально обстежила , і ми прийшли до висновку, що мої проблеми з спазмамив шлунку це функціональна диспепсія . Я отримала у Галини Дмитріївни 2 курси акупунктури . Вже після першого курсу самопочуття було значно краще .Мені говорили колеги по роботі ,що голками лікування дуже добре допомагає. Моя колега Алла Іванівна -Ваша Галина Дмитрівна пацієнтка. Це вона мені Вас порадила. Вона сама має дуже гарний результат від Ваших голок. І я маю чудовий результат.Після другого курсу акупунктури мене спазми майже не турбують. То функціональне виявилося . Галина Дмитрівна - Ви справжній фахівець своєї справи .Дякую.

  • @lianaS написал:
    А как на счет иглоукалывания при поражении нервов на почве диабета? Ктото с такой проблемой знаком

    Зверніться в медпрактику до Галини Дмитрівни Циц. Вона давно займається голками, там апаратури багато.Я сам лікувався у неї, чув що хворі з діабетом також є

  • @KaterinaE написал:
    Мені голкотерапія дуже допомога від риніту.Лікувала мене Галина Дмитрівна Циц всім рекомендую.

    Після лікування акупунтурою мене значно рідше турбує головний біль і Галина Дмитрівна дуже помогла мені з шлунком ( мене дуже турбувала фунціональна діспепсія а тепер всі ці явища дуже мізерні)

  • Я маю досвід лікування ВСД, бо вона мене турбувала з підліткового віку.Наразі мені 29 років .У мене певний час часто були головні болі, спазми в животі,особливо в шлунку коли перенервую.А у мене ще робота така, відповідальна весь час з людьми. Від таблеток від головної болі мене ще більше починав боліти шлунок.Це дійсно функціональне. Я багато разів обстежувала шлунок , там нічого не знаходили . Я погано спала, часто пітніли руки. Я пролікувалася у Галини Дмитрівної .Маю гарний результат. Мене Галина Дмитрівна детально обстежила , і ми прийшли до висновку, що мої проблеми з спазмамив шлунку це функціональна диспепсія . Я отримала у Галини Дмитріївни 2 курси акупунктури . Вже після першого курсу самопочуття було значно краще .Мені говорили колеги по роботі ,що голками лікування дуже добре допомагає. Моя колега Алла Іванівна -Ваша Галина Дмитрівна пацієнтка. Це вона мені Вас порадила. Вона сама має дуже гарний результат від Ваших голок. І я маю чудовий результат.Після другого курсу акупунктури мене спазми майже не турбують. То функціональне виявилося . Галина Дмитрівна - Ви справжній фахівець своєї справи .

  • @OleshevskaL написал:
    У моєї доньки вегетосудинна дистонія ,лікарів виставляють додатковий як би правильно сказати доповнюючий діагноз -головний біль на фоні судинних пароксизмів.Рккомендують заспокійливі, судиннорозширюючі /я сама провізор / тому занепокоєна частими прийомами ліків і не дуже стійким ефектом від них/,Нам рекомендують лікування методом голкотерапії.Ми вже багато про голкотерапію читали і налаштовані на лікування.Скільки потрібно сеансів? Які треба обстеження?/судини голови, шиї, МРТ голови, МРТ шиї, огляд кардіолога, окуліста ,навіть Лор лікаря-все внас є/

    Мені від дистонії дуже допомогла Галина Дмитрівна та її лікування акупунтурою. Всім рекомендую

  • @ludmilaKoval написал:

    @OleshevskaL написал:
    У моєї доньки вегетосудинна дистонія ,лікарів виставляють додатковий як би правильно сказати доповнюючий діагноз -головний біль на фоні судинних пароксизмів.Рккомендують заспокійливі, судиннорозширюючі /я сама провізор / тому занепокоєна частими прийомами ліків і не дуже стійким ефектом від них/,Нам рекомендують лікування методом голкотерапії.Ми вже багато про голкотерапію читали і налаштовані на лікування.Скільки потрібно сеансів? Які треба обстеження?/судини голови, шиї, МРТ голови, МРТ шиї, огляд кардіолога, окуліста ,навіть Лор лікаря-все внас є/

    Циц Галина Дмитрівна невролог із медпрактики Здоровья. ЇЇ акупунтура всім помагає. Дуже грамотний врач

    Після акупунтури у Галини Дмитрівни мене не турбують прояви функціональної диспепсії, мене не турбує важкість та переповнення в шлунку. І мої нерви в порядку.

  • @RMich написал:

    @OlesyaS написал:
    Якщо проблеми з вегетативними розладами по типу вегетосудинної дістонії- це до невролога Циц Галини Дмитрівної-чудовий лікар.Дуже розбирається у акупунктурі. Супер

    Та Циц взагалі у всьому розбирається! До неї за діагнозами маса людей ходить. Всіх ретельно оглядає, дуже толковий неваролог .І як людина - всім хоче помогти.

    У мене була проблема з вегетативними розладами або всд як всі кажуть.Певний час часто були головні болі, спазми в животі,особливо в шлунку коли перенервую.А у мене ще робота така, відповідальна весь час з людьми. Від таблеток від головної болі мене ще більше починав боліти шлунок.Це дійсно функціональне. Я багато разів обстежувала шлунок , там нічого не знаходили . Я погано спала, часто пітніли руки. Я пролікувалася у Галини Дмитрівної .Маю гарний результат. Моя колега Алла Іванівна -Ваша Галина Дмитрівна пацієнтка. Це вона мені Вас порадила. Вона сама має дуже гарний результат від Ваших голок. І я маю чудовий результат. Ви справжній фахівець своєї справи .Дякую.

  • У мене були прояви дистонії , томущо в мене дитинства проблема з щитовидкою, останніх 2 роки мені було погіршення стану. Лікувалася у Наталії Володимирівної в міській ендокринології .Мені відкорегували Еутирокс , зараз щоранку отримую 75 мг. Нарешті підібрали дозу , бо 50 мг мені було замало а 100 мг забагато.В мене терпнули пальці на руках та ногах, часто тремтіли пальці та була пітливість і почашчене серцебиття. Мені ще у лікарні крім щитовидки виставлено було діагноз дизгормональна поліневропатія. Приписали вітаміни групи В, адаптол 300 мг і порадили звернутися до Галини Дмитрівної Циц. Я проходила у неї два курса лікування . Перший раз 10 днів у жовтні, мені робили сеанси електротерапії і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Другий курс були лише голки 7 днів . Але мені затерпання майже всі пройшли. Пройшли всі сімптоми дистонії, я не маю пітливості і частого серцебиття. Мені дуже допомогло таке лікування

  • @OlesyaS написал:
    Якщо проблеми з вегетативними розладами по типу вегетосудинної дістонії- це до невролога Циц Галини Дмитрівної-чудовий лікар.Дуже розбирається у акупунктурі. Супер

    Та Циц взагалі у всьому розбирається! До неї за діагнозами маса людей ходить. Всіх ретельно оглядає, дуже толковий неваролог .І як людина - всім хоче помогти.

  • Якщо проблеми з вегетативними розладами по типу вегетосудинної дістонії- це до невролога Циц Галини Дмитрівної-чудовий лікар.Дуже розбирається у акупунктурі. Супер

  • Мені голкотерапія дуже допомога від риніту.Лікувала мене Галина Дмитрівна Циц всім рекомендую.

  • @ELK написал:
    Можете пробовать.Иглоукалывание очень помогает от головной боли.Я на себе проверила-это помогает\r\nКуда посоветуете обратиться?

    Медпрактика здоровье врач Галина Дмитриевна Цыц
    Очень высокого уровня специалист.По вегетососудистой дистонии отличный специалист.Прекрасно знает иглоукалывание

  • @OleshevskaL написал:
    У моєї доньки вегетосудинна дистонія ,лікарів виставляють додатковий як би правильно сказати доповнюючий діагноз -головний біль на фоні судинних пароксизмів.Рккомендують заспокійливі, судиннорозширюючі /я сама провізор / тому занепокоєна частими прийомами ліків і не дуже стійким ефектом від них/,Нам рекомендують лікування методом голкотерапії.Ми вже багато про голкотерапію читали і налаштовані на лікування.Скільки потрібно сеансів? Які треба обстеження?/судини голови, шиї, МРТ голови, МРТ шиї, огляд кардіолога, окуліста ,навіть Лор лікаря-все внас є/

    Циц Галина Дмитрівна невролог із медпрактики Здоровья. ЇЇ акупунтура всім помагає. Дуже грамотний врач

  • @lianaS написал:
    А как на счет иглоукалывания при поражении нервов на почве диабета? Ктото с такой проблемой знаком?

    Сама отримувала лікування голками від болі в спині і правій нозі-дуже гарний результат. Дочку потім до Галини Дмитрівни з дистонією та головними болями приводила .Дочка також задоволена результатом.У неї дистонія з 13 років була, постійно мучили сильні приступи головної болі, серцебиття, дуже часто її тошніло. Ми більше 5 років періодично проходимо лікування голками. З тих пір не було ні головної болі ні частого серцебиття.

  • @Свет написал:
    Рекомендую поїхати сюди у Хмельницький в Медпрактика здоров`я . Тут крім того, шо ставлять голки по тілу, ще прогрівається кожна точка такими сигарами з полину і тоді голка сильніше діє. В мене головні болі і тривога була, місце собі не знаходила, а сюди приїхала по рекомендації знакомих. Мені ставили голки, прогрівали і робили дуже гарні масажі. А ще дихальні вправи, вчить дуже гарний тренер

    И я рекомендую,исходя из положительного собственного опыта.Тем более, с уверенностью могу сказать ,что на лечение методом иглоукалывания тут всегда много больных.Кто лечился у Галины Дмитриевны и будет читать эти строки-подтвердит.

  • @ELK написал:
    Можете пробовать.Иглоукалывание очень помогает от головной боли.Я на себе проверила-это помогает\r\nКуда посоветуете обратиться?

    Это правда,мне иглоукалывание быстро и надолго помогло избавиться от головной боли.

  • Рекомендую поїхати сюди у Хмельницький в Медпрактика здоров`я . Тут крім того, шо ставлять голки по тілу, ще прогрівається кожна точка такими сигарами з полину і тоді голка сильніше діє. В мене головні болі і тривога була, місце собі не знаходила, а сюди приїхала по рекомендації знакомих. Мені ставили голки, прогрівали і робили дуже гарні масажі. А ще дихальні вправи, вчить дуже гарний тренер

  • А как на счет иглоукалывания при поражении нервов на почве диабета? Ктото с такой проблемой знаком?

  • ELKELK
    Можете пробовать.Иглоукалывание очень помогает от головной боли.Я на себе проверила-это помогает\r\nКуда посоветуете обратиться?
  • Можете пробовать.Иглоукалывание очень помогает от головной боли.Я на себе проверила-это помогает
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.