Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Лікування учасників бойових дій (АТО)

Доброго дня всім. Біля місяця турбує біль в правому колінному суглобі, після невеликої травми, яку отримав на сході. Спочатку первинний \r\nбіль пройшов і досить довго не давав про себе знати. Навантаження пристойні продовжуються. Хотів би дізнатись. що з тим коліном робиться, адже я \r\nйого і не обстежував толком. Незабаром матиму можливість приділити трохи часу своєму здоров'ю, хотів би дізнатись, чи є якісь пільги для таких як я в Хмельницькій клініці. Оскільки я сам з Хмельницької області, було б добре обстежитись та лікуватись саме там. Відгукніться, хто має якусь інформацію.

Комментарии

  • Я також учасник бойових дій. Донецький аеропорт.\r\nВлітку прихопило спину. Лікувався у Хмельницькій клініці безкоштовно. \r\nТам тільки є вимога, бажано щоб вас привів хтось з волонтерів, або ж мати докази того, де ви знаходитись на сході і що там робили.\r\nЦе якщо ви хочете, щоб було безкоштовно.\r\nЯ туди попав через волонтерську організацію "Патріоти України", вони знаходяться в районі овочевого базару.
  • Що значить що там робив? Які документи можуть засвідчити про те, що і хто там робив. Я так розумію що вас просто лікували по знайомству.
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.