Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

spa массаж город Хмельницкий

у меня проблема , я всегда посещала spа салон в СВ. Сейчас этот салон закрылся , подскажите где в нашем городе Хмельницкий можно получить хорошего качества SPA услуги или хотябы сделать хороший массаж спины и ног.И еще я там ванны посещала, а сейчас их тоже нет.Подскажите где мне могут такие ванны как в СВ сделать.

Комментарии

  • Доброго дня! Медпрактика здоров' - лікувальна установа і ми займаємось перш за все лікування. Для охочих зайдіть на сторінки і познайомтесь з лікувальними процедурами. Але у нас є спа-режим. Це - фут-масаж у 4 руки. Дуже приємна процедура і відносно недорога. Досить часто її замовляють пацієнти з інших міст країни, що приїжджають на лікування і мають достатньо часу, щоб проводити по півдня в клініці. Але звертаються і хмельничани

  • На спину масаж дуже гарно робить Поліна. Я вже телефонувала і раз була. Піду ще

  • телефон 658021 у Хмельницькому , рекомендую замовити масаж або в Тані, а якщо зайнято, то у Віки. Повірте, що Ви не пожалкуєте. Це- масаж ступнів ( фут) у чотири руки , а також масаж спини тривалістю півтори години. Розроблять всі мязи, суглоби. Мені дуже добре для нервової системи. Я часто і засну на масажі під кінець
  • Спа-салон Atlantis в Хмельницком. Рекомендую спа-капсулу, есть два небольших бассейна, один с морской водой и гидромассажем. Ручной массаж послабее. Все очень чисто , все разовое. На уровне. Не пожалеете.
  • А от якщо вас саме спа цікавить , то напевно вам краще по косметичним салонам попитати. Це ж більше косметична процедура .
  • я так собі не дуже уявляю що являє собою спа масаж, тому де його зробити у нашому Хмельницькому не підскажу. Проте я знаю ,що якісно роблять масаж спини та лімфодренаж на кінцівки дівчата з клініки Пілюйко. Я до Танічки постійно хожу. Дуже якісно вона робить масаж.
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.