Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

лікування хребта в Берегово

Якісне лікування захворювань хребта проводиться у Берегово.Для лікування використовуються виключно природні засоби, екологічно чисті.До ваших послуг водолікування з підводними душами- масажами, циркулярні душі, ванни, парафіно- та озокеритотерапія, масажі медові та з бішофітом, легка мануальна корекція...Проживання та харчування входить у вартість лікування.Ціни доступні.Телефони та адресу шукайте у інтернеті в розділі санаторно-курортні зони Закарпаття.

Комментарии

 • liolio
  маю досвід лікування у Ворзелі ,все там добре, от тільки суглоби мої все ще болять.Чи можна їх пролікувати в Берегово? Чи може ще десь?
 • Интерестно, а в Берегово надо ехать уже обследованным или там принимают доктора и есть диагностическая база?
 • Берегово є санаторієм-профілакторієм, тому цілком логічно приїзжати туди для лікування, а не з метою обстеження. Обстежитись потрібно за місцем проживання чи в будь-якій іншій установі /чи державні, чи приватні-абсолютно без різниці./Основне-мати на руках медичний документ про стан здоров"я.Якщо людина здрова-вона отримає процедури профілактичної дії.Якщо ж людина приїхала з медичним заключенням і конкретним діагнозом ,то вона отримає відповідне лікування.Вся інформація на відповідному сайті" Лівкування в Берегово".
 • iodiod
  Цілком зрозумілим є той факт, що санаторно-курортну зону, збагачену природними лікувальними факторами, доцільно використовувати для лікування, а не перетворювати на діагностичний центр...Саме тому була створена спеціальна система:-консультація лікаря; -додаткові обстеження;-постановка діагнозу;-медикаментозне лікування гострої фази;\r\n-фізіотерапія та саноторно-курортна реабілітація. Тільки при дотриманні всіх цих складових можна якісно пролікуватись та уникнути хронізації процесу.
 • Туда ехать-разве чтобы водички попить и горным воздухом подышать! Если хотите реально подлечить позвоночник,обращайтесь в центры Бубновского /Харьков, Киев,Донецк.../Вот где можно реально подлечиться!
 • Прекрасне місце для відпочинку-екологічно чиста зона. Суперовий клімат, природні джерела питноі цілющоі води, мінеральні води для ван,збагачені сіркою та іншими корисними мінералами...Щодо "реально подлечить позвоночник"- тут цілком реально це зробити...Чи може лікування хребта має базуватись виключно на тренажерах?
 • zubzub
  Нічого немаю проти Берегово, проте вважаю, що на кожен період хвороби мають бути свої покази та методи лікування. Скажімо, простий остеохондроз можна лікувати де завгодно, чи то в Берегово, чи в Бубновсько, чи навіть у центрах Євмінова. Якщо вже є велика грижа з сильним защемленням /як у моєму випадку/- то щоб не робилося-операціі не вдастся уникнути. Я переконався в цьому на власному досвіді.
 • У меня боли в шее и руке, периодически немееют пальцы кисти. Может ли мне помочь лечение в этом Берегово? Мне на запад Украины с Житомира не близко ехать плюс финансовые затраты на лечение...Если у кого есть опыт лечение в этом Берегово ,прошу вас отозвитесь.Благодарю.
 • В Берегово приблизительно как в Хмельнике /кроме радона/ подход к больным так себе, процедуры: парафин, озокерит, ванны сероводородные и жемчужные , массаж... В общем все как обычно. Мне при моей грыже диска что Хмельник,что Берегово -почти ничего в моем состоянии не изменило. Продолжаю периодически принимать мовалис, мовекс или нурофен....
 • Приезжайте к нам в Черновцы, в нашем городе есть хороший реабилитационный центр, где лечат заболевания позвоночника и суставов, в том числе и вашу проблему. Вам ближе будет добираться. Удачи и здоровья! (см. инфу по ссылке: http://mednean.com.ua/ru/bolit-v-sheye
 • Берегово то трохи вчорашній день. Я тиждень тому приїхав з Косино, то скажу вам що дуже мені сподобалось. \r\nТо більше на відпочинок схоже, ніж на лікування, але одразу пілсля тих вод відчув покращення. Їздили туди щодня на протязі 8 днів.\r\nЯ вже з болем в попереку туди приїхав. Пару днів боліло навіть трохи більше, а потім поступово біль пройшов. Ліків не приймав ніяких, я взагалі намагаюсь їх не приймати.\r\nТому, хочу порадити вам Косино і як відпочинок і як лікування, мені дуже сподобалось.
 • Чи займаються там хворими, яким вирізали міжхребцеву килу? Може порадите щось ближче/мені з болем у спині з м Житомир далеко буде до Берегово/
 • Вам до Вінниці з Житомира ближче буде. Хмільник, то родоновий курорт, але туди з килами також їздять. Можене спробувати.\r\nЯ знаю, що в Хмельницькому непогано лікують, але там більше апаратне лікування. Але яка різниця чим, головне щоб допомагало.
 • Скажіть будь ласка мені таке. В мене болить поперек і я хочу поїхати полікуватись в Берегово. Але маю ще псоріаз. То мені треба знати, чи не пошкодить термальна вода моїй шкірі. Зазвичай восени маю загострення. Чи може навпаки, буде краще?
 • А чи можна лікувати суглоби в Берегово. \r\nМоя знайома казала що крім проблем з хребтом туди їздять і суглоби лікувати. Це так?
 • @lio написал:
  маю досвід лікування у Ворзелі ,все там добре, от тільки суглоби мої все ще болять.Чи можна їх пролікувати в Берегово? Чи може ще десь?

  Здравствуйте! Извините, буду на русском. Вы же на форуме Медпрактики здоровья в Хмельницком. Ну понятно же, что это клиника, а не санаторий. Я почему вклинился в вашу беседу, от того, что лечился в этой клинике несколько раз и периодически захожу и общаюсь с теми, кто уже был здесь и с теми, кто что-то ищет. Мой опыт такой. Меня мой участковый ориентировали на санатории и я неоднократно ездил и совершенно без толку. По этому неимеет значение что конкретно- Хмельник, Синяк, Берегово, коричневые воды Кличко в Закарпатье , Трускавец- отдохнуть здорово. К лечению отношения это не имеет никакого. Здесь в Медпрактике все по-другому. Здесь доктора смотрят каждый день. Здесь процедуры, как нигде. Реабилитация, лечебная гимнастика, медикаменты и все под надзором умных врачей. Что тут сравнивать? Какие еще отзывы?

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.