Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Посоветуйте нейрохирурга для удаления грыжи позвоно

Пожалуйста, помогите. Не можем принять решение у кого делать операцию. Мы живем в Киеве, но при необходимости можем поехать куда надо, лишь бы знать, что операцию сделают хорошо. Рассмотрим все предложения. Нам нужны реальные отзывы о хирургах, оперирующих межпозвоночные грыжи

Комментарии

  • TNMTNM

    @weber написал:
    Пожалуйста, помогите. Не можем принять решение у кого делать операцию. Мы живем в Киеве, но при необходимости можем поехать куда надо, лишь бы знать, что операцию сделают хорошо. Рассмотрим все предложения. Нам нужны реальные отзывы о хирургах, оперирующих межпозвоночные грыжи.

    Спробуйте сходити на консультацію до Маковецький Павло, Кандидат медичних наук. ЛШМД Київ, нейрохірургія 2 (викликає довіру до себе).

  • TNMTNM

    @slobodyan написал:
    проживаю у Хмельницькому. Тому, коли прихопило спину і ногу звернувся до наших лікарів,спочатку настоявся в поліклініці, потім находився до невропатолога, травматолога з міської лікарні, побував у Хомовського, ..Всіх перераховувати-не вистачить пальців на руках.Одному ренген потрібний, другому лікарю не потрібний. Один каже, що болить тазобедрений суглоб, другий лікар стверджує ,що запалився сідалищний нерв.Про ліки я взагалі мовчу-там такий список, що аптечний магазинчик відкрити можна.Добився я нарешті того, що видали мені направлення на МРТ.Прийшов у свій призначений день четвер на 12 годину. Безкінечна черга, штовханина. Виявляється приймає нейрохірург з Києва. Ледве я отримав результати ,як мене направляють до цього нейрохірурга. Я думаю так, раз знайшли грижу 8 мм і меншу 5.6 мм , то напевно треба проконсультуватись /коли ще випаде нагода проконсультуватись у спеціаліста столичного рівня?/.І ви знаєте-з тієї консультаціі повне розчарування. Прийом кілька хвилин, лікар дивиться тільки МРт і заключення. Швиденько видає направлення у Київську лікарню на операцію. На мене -ні оком ,ні вухом.Операціі близько 8500 гривень плюс ліки.Я відмовився ...Прийшов додому, все обдумав і пішов до наших нейрохірургів. Проконсультував мене завідуючий Василь Михайлович Левицький- спокійний, врівноважений, уважний.Нема спєшки. він же мене і прооперував..Наразі почуваюся краще набагато.Підшуковую інформацію про те як правильно розробляти хребет після операції...Треба ще кошти підзбирати. То до чого я веду: не варто шукати чогось надзвичайного.Ексклюзив тут не потрібний.Наші нейрохірурги не поступаються київським.Навпаки, вони набагато уважніші, вдумливіші, все проходить спокійно.А для хворого-потрібно саме це-спокій і увага лікаря.

    Нажаль, маю гіркий досвід з Левицьким В.М., аж занадто спокійний і толково не може пояснити свої дії як фахівець, опираючись на те, що діяв згідно протоколу. Більше пояснень немає.

  • TNMTNM

    Доброго дня! Хочу поділитися своїм коментарем з приводу операції поперекової кили диску (грижі), можливо комусь пригодиться. Тривалий час мене боліла спина. І лікарі (невролог, вертибролог і травматолог) в місті Хмельницької області нічого насторожливого не прогнозували. Казали у мене сколіоз і я дуже нетерпляча. Випадково вдалось потрапити на прийом до невролога в Хмельницькій міській лікарні яка відразу діагностувала грижу на L4-L5 та відправила на КТ (прізвище лікарки не пам'ятаю, але дуже толкова). Діагноз підтвердився (грижа була розміром 10.1мм) і вона мене відправила в обласну нейрохірургію, до Левицького В. Він показався досить професійним і переконливим в тому, що потрібна мікроскопічна операція, яка не є складною. Домовились на госпіталізацію. В червні минулого року мене прооперували. Мали, начебто видалити грижу....але сталося все не так як гадалося. Розпочну з самого початку. Положили мене в нормальну палату до операції. А після операції (яка тривала 2 години) привезли в палату 3*3 де було 3 ліжка, з яких два зайнято. Навіть нормального проходу не було щоб підвести каталку. Простинею мене зтягнули на те пружинесте ліжко (і це при тому що після цієї операції не можна сідати і потрібно лежати на рівненькому ліжку, яке в них було в наявності). І коли я слізно почала проситися назад, зі словами я за все розрахуюсь мене все ж перевели назад, де були мої речі і нормальне ліжко. Відходняк від операції був дуже довгим важким. Прийшла до операції з легким затерпінням великого пальця на нозі, а після операції не могла на ліву ногу стати, і спина боліла дальше. Мені пояснив ведущий лікар що так має бути бо нерв насмикали, до пів року пройде. Два місяці пролежала. В серпні пішла на контрольне МРТ, і аж тоді я дізналася що грижу мені не забрали. На що Левицький сказав що діяв згідно протоколу по якому не було підстав видаляти грижу, і наполягав на повторній операції, бо вже на цьому МРТ було видно що я ходити не зможу і грижа стала 11 мм. На питання чому не видалили за перший раз розводили руками. По сумі - пішло чимало. Подяка оперуючій бригаді - то діло кожного, це я обсуждати не буду (до цього ніхто не змушував). Але операційний набір (бур, інструменти, ліки і т.д.) пішло в районі 15000 грн. Чи використовували мені їх - невідомо. З болем і передишками я ходила на лікувальну фізкультуру. Ставало наче краще, але я собі так думала бо за пів року грижа виросла до 14 мм. І з нового року я вже більше ніж 10-15 хв на ногах знаходитись не могла. Маючи гіркий досвід першої операції, я об'їздила майже всю Україну і консультувалася в різних нейрохірургів. Була і в приватних (Чернівці, Вінниця). Обирала між двома установами, лікарі яких мені показались професійними (Київська міська лікарня швидкої медичної допомоги та Львівський військовий госпіталь). Зупинила свій вибір на другому і дякую Богу що зробила правильний вибір. Лікарі тут дійсно професійні і уважні. Підхід сучасний і людське відношення. В перший же день після операції відчула значне полегшення і стала на ноги. Відходняку не було. Кожний день дякувала Богу і лікарям за те, що все вдалося. Операція тривала 3 години, але через те, що це повторна була де було багато спайок після першої і величезна грижа. Попри все, професіонали зробили свою справу, за що я їм безмежно вдячна!!!! Зараз потихеньку ветраюся до нормального способу життя без болю, від якого кришу рвало. Тому, перш ніж прийняти будь-яке рішення стосовно операції їдьте до різних спеціалістів, почуйте думку кожного і робіть це зважено.

  • @riko написал:
    Каждый себе сам примет решение где ему делать операцию. Но мне кажется самое главное определить или ее нужно делать на самом деле или нет. Считаю в этой области экспертом Пилюйко В.В. Среди нейрохирургов очень хорошие отзывы о Курильце

    О це є чиста правда. Бо я сама збираюсь в цю клініку їхати разом з чоловіком на лікування після того, як тут пролікувалася моя сестра. А її штучно тягнули на операцію. Я не буду писати хто, бо це дуже відомий хірург

  • @SlavaSavich написал:
    У меня вопрос к Пилюйко лично: Скажите ,пожалуйста,может ли протрузия иметь размер 9 мм или это уже грыжа диска? Возможно протрузию 9 мм которая ущемила седалищный нерв лечить без операции? Здравствуйте! Грыжа от протрузии отличаются полнотой выхода пульпозного ядра за пределы фиброзного кольца. Наглядно это хорошо видно на видео из нашего сайта. Протрузия редко имеет такие размеры. Однако сами размеры грыжи или протрузии не являются основным критерием для четкого определения тактики лечения - оперировать, не оперировать - экспертное мнение формируется , включая клиническую картину в динамике, неврологический и ортопедический статус

  • У меня вопрос к Пилюйко лично: Скажите ,пожалуйста,может ли протрузия иметь размер 9 мм или это уже грыжа диска? Возможно протрузию 9 мм которая ущемила седалищный нерв лечить без операции?

  • @riko написал:
    Каждый себе сам примет решение где ему делать операцию. Но мне кажется самое главное определить или ее нужно делать на самом деле или нет. Считаю в этой области экспертом Пилюйко В.В. Среди нейрохирургов очень хорошие отзывы о Курильце

    Спасибо за Ваши хорошие слова в наш адрес. Я на самом деле хочу акцентировать внимание на другом- на послеоперационной реабилитации. Состояние людей после операции зависит намного более от того, как проведено время после операции, чем сама операция, которая технически, по признанию самих нейрохирургов, не есть сложной. Но ведение послеоперационных больных по специально разработанной системе уменьшает риск наступления осложнений в несколько раз. Всем желаю здоровья. Вячеслав Пилюйко

  • FXFX
    Хижняк Михаил Виталиевич тел отделения спинальной хирургии в НИИ Ромоданова 489-30-45!
  • Каждый себе сам примет решение где ему делать операцию. Но мне кажется самое главное определить или ее нужно делать на самом деле или нет. Считаю в этой области экспертом Пилюйко В.В. Среди нейрохирургов очень хорошие отзывы о Курильце
  • проживаю у Хмельницькому. Тому, коли прихопило спину і ногу звернувся до наших лікарів,спочатку настоявся в поліклініці, потім находився до невропатолога, травматолога з міської лікарні, побував у Хомовського, ..Всіх перераховувати-не вистачить пальців на руках.Одному ренген потрібний, другому лікарю не потрібний. Один каже, що болить тазобедрений суглоб, другий лікар стверджує ,що запалився сідалищний нерв.Про ліки я взагалі мовчу-там такий список, що аптечний магазинчик відкрити можна.Добився я нарешті того, що видали мені направлення на МРТ.Прийшов у свій призначений день четвер на 12 годину. Безкінечна черга, штовханина. Виявляється приймає нейрохірург з Києва. Ледве я отримав результати ,як мене направляють до цього нейрохірурга. Я думаю так, раз знайшли грижу 8 мм і меншу 5.6 мм , то напевно треба проконсультуватись /коли ще випаде нагода проконсультуватись у спеціаліста столичного рівня?/.І ви знаєте-з тієї консультаціі повне розчарування. Прийом кілька хвилин, лікар дивиться тільки МРт і заключення. Швиденько видає направлення у Київську лікарню на операцію. На мене -ні оком ,ні вухом.Операціі близько 8500 гривень плюс ліки.Я відмовився ...Прийшов додому, все обдумав і пішов до наших нейрохірургів. Проконсультував мене завідуючий Василь Михайлович Левицький- спокійний, врівноважений, уважний.Нема спєшки. він же мене і прооперував..Наразі почуваюся краще набагато.Підшуковую інформацію про те як правильно розробляти хребет після операції...Треба ще кошти підзбирати. То до чого я веду: не варто шукати чогось надзвичайного.Ексклюзив тут не потрібний.Наші нейрохірурги не поступаються київським.Навпаки, вони набагато уважніші, вдумливіші, все проходить спокійно.А для хворого-потрібно саме це-спокій і увага лікаря.
  • vcvc
    Чтобы не возникало вопросов после операции, советую делать КТ или МРТ до и после оперативного вмешательства.Таким образом удастся поставить все точки над "и"./во всяком случае будет возможность проконтролировать, что все-таки оперировалось, и полностью ли убрана причина боли /в данном случае межпозвоночная грыжа/.
  • shosho
    Я би радий, та не можу.У НІІ Ромоданова оперований двічі. Дві мікродискектоміі на одному рівні з видаленням частини дужки.Перший раз оперував Слинько, другий раз -Хижняк.В обох випадках виникли повторні грижові випинання по 0.8 см та 0.6 см,розвинулися рубці, спайки та постійний перкос тулуба.Постійно приймаю тебантин або лірику, доларен чи болран,ібупром....В поясі.Натираюсь фастумом.Біль постійний на 6-7 балів.
  • Порекомендовать доктора- значит взять на себя ответственность.В случае возникновения каких-либо проблем -будет к кому придраться. Не думаю, что на это кто-то согласится.Ищите ,уважаемые, сами.Так будет лучше всем.
  • У нас складна ситуація: у мами 2 грижі у шиї, гіпертонічна хвороба /з мікроінсультом 2007 року/, сильно болить шия, терпнуть пальці рук, поганий сон.У шпиталі у нас у Львові рекомендують оперіціє, у інституті Ромоданова теж. Але ні наші лікарі, ні Лікар Слинько не консультували маму у прямому сенсі .Всі вони керуються лише томограмою шиї.А у нас проблеми, різко скаче тиск, голова паморочиться, напевно, що у нервові системі вже є якісь ускладнення.А якже тоді наркоз.?Це ж таке навантаження на серце тай на весь організм в цілому.Ми в розпачі.Сподіваємося на чуйну пораду.Дякую.
  • konkon
    Раджу звертатись у Київ/ інститут Ромоданова/ чи у Львів у госпіталь МВД. Там лікарі кваліфіковані та ціни доступні.Раджу уникати Чернівців, бо їхня швецька методика лікування грижі на хребті- тільки гроші на вітер . Нічого те лікування не дає.Мені особисто цю процедуру два рази робили /а вона між іншим недешева-по 4.500 грн кожна/- нічого не допомогло.На мій запит,що ж мені робити далі,лікарі тільки руками розвели: їдьте додому, пийте ліріку та продовжуйте приймати ревмоксикам та кетанов.Вдома мусить стати краще. Мене хватило на 2 тижні: приїхали родичі з Києва та потягли мене туди.Зробили мені повторне МРТ: я дотепер шокований.Нікуди мої 2 грижі не поділися і зовсім вони не морщилися.Одна як була так і є 8 мм ,друга 8.7 мм /була 8.5 -може похибка якась/....Отож мене Хижняк прооперував у той же день.Через 3 дні я був вже вдома.Зараз третій тиждень після операціїі- почуваюся добре.Тому бажаю всім читачам цієї сторінки: не купуйтесь на нові технології, їдьте в Київ-зекономите і час, і гроші.А головне- вчасно звертайтесь по кваліфіковану допомогу!
  • В НИИ Ромоданова меня оперировал в отделении спинальной нейрохирургии доктор Хижняк.Его я и могу посоветовать.Но мнение сложилось , что там все доктора высокого класса.Но с операцией на позвоночнике спешить стоить /не надо и мешкать, если доктора настаивают и для операции есть все показания/... Главное не упустить потом момент для реабилитации.
  • Советую обратиться в НИИ им. Ромоданова к спинальным нейрохирургам. Там все специалисты грамотные и толковые.Есть еще институт патологии позвоночника и суставов им. Ситенко. Можете и там проконсультироваться.
  • Для початку пораджу обстежитись у кваліфікованого невролога для становленя факту,чи дійсно вам необхідна операція.
  • kitkit
    Я сам зі Львова, проте свої лікарі довіри не викликали,надто вже їхні думки розходились, абсурд якись виходив. Один радив Синяк чи Саки,другий дошку Євмінова, а невролог з госпіталю взагалі до нейрохірурга направив для вирішення питання про видалення грижі .Той за мене не взявся, просто і без коментарів.Оперув мене у Києві лікар Хижняк, я задоволений.
  • На Краснозвездном открылась IQ clinic в Киеве. Сайт достаточно современный, много делают операций, и нейрохирурги есть тоже. Выглядит все солидно, а как на самом деле не знаю. Может кто-то напишет?
  • А что его советовать: сейчас киевские светила от профессора и кандидата до рядового нейрохирурга в каждой области отбирают себе клиентов на операции!!! Естественный отбор!
  • fewfew
    В Киеве меня консультировал нейрохирург Слынько, но оперировать не спешил и отправил в неврологическое отделение при институте. Там меня практически поставили на ноги... Подход доктора Слынько мне очень понравился да и сам доктор как человек: спокойный, никуда не спешит, четко все объясняет...
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.