Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Polska

Ot trzech lat mam artrose stawow kolanowych. Zaproponovali mi wtracanie operacijne zeby zamienic moje stawy na sztuczne, ale mie mialam takiej okazji. W internecie zobaczylam informacije o klinice na Ukrainie w ktorej uzywaja metode leczenia takiej artrosy. Po badaniu lekarze postanowili, ze operacja nie jest konieczna i ze mnie moga wyleczyc srodkami, ktore moga zachovac chrzaske od zniszczenia, i procedur fizjoterapeutycznych.\r\nMusze powiedzic, ze jestem bardzo zadowolona z leczenia w tej klinice. Oraz wszyscy pracownicy sa bardzo wykwalifikowani i czuli. Tam polecono mi leczenie fizjoterapeutyczne. Metoda zawierala terapie lazerowa, diatermie mikrofalowa, masaze, ultradzwiek i inne procedure.\r\nJuz miesiac po leczeniu czuje sie dobrze. Stawy juz mnie nie bola. Codziennie robie cwiczenia fizyczne, ktorym sie nauczyla w Klinice Zdrowia w m. Chmielnickim. Jestem bardzo wdzieczna wszystkim pracownicom tej kliniki. Zycze im duzo szczescia, zdrowia i nech Bog chronie ich.

Комментарии

  • +380989971709

  • Witam,\r\n Chcialabym podac panstwu wynik mojego rezonansu magnetycznego kregoslupa L-S z zapytaniem czy sa panstwo w stanie zaoferowac mi pomoc i leczenie. Wynki rezonansu:\r\n"Zmiany zwyrodnieniowe krazkow mk na poziomie L4-L5 i L5-S1 z obnizeniem ich sygnalu (dehydratacja)i niewielkim obnizeniem wysokosci. Na poziomie L4 - L5 lewoboczna wypuklina krazka mk, zwezajaca zachylek boczny i otwor miedzykregowy. Na poziomie L5-S1 widoczna duza przepuklina lewoboczna, wielkosci 16mm, z zajeciem lewego zachylka bocznego i otworu miedzykregowego z uciskiem korzenia. Stozek rdzenia o prawidlowym sygnale".Z niecierpliwoscia czekam na informacje.\r\n Z powazaniem\r\n Marta Prestel
  • Tylko operacja albo lazerova vapurizacja moze pomuc panu pozbyc sie przypucliny. Ale to nie znaczyc ze panu to potrzebno. Duzo ludzi dobrze zyja z przepuklina, jezeli maja leczenie. Jezeli przepuklina nie vielga i ststus neurologiczny dobry to ludzi maja leczenie takze v naszey klinice, robimy masaze, rozcagnienie, roznego rodzaju procedury fizioterapeutyczne, gymnastyka, szrodki medyczne. Jezeli panu pomaga jego leczenie, to jest dobrze, ale niech pana zbada jeszcze lecarz zeby veisc jaki status neurologiczny pan ma.
  • Robilem badania w Polsce i wiem ze mam po prawej stronie pomiedzy 4 a 5-tym kregiem ledzwiowym przepukline. Dosc czesto(gdybym nie robil cwiczen rozciagajacych) czulbym bol i to mocny.Nacieram masciami i robie masaze. Cwicze oczywiscie w bolu inaczej chodzilbym jak kolek nie mogac sie nachylic.Na dzien dzisiejszy wiem ze sobie pomagam ale tez nie jestem lekarzem i nie jestem pewien czy dobrze robie. Moze sa jakies metody aby sie tej przepukliny pozbyc. Pozdrawiam
  • Tak, pani moze przyjechac do nas na leczenie.\r\nMyslemy ze pani nie potrzebuje operacji.\r\nPani musze zadzvonic do nas za tel 0380974925473 ( komurkov.)\r\nzeby zapisac sie na konsultacje i leczenie. Bendzie lepiej zadzvonic w\r\ndrugiej polovie dnya. Jezeli pani nie chce dzvonic, pani moze zapisac sie\r\n za adresem w internecie, ktory juz wie. Recepcionistka zalatwia pytania\r\n z mieszkaniem. Pani potrzebno wziec z soba wyniki a takze zdjecia MRT\r\n badania. Jezeli pani ma jeszcze pytania, moze dostac odpowiedz za tym\r\n numerem telefonu albo adresem.
  • Badanie wykonano 17. kwietnia 2009r.\r\nOto wynik:\r\n\r\nRezonans magnetyczny kr?g. L-S: Badanie wykonano w sekwencjach SE, TSE w \r\nczasach T1-T2- zale?nych, STIR, w p?aszczy?nie strza?kowej i poprzecznej.\r\nW badaniu widoczne zmiany zwyrodnieniowe w postaci zw??enia p?ytek m-k \r\nna poziomach L3/L4, L4/L5 i L5/S1. Na poziomie L2/L3 widoczne niewielkie \r\ndotrzonowe przepukliny kr??ka m-k oraz uog?lnione rozlu?nienie \r\npier?cienia w??knistego. Na poziomie L3/L4 niewielkie uog?lnione \r\nuwypuklenie kr??ka m-k oraz pogrubienie wi?zade? ???tych powoduj?ce \r\nzmniejszenie rezerwy p?ynowej rdzenia. Na poziomie L4/L5 centralno- \r\nlewoboczne uwypuklenie kr??ka m-k. Na poziomie L5/S1 centralno- \r\nlewoboczna przepuklina kr??ka m-k z zaj?ciem lewego zachy?ka kana?u \r\nkr?gowego i konflikt z korzeniem nerwu rdzeniowego po tej stronie. \r\nWyr?wnanie fizjologicznej lordozy l?d?wiowej. Rdze? kr?gowy w zakresie \r\nsto?ka bez zmian ogniskowych.\r\n\r\nKonsultacja neurologiczna: Badanie neurologiczne : lordoza l?d?wiowa \r\nwyg?adzona, ruch. L-S ogr. p.-p. ok. 30cm, obj. Laseguae- 80stopni; P < \r\n90stopni, bez ostrych obj. rwy kulszowej.
  • Myslemy ze mozemy pani pomoc. Mamy pacjentov z Polscy i z Rosji.\r\nJest zadovolone z naszego leczenia.\r\nPrzepukline krzegoslupa jest nasza specialnosc.\r\nZeby poviedzic docladnie czy zmozemy pani pomuc, bardzo proszemy wyslac\r\nopis MRT badania. Musimy wiesc rozmiar przepuklin a takze rozmiar kanalu\r\nkrzegowego.
  • Witam, mam 44 lata i od 2 lat cierpi? na niezno?ny b?l prawej nogi. Mia?am rezonans magnetyczny, zdiagnozowano oko?o pi?ciu przepuklin dysku mi?dzykr?gowego. Rok temu by?am na 3-tygodniowej rehabilitacji, kt?ra przynios?a ulg?, niestety tylko na kr?tki czas. Na pocz?tku kwietnia br. r?wnie? skierowano mnie na rehabilitacj?. Mia?am r??ne zabiegi, masa?e, zastrzyki, kropl?wki i stosy lek?w przeciwb?lowych. Bior? je ca?y czas, tegoroczna rehabilitacja prawie wog?le nie przynios?a ukojenia w b?lu. Neurolodzy twierdz?, ?e jedynym dla mnie ratunkiem jest ju? tylko operacja. Nie mog? tego zrozumie?, poniewa? mam kilka przepuklin a nie tylko jedn?. Wi?c nie jestem pewna czy leczenie operacyjne w tej sytuacji by pomog?o. Nie ukrywam te?, ?e bardzo boj? si? i?? na taki "zabieg". Potem nie mia?by si? mn? kto opiekowa?. A co je?li by si? nie uda?o? Nie wspomn? ju? jakbym mia?a sp?dzi? reszt? ?ycia na w?zku... Kiedy le?a?am na oddziale rehabilitacyjnym, od jednej pacjentki us?ysza?am, ?e takie schorzenie mo?na leczy? jadem pszczelim. Nie ukrywam, ?e bardzo mnie to zaintrygowa?o, ale potrzebuj? porady specjalisty. Naprawd? nie wiem co mam robi?. Obawiam si? te?, ?e przy przyjmowaniu tak du?ej ilo?ci lek?w przeciwb?lowych mo?e mi to powa?nie zaszkodzi?. Ju? teraz odczuwam b?le ?o??dka. Jestem za?amana, bardzo prosz? o odpowied?. Tak jak ja, ka?dy w mojej rodzinie jest bezradny. Tym bardziej, ?e mam dzieci, kt?re te? ju? maj? dosy? widoku cierpi?cej matki. Prosz?, pom??cie. Czy mo?na jako? inaczej wyleczy? te przepukliny ni? operacyjnie? A mo?e s? jakie? inne ?rodki przeciwb?lowe, bezpieczniejsze dla mojego organizmu? Czekam na odpowied?. Pozdrawiam. Anna.
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.