Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

ВІЛТ відгуки

Мене цікавлять відгуки тих, хто лікувався високо інтенсивним лазером

Комментарии

  • @Нінок написал:
    Скажіть будь ласка чи знімає лазер контрактуру і набряк в суглобі після операції.

    Так, то все забирає, дуже добре. Я так грався довго поки не пішов на лазер, зразу стало краще, і набряк зменшився і рухи покращились. Тут тільки лазе поможе.

  • Я лікував суглоби, мені прописали в комплексі. Можу сказати що допомоголо, але я не тільки лазер приймав, в мене іще були процедури інші. В будь якому разі ефект від лікування я отримав.

  • Читав багато доброго про лазер як спосіб реабілітації після артроскопічного видеалення менісків. В принципі все зрозуміло, яким чином досягається результат. Хотілось би взнити більше про справжні результати від справжніх людей.

  • IraIra

    @Timoti написал:

    @Ira написал:
    Трофическая язва. Эффективно очень. На третий день рана начала очищаться и края стягиваться. Как мне объяснила доктор, лазер убивает инфекцию и усиливает заживление. До лазера язва никак заживать не хотела.

    Поробую поискать лазер. А мне какую то микроволновою терапию предлагали. Кстати, вы ее пробовали?

    Микроволновая терапия тоже хороша. ЕЕ назначают вместе с лазером. Если вам предложили то соглашайтесь, только лучше усилить ее действие с помощью лазера.

  • @Ira написал:
    Трофическая язва. Эффективно очень. На третий день рана начала очищаться и края стягиваться. Как мне объяснила доктор, лазер убивает инфекцию и усиливает заживление. До лазера язва никак заживать не хотела.

    Поробую поискать лазер. А мне какую то микроволновою терапию предлагали. Кстати, вы ее пробовали?

  • Скажіть будь ласка чи знімає лазер контрактуру і набряк в суглобі після операції.

  • Мощный аппарат, мне за три дня воспаление с суставов снял. Хотя я слышал, что другим людям надо было 7 и 10 дней. А некоторым помогало аж через две недели после окончания лечения. У всех по разному помогает. Видимо еще и от диагноза зависит, и от степени воспаления.

  • Я знаю, це класний апарат. Це з Європи привезений. Тільки в Європі там більше спортсмени за допомогою його свої травми відновлюють. Кажуть, навіть при травмі менісків допомагає, замість операції.

  • ВІЛТ це означає лазер? Скажіть, а при яких хворобах суглобів він призначається. Як на нього потрапити. В мене болять суглоби, хочу пролікувати. До ліків ставлюсь зі скепсисом, а ось лазером полікувалась би.

  • IraIra

    Трофическая язва. Эффективно очень. На третий день рана начала очищаться и края стягиваться. Как мне объяснила доктор, лазер убивает инфекцию и усиливает заживление. До лазера язва никак заживать не хотела.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.