Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Подяка за лікування сколіозу та плоскостопості

Ми Звертались з нашою дитиною в цю клініку з підозрою на сколіоз. Нас оглядав сам лікар Пілюйко Вячеслав Віталійович. Це огляд був надзвичайно ультрасучасний і дуже людяний. Я ще таких лікарів уважних і конкретних не бачила. Під час огляду по тілу фломастером малюються лінії вертикальні і горизонтальні і батькам все видно, що з дитиною. Такого точно не роблять ніде на оглядах в школах. Також оглядає на предмет плоскостопості на спеціальному апараті з підсвіткою і потім показує, що відбувається із стопою. Ми з чоловіком теж захотіли таке обстеження і визначили , що у нас поперечна плоскостопість спадкова і зробили устілки нам тут же. Повернуся до лікування сколіозу- тут є все- масажі, апарати фізіотерапії, навчання гімнастики, підбір ортезів. Відчуваєш себе захищеною і знаєш, що тобі дадуть відповідь на кожне твоє запитання

Комментарии

  • Доброго дня Світлана! Ви так написали, що краще мені не вдасться. Все чітко і саме так було з моєю донькою. Я теж надзвичайно вдячний цій клініці і особисто Вячеславу Віталійовичу. Нам доводилось їхати із Старокостянтинова щодня на процедури. Дуже шкода, що нічого подібного нема в нашому місті, а тепер з тією реформою позакривають геть усе. До речі, в клініці я зустрічав людей з інших великих міст України . Ми збираємось на повторний курс на літо, коли будуть канікули . Якщо ці сторінки читають лікар і медсестри, то велика їм ще раз подяка. А Вам радості від стрункості Вашої дитини

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.