Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Лікування плоскостопості Хмельницький

Шановні хмельничани! Ось інформація для батьків з приводу плоскостопості. Важливо знати, що діагноз плоскостопості встановлюється на спеціальному апараті плантоскопі, адже у початкових формах плоскостопості візуально визначити без обладнання важко. А далі складається план лікування - виготовлення індивідуальніх устілок, які динамічно переробляються з віком до досягнення результату, навчання спеціальних вправ та масаж ступнів. Все це можна отримати в Медпрактиці здоровя 0989971709

Комментарии

  • @gingerbaker написал:

    @piluiko написал:
    Доброго дня! Тапк, відрізняються. Бо спочатку стопи оглядаються на плантскопі, визначається проблема. Виготовляються устілки. Це зручно, бо все це можна зробити за одну годину. Ви носите устілки близько тижня для звикання, а потім можлива корекція. Устілки новітньої технології, саме ортопедичні- це ті, що допомагають склепінням ступні амортизувати

    Я уже иду. Звоню и записываюсь. Но обещаю, что если что-то не то, напишу отзыв

    Обовязково напишіть

  • @piluiko написал:
    Доброго дня! Тапк, відрізняються. Бо спочатку стопи оглядаються на плантскопі, визначається проблема. Виготовляються устілки. Це зручно, бо все це можна зробити за одну годину. Ви носите устілки близько тижня для звикання, а потім можлива корекція. Устілки новітньої технології, саме ортопедичні- це ті, що допомагають склепінням ступні амортизувати

    Я уже иду. Звоню и записываюсь. Но обещаю, что если что-то не то, напишу отзыв

  • Доброго дня! Тапк, відрізняються. Бо спочатку стопи оглядаються на плантскопі, визначається проблема. Виготовляються устілки. Це зручно, бо все це можна зробити за одну годину. Ви носите устілки близько тижня для звикання, а потім можлива корекція. Устілки новітньої технології, саме ортопедичні- це ті, що допомагають склепінням ступні амортизувати

  • Моя подруга носить. Вона з Миколаєва і приїзжала сюди в Хмельницьку клініку на лікування , але лікувала спину і їй ще зробили устілки, бо знайшли ще проблему із стопами. Носить, ноги не болять

  • У мене питання. Чим Ваші устілки відрізняються від звичайних магазинних або тих, що можна замовити через інтернет?

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.