Клініка лікування міжхребцевої грижі

Формування міжхребцевої грижі

Oстеоартроз, oстеоартрит

Кількість людей, страждаючих на захворювання опорно–рухового апарату, зростає. Такі скарги, як болі в спині, часті головні болі, хвороблива обмеженість природної рухливості суглобів кінцівок стали для нас звичними. Ми недостатньо уваги приділяємо формуванню правильної, здорової осанки у наших дітей. А тим часом, між нашими внутрішніми органами і хребтом існують міцні взаємозв’язки. Деформація хребта супроводжується перекосом тулуба, порушенням роботи внутрішніх органів, що проявляється різноманітними симптомами. Клініки лікування міжхребцевої грижі допоможуть вам у цьому.

Що може запропонувати Медпрактика Здоров’я Пілюйко В.В.

Лікувальна гімнастика
при міжхребцевих килах(грижах)(Відео)

 

Гімнастика при захворюваннях суглобів

 

Принцип работи Backlife (1,66 Mb)

 

МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я є однією з кращих приватних медичних установ  України

Основний напрямок нашої діяльності- надання якісної медичної допомоги пацієнтам з неврологічними, ревматологічними , судинними захворюваннями, хворобами опорно-рухового апарату. Окреме місце займає: 

 • лікування між хребцевих кил без операціі 
 • реабілітація пацієнтів після нейрохірургічних операцій-видалення міжхребцевих кил 
 • реабілітація пацієнтів після операцій на суглобах 
 • розробка кінцівок після травм та переломів. 

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ в МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я, м. Хмельницький

Головна перевага нашої установи – наявність сучасного фізіотерапевтичного устаткування. 

На базі МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я  згрупований потужний арсенал сучасних апаратів з фізіотерапіі, що дозволяє швидко та якісно лікувати широкий перелік захворювань в гострий період ,а також проводити реабілітацію та профілактичні заходи. 

Розміщення діагностичного відділення, відділення фізіотерапевтичних процедур ,залу лікувальної гімнастики у одному корпусі -неабияка зручність для наших пацієнтів .
Адже ця унікальна особливість забезпечує максимально зручний режим пересування хворих з гострими больовими синдромами при захворюваннях хребта та суглобів .
Кожному пацієнту ми надаємо можливість отримати високої якості консультативну та діагностичну допомогу лікарів нашого закладу, отримати максимум інформації та рекомендації по лікуванню своєї хвороби на консиліумі лікарів,пройти курс лікування з використанням найсучаснішого фізіотерапевтичного обладнання за індивідуальною програмою з урахуванням усіх особливостей організму ,що є запорукою успішного результату .
Симптоми міжхребцевої кили залежать від її розмірів та від індивідуальних особливостей конституції людини. Проте,помічено,що симптоми між хребцевої прогресують по мірі зростання розміру кили між хребцевого диску .
Основні симптоми : біль різкого характеру в спині , обмеження рухів, віддача болю на кінцівки ,розлади чутливості та інші .
МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я  більше 15 років спеціалізується на лікуванні:

 • неврологічних (головний біль, запаморочення, головокружіння, вегето-судинна дистонія, защемлення нервів, корінців, сплетень, гострий біль шиї, біль в спині, гострий біль в попереку, полінейропатії, неврити,радикуліти), 
 • ревматологічних захворювань , 
 • хвороб опорно- рухового апарату (сколіоз-викривлення хребта ,остеохондроз шийного,грудного, поперекового відділів хребта,спондильоз, спондилоартроз, нестабільність хребців)…

Проте ,основане місце в переліку захворювань, які ми лікуємо, посідає лікування між хребцевих кил .
За цей період на базі   МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я  проліковано тисячі хворих .

У чому особливість нашого лікування ?

Найперше-наш підхід до лікування –а саме- активне ведення хворих.
При лікуванні пацієнтів з міжхребцевими килами далеко не завжди є необхідність стаціонарного лікування з лежачим режимом ,великою кількістю крапельниць та уколів; (безумовно, за винятком станів, що дійсно цього потребують). Саме тому ми починаємо працювати з кожним пацієнтом з консультативної допомоги. Як правило, першочергово консультує невролог, який оцінює стан хворого та його подальше просування по нашій установі.

Надалі працюють лікарі МЕДИЧНА ПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я  :

 • терапевт, 
 • ревматолог, 
 • лікар УЗД 
 • головний лікар

Остаточний вердикт за головний лікарем, який і розписує план лікування кожного хворого з урахуванням індивідуальних особливостей кожного організму. Наявність діагностичної бази поряд з лікувальною базою –дуже велика перевага нашої установи.
Отож, при виявленні причини болю в спині –міжхребцевої кили –приступаємо до лікування. 
По-друге-комбінація сучасних фізіотерапевтичних методик.
Наявне фізіотерапевтичне устаткування останнього покоління дозволяє при поєднанні певних комбінацій параметрів потенціювати/підсилювати/ лікувальний ефект ліків та фізізіотерапії
Арсенал фізіотерапіі потужний:

 • електротерапія, 
 • діатермія, 
 • фонофорез, 
 • мікрохвильова резонансна терапія , 
 • магнітно-ультразвукове сканування , 
 • лазеротерапія в кількох модифікаціях…..

Поєднанння в певній послідовності фізіотерапевтичних методів дозволяє активно впливати на всі фази запалення.
Наші апарати здатні впливати синусоїдальним , синус-модульованим ,фарадичним струмом, магнітними хвилями ,ультразвуковими хвиляни, мікро хвилями дециметрового, міліметрового діапазону зонально –безпосередньо на зону ,де є дискорадикулярний конфлікт, сегментарно-на сегмент спинного  мозку, втягнутий у дискорадикулярний конфлікт,на біологічно активно точки. Можливість широкої зони впливу на килу диска, затиснутий нею нерв чи судинно-нервовий пучок та на зону запальних змін дозволяє швидко зняти набряк , біль , розслабити спазмовані мязи спини. 
Третя наша особливість-навчання лікувальної гімнастики та рухових стереотипів, що здатні швидко та якісно відновити функцію нервового корінця та групи мязів, які він інервує.
По завершенню лікування кожен наш пацієнт має можливість:

 • оцінити якість нашої роботи методом анкетування, де вказати свої побажання, зауваження, пропозиції 
 • отримати пакет індивідуальних рекомендацій головного лікаря  
 • отримати план дій на майбутній період та встановити дату наступного візиту 
 • можливість спілкування з лікарями в режимі on-line