Консультарій

Задати лікарю питання

 
 
 
 
 
 
Алексей Алексей з міста Миргород написав(ла) 21.09.2017:
Тамара Витальевна, добрый день. У меня диагноз хроническая подагра. Боль в суставах почти постоянная. Все время не воспринимал болезнь всерьез, возможно потому, что боль была умеренная, но сейчас состояние ухудшилось. Скажите пожалуйста в какой дозе мне нужно принимать аллопуринол.
Ответ от администратора: Тамара Кононенко
Добрый день.К сожалению не могу однозначно ответить на ваш вопрос, в первую очередь для того, что необходимо оценить характер заболевания, его степень выраженности обострения и поражение других органов, почек в частности. Для того чтобы уменьшить проявления артрита и боли соответственно можете воспользоваться диклофенаком до 150 мг в сутки в три приема после еды, параллельно с гастропротекцией Омез 20-40 мг в сутки в два приема. Что касается собственно лечения подагры, то вам лучше подойти на консультацию, и желательно с результатами анализов, которые имеются.
Ирина Ирина з міста Луцьк написав(ла) 20.09.2017:
Добрий день. Місяць тому мені зробили артроскопічну операцію парціальна рецекція медіального меніска правого колінного суглоба. Досі не можу прийти в норму, набирається рідина в суглобі, вже раз тягнули, набралась знову. Мій лікар рекомендує реабілітацію. Чи могла б я її пройти у вас, я маю родичів в Хмельницькому.
Ответ от администратора: Тамара Кононенко
Добрий день! Так ви можете пройти у нас реабілітацію. Програма реабілітації включатиме лікувальну фізкультуру або/і ізометричні вправи, та фізіотерапевтичний вплив за допомогою апаратів, що допоможе швидко відновити функцію суглоба.
Леся Леся з міста Ровно написав(ла) 19.09.2017:
Дякую за оперативну відповідь! Мені було проведенно 5 лікувальних блокад та 3 плазми крові за 5 місяців - результат дуже гострі болі залишилися, МРТ показало що грижа зросла,результату - 0!Віддає у праву ногу.Взагалі епідуральний адгезіоліз безпечний? і чи він мені може допомогти???? Дуже дякую!
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Епідуральний адгезіоліз небезпечний. 0673829987
Леся Леся з міста Ровно написав(ла) 19.09.2017:
Доброго дня! Мені запропонували зробити епідуральний адгезіоліз ,наскільки ця процедура є безпечною і необхідною????,скажіть будь ласка!Дякую!
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Ми не вважаємо за потрібне проводити інєкційні процедури в позаоболонковий простір до того часу, допоки всі методи більш безпечні не були використані
Леся Леся з міста Ровно написав(ла) 18.09.2017:
Доброго дня! Скажіть будь ласка при діагнозі:остеохондроз та спондилоартроз попереково-крижового відділу хребта з статодинамічними порушеннями.Псевдоспондилолістез L5.Асиметричне циркулярне вип"ячування фіброзного кільця диску L5-S1 з двобічними.,більш виразним лівобічним нейрофорамінальними субстенозами та реактивними змінами кісткової тканини суміжних хребців по змішаному типу. Було проведено 5 блокад і 3 плазми крові нічого не допомогло,гостра біль залишилася віддає у праву ногу інколи бере "корч", Порадьте будь ласка, що вподальшому робити,дієвий спосіб??????????
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Доброго дня! Обовязково порадимо і очевидно, що це буде комплексна і інтенсивна терапія, яку треба провести в декілька етапів. На консультацію візьміть із собою всі Ваші медичні документи. Безпосередньо на консультації має бути проведена в першу Чергу неврологічна оцінка ситуації з порівнянням змін, що візуалізуються на знімках. У Вашому випадку потрібно оглядати терміново. Телефонуйте нашому адміністратору 0989971709 і повідомте про терміновість консультації з проханням знайти для Вас час
Ольга Ольга з міста Тернопіль написав(ла) 12.09.2017:
мені 33. висновок: Правобічна парамедіанна кила м/х диску L5-S1 з латеральним стенозуванням хребетного каналу та вираженною компремацією відповідного корінця. Кила м/х диску L4-L5 з відносним стенозуванням хребетного каналу та вираженною компремацією більше правого корінця. Сегментарний остеохондроз поперекового відділу хребта L4-S1, Протрузія м/х диску L3-L4. Радикулярні кісти на рівні обстеження. рестролістез тіла L5 хребця І (перша) ст.четвертий місяць лікування лише полегшив став, ходити досі важко, рекомендують оперативне втручання. що ви можете мені порекомендувати?
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Доброго дня! Компремація спинного мозку призводить до неврологічних змін, повязаних з порушенням діяльності нервових закінчень, які потрібно клінічно обстежити і тільки тоді прийняти остаточне рішення- оперувати чи не оперувати. Деколи в сумнівних випадках ми даємо декілька сеансів комплексної терапії, щоб оцінити динаміку процесу. Отже, порада така- приїхати на консультацію з можливістю залишитися на декілька днів, щоб зняти всі питання з подальшою стратегією лікування
Ольга Дмитриевна Ольга Дмитриевна з міста Севастополь написав(ла) 07.09.2017:
Здравствуйте, сильно беспокоит левый голеностопный сустав, два дня назад начал болеть и правый. Сложно ходить на работу, а работать приходится много. Принимала таблетки диклофенака, поначалу помогало, и то на время приема, сейчас ничего не помогает, перепробовала все мази. Боль не дает спать. Скажите пожалуйста, смогут ли мне помочь у вас в клинике, у меня дома мне помочь не могут. Большое спасибо. Обследования у меня есть, диагноз поставили деформирующий артроз.
Ответ от администратора: Тамара Кононенко
Добрый день. Думаю, что ваша проблема решаема, приезжайте поможем.Результаты недавних обследований возьмите с собой.Судя из жалоб, на деформирующий артроз не похоже.Только сначала запишитесь, номера телефонов на сайте.
Ольга Ольга з міста Тернопіль написав(ла) 06.09.2017:
Правобічна парамедіанна кила м/х диску L5-S1 з латеральним стенозуванням хребетного каналу та вираженною компремацією відповідного корінця. Кила м/х диску L4-L5 з відносним стенозуванням хребетного каналу та вираженною компремацією більше правого корінця. Сегментарний остеохондроз поперекового відділу хребта L4-S1, Протрузія м/х диску L3-L4. Радикулярні кісти на рівні обстеження. рестролістез тіла L5 хребця І (перша) ст.четвертий місяць лікування лише полегшив став, ходити досі важко, рекомендують оперативне втручання. що ви можете мені порекомендувати?
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Моя рекомендація - визначити неврологічний стан і порівняти його з даними томографа і тільки тоді вирішувати питання про спосіб лікування. Навіть при великих розмірах кил і стенозуванні каналу результати лікування бувають хорошими при безопераційному способі лікування. У двох пацієнтів з абсолютно однаковими килами і стенозами на знімках результат лікування може бути різним, так само як і спосіб. Деколи варто при наявності часу і відсутності парезів дати декілька днів пробного фізіотерапевтичного лікування і динамічно оцінювати зміни в стані хворого і тільки тоді вийти на остаточний спосіб лікування. Зателефонуйте 0673829987
Ольга Ольга з міста Мирноград написав(ла) 06.09.2017:
добрый день.а вы не могли бы продать повязку гелокаст.?у нас бабушка не доедет к вам.с ув
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
+38-0673829987
Елена Елена написав(ла) 29.08.2017:
У меня вопрос к главврачу: Возможно ли пройти консультирование у вашего невролога и пробный курс лечения методом иглоукалывания или других процедур если это необходимо в 1-2 дня? а потом продолжить после 5 сентября? просто сильно болит голова и есть как потемнение в глазах.А на днях командировка в Харьков.
Ответ от администратора: Вячеслав Пілюйко
Возможно